Villow

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Aisperwine
Posts: 107
Joined: 18 Oct 2011, 19:45

Re: Villow

Postby Aisperwine » 15 Apr 2014, 17:32

+1, konečně něco na co se dá koukat po dlouhé době.
PS. po přečtení topicku, Kadafi a spol by si mohli udělat svůj topick a nesrat se mu tu k videu debilníma hádkama.

tiber
Posts: 161
Joined: 27 Aug 2013, 23:42

Re: Villow

Postby tiber » 15 Apr 2014, 17:42

Kdybys nekončil ty pitomečku tak tu neflexuje :D
Ještě si pamatuju tvoje kecy na začátku sezony..."budeme farmit každého po +1 je mi to jedno" :D
Njn nejak me to preslo :D

Villow
Posts: 7
Joined: 29 Mar 2014, 07:58

Re: Villow

Postby Villow » 15 Apr 2014, 17:57

Mě to celkem nevadí.....
1) udělal jsem video
2) dal jsem to na forum, at se podívají
a tím to pro mě hasne :-)

Nějak nehrotím jestli se jim líbí nebo ne . Pro mě je důležizé,že se líbí mě .....

Dal jsem tam areny ,které se mi líbily ....Rating zastak neřeším a je mi celkem jedno jestli jsem na ranku 2 nebo ranku 100 .Hraju to pro zábavu a nemusím být "BEST OFF ICE 2v2" . Každopádně jsem rád ,když se mi povede něco pěkného v areně ,ale jak jsem napsal ...Nějak to extrémně nehrotím .

Naduhou stranu zas chápu lidi ,kteří chtějí být na špici . "Jooooo,jsem nejlepší na serveru s 1500 +- lidmi on-line " :D A pohoní si u toho ego ! Ale ruku na srdce ,kdo by si nepohonil to ego :D

Jinak děkuji ,že se k tomu alespon někdo vyjádřil ....

Pickk
Posts: 224
Joined: 20 Oct 2012, 19:18
Location: Ostrava
Contact:

Re: Villow

Postby Pickk » 15 Apr 2014, 19:17

Ale ruku na srdce ,kdo by si nepohonil to ego :D
Já :D

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Villow

Postby hlavmen » 15 Apr 2014, 19:38

Nějak nehrotím jestli se jim líbí nebo ne . Pro mě je důležizé,že se líbí mě .....
Tak to se máš, protože cokoli, co jsem stvořil já se mi vůbec nelíbilo. Moje posledni video se mi libilo tak z 50% a to jsem rad ze jsem ho nakonec povesil na net a cele jsem ho nesmazal, protoze kdyz se na to vzdycky po cele te praci podivam, tak mam 100 chutí to deletnout a zacit od zacatku.
Ale to tvoje video je luxus, je to tvoje prvni prace nebo jsi to uz někdy dělal? :D

Villow
Posts: 7
Joined: 29 Mar 2014, 07:58

Re: Villow

Postby Villow » 15 Apr 2014, 22:15

No ...wow videa jsem dělal dokonce dvě ,ale spíš dělám jiná videa ...
No, troufam si říct ,že se v tom docela i vyznam ,no. Pár let mám odpracováno v jistých programech

Zajem o grafiku u mě přišel cca v 16 letech ,kdy jsem měl rád komixy ( Manga pokud to někoho navede lépe). Tehdy jsem se začal učit na PS (Photoshop) ,Abych mohl být čistč a následně je někdo přeloží do ČJ .....Časem jsem viděl na internetu videa ,intra a podobně a řekl jsem si jak se sakra dělají a narazil jsem na AAE ...To bylo cca v 17 letech s AAE přišel Sony vegas,protože v AAE se nedá moc stříhat ...... Nebo dá,ale je to nepřehledné a velké projekty nejdou...se SV přišel potom Pr s PS přišel Ai atd...atd...

Todle jsem třeba dělal asi v 17 letech ....Dalo by se říct moje první
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LIVNHPJn6ns[/youtube]

Pak dalších pokusných xxx videí .... ty už nemám ,ale bylo jich moc :D Bavilo mě to
I nějaký maturaky ......

No a poslední rok ,když mám čas ,tak dělám AMV ... Stříhání mě prostě baví !!
Kouknout se mužete na Youtube kanalu...

Poslední uspěch byla výhra Animefestu 2013 ve střihu a výběru hudby (hodnoceno diváky v sále )
"Another World "
Někomu AMV připadjí jako blbost a je to blbost ,ale mě střih baví a s tímto se dá krásně vyblbnout :D

Každopádně video z wowka je jen děláno v Sony vegas ... Žadné spešl effekty tam nejsou prostě.Je to co nejjednoduší .

Intro je myslím z Call of duty nebo battlefild ted nevim ...Takové to oko a ty stroky ....
modely jsou z WoW Model Viewer .....Jednoduše to oblíknete ,vemete fraps a nastavíte si nějakou emoci (kiss,cry atd...) a nahrajete s určitým barevným pozadím . Pak použijete keying a je to !

tommy4862
Posts: 273
Joined: 05 Jan 2013, 21:48

Re: Villow

Postby tommy4862 » 15 Apr 2014, 22:16

Tak to se máš, protože cokoli, co jsem stvořil já se mi vůbec nelíbilo.
Lebo ty si to moc hrotil s tym editom. Mne sa tiez paci moje video, aj ked by som tam uz spravil niektore veci inac.
V prvom videu si to netreba zbytocne komplikovat efektami. Hlavne ak s tym este nemas skusenosti. Aspon si ludia viac vychutnaju ten gameplay.

Kostka
Posts: 504
Joined: 10 Nov 2012, 20:43
Location: Pardubice

Re: Villow

Postby Kostka » 15 Apr 2014, 22:44

Z strany priesta mě to příjde v pohodě ,ale nemůžu si pomoct ,ale ten Rog je fakt máslo ...Když hraje s Healem měl by se naučit používat trošku jinak Vanish.. Vytáhnout a nabindovat si Gouge do focusu Dismantle. Při Shadowdance hodit cheap shot i druhýmu targetu.. Redirect kidney. Toto je jen čistý základ gameplaye rog,heal(vše se mě vypisovat nechtělo)

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Villow

Postby Amaunet » 15 Apr 2014, 23:10

Poslední uspěch byla výhra Animefestu 2013 ve střihu a výběru hudby (hodnoceno diváky v sále )
"Another World "
Prvni 2 minuty snad bez jedineho vytknuti, tam ten cit pro strih je fakt impozantni, smekam ;)

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Villow

Postby majko » 16 Apr 2014, 15:34

Jo ten Another world je hodně povedený. Trošku mě tam akorát v první půli už potom otravoval ten střih do toho zvuku piána v pozadí, přišlo mi, že to tam bylo mockrát, ale jinak fakt pěkné.


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests