Villow

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
tommy4862
Posts: 273
Joined: 05 Jan 2013, 21:48

Re: Villow

Postby tommy4862 » 15 Apr 2014, 08:44

Paci sa mi spracovanie, ze hras rp, ktore hrali uplne vsetci na wotlku ale na cata uz skoro nikto (nechapem), co by som ti este poradil je ze zacni pouzivat focus a sprav si aj macro na SWD focus, lebo to je dost uzitocna vec v pvp.

/e Z tvojho gameplayu mam take zmiesane pocity. Mas nejake dobre zaklady, ale robis aj dost chyb, kazdopadne to tiez nebolo tocene proti nejakym extra superom. O ake mmr sa jedna?

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Villow

Postby majko » 15 Apr 2014, 09:31

Paci sa mi spracovanie, ze hras rp, ktore hrali uplne vsetci na wotlku ale na cata uz skoro nikto (nechapem)
protože priest na cata nemá oproti wotlk absolutně žádný dmg

a pokud nejsou protivníci úplně špatní, většinou vyhraje normální "cata" setup aka fire + heal, feral + rsham apod., kor když není priest undead a jako class má snad nejomezenější cc prevent... upřímně... kolik priestů tu umí death blind, scatter poly... 95% ani neví, co to je

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Villow

Postby RagnarokCzD » 15 Apr 2014, 09:43

No a co to je? :D

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Villow

Postby majko » 15 Apr 2014, 10:17

v podstatě použiješ swd - death - shadow word: death v momentě, kdy máš dostat nějaké cc, které se ruší po dmg, např. polymorph, blind, repentance, scatter, seduction

pokud sw:d použiješ a target nezabiješ, dostaneš zpětné dmg, které je asi o 0.3 vteřiny opožděné od použití spellu (alespoň by mělo být)

takže když to použiješ ve správný moment, zrušíš tak ten control. těžké to je zvláště na blind nebo třeba repe, protože ty nemají cast a musíš si tak celou dobu udržovat range toho spellu+něco, aby to rog či pala na tebe nemohl použít, v praxi ho celou dobu outranguješ a pokud nemáš cd na sw:d a máš pocit, že ti teď dá blind, tak to tam mrskneš... s trochou tréninku a přehledu to není zas tak těžké

lepší roguny pak čekají, že jim dáte sw:d a nedají vám blind dřív, než když ho použijete vy, máte pak cd a pro roga je to bezpečné ten blind použít

tady máš ukázku, je to z tbc, z cata toho moc nemám, ale princip je stejný

http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=239069

1:21
můžeš si všimnout, že jsem dal sw:d na mága, který mi castil polymorph, on to ale tušil a tu poly "faknul", zrušil cast, dostal sw:d, pak tu poly nacastil znova

1:36
můžeš vidět, že jsem čekal, že mi tu poly zase fakne, tak jsem sw:d nedal na první poly, ale až na druhé - a vyšlo to; navíc někdy musíš hodnotit tu situaci podle toho, jak jsi daleko od textury - jestli se ti vyplatí to sw:d fakovat, nebo ne

1:58
zpomalil jsem, jak mi rog faknul blind, dal jsem sw:d, on počkal těch 0.3sec, až dostanu dmg ze sw:d a až pak mi dal blind

2:56
jsem použil sw:d a netrefil jsem se, rog to moc dobře věděl a chtěl mi dát blind, jelikož jsem měl na sw:d cooldown, to jsem ale zase věděl já, tak jsem mu dal chastise (na tbc fungovalo jako root), mimo jeho range blindu jsem zaběhl za texturu a čekal na vhodný okamžik

3:16
no a tady rog vylezl a já dal death v okamžiku, jak on dal blind = zrušený blind a free trinket

pro ty, co si myslí, že tu u těch videí jen tak plácám do větru :D

tommy4862
Posts: 273
Joined: 05 Jan 2013, 21:48

Re: Villow

Postby tommy4862 » 15 Apr 2014, 11:04

upřímně... kolik priestů tu umí death blind, scatter poly... 95% ani neví, co to je
To je sice pravda ale minimalne na poly to nie je vobec tazke a nauci sa to pouzivat rychlo. Aj ked trafi len polku, stale lepsie ako nic.

Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Re: Villow

Postby Kadaji » 15 Apr 2014, 11:40

fascinuje ma ako sa majko serie do každeho topicu a robi sa zaujimavy
Do každeho sa navaža každeho pouča a pritom sam nedokazal ani nevytvoril nič zmysluplne
K videu len toľko - hudba sa dala. Mám pocit, že na low rate su arenky zaujimavejšie ako na tom vyššom :D Resp. trvajú dlhšie. Tie dvojkové arénky som prekusol nejak. Sú tam samé nízke mmr a nič zaujímavé sa tam nedeje to su také areny za + 1

notimpressed
Posts: 148
Joined: 30 Jan 2014, 14:24

Re: Villow

Postby notimpressed » 15 Apr 2014, 12:02

robi sa zaujimavy
Dobré, že to píšeš zrovna ty. Já třeba seru z tvého podpisu pokaždé, když vidím tvůj post. Takový attention-seeking bullshit dokážou vypotit asi jen patnáctky na facebooku a ty.

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Villow

Postby Amaunet » 15 Apr 2014, 12:19

K videu uz jsem se ti vyjadril ingame whispem, kdyz jsem te zahledl na krcme, kdyz jsem zrovna neco checkoval, takze se tu nebudu moc opakovat.

+ Celkem se mi to libilo, na ice videa fakt jedno z tech lepsich, zvlaste pokud je to tvoje prvni
+ Libila se mi hudba, ale to je stejne jen subjektivni hodnoceni
+ Co se tyka UI, tak koukatelne

- Akorat jak uz jsem psal, ty popisky vlevo byly kolikrat zbytecne a moc vtipne mi neprisly. Ty bych tam priste nedaval

Pokud budes mit v planu do budoucna zkusit udelat i neco z 3vs3, rad se podivam.

Jinak za ten posledni post od Majka tu v tomto topicu palec hore, ne mnoho hracu tusi, co to vubec je a je jen dobre, ze jsi si dal tu praci a ukazal primo priklady ze hry a oni si z toho muzou vzit pouceni a motivaci zkouset se to naucit a zase se o neco zlepsit.
Treba by jsi to mohl dat i do sekce Theorycraft - Priest a nazvat topic Tipy a triky nebo tak (:
fascinuje ma ako sa majko serie do každeho topicu a robi sa zaujimavy
Do každeho sa navaža každeho pouča a pritom sam nedokazal ani nevytvoril nič zmysluplne
A ci myslis ze je to video http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=239069 ?

Jinak i kdyby
a pritom sam nedokazal ani nevytvoril nič zmysluplne
Neni az tak pravda, stale je tu https://www.youtube.com/watch?v=cJsoUjYWgcw :mrgreen:

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Villow

Postby majko » 15 Apr 2014, 12:42


tiber
Posts: 161
Joined: 27 Aug 2013, 23:42

Re: Villow

Postby tiber » 15 Apr 2014, 12:50

:D :D :D


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests