SHITSTORM

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: SHITSTORM

Postby majko » 16 Apr 2014, 20:56

neopodstatněný narážký na Kadajiho. Fakt banda tupejch závistivců jen na tom ice wow foru.
jj fakt
Práve taký ľudia mi dodávaju chuť žiť
děláme to pro něj, rank 1 warlocka eu

tommy4862
Posts: 273
Joined: 05 Jan 2013, 21:48

Re: SHITSTORM

Postby tommy4862 » 16 Apr 2014, 21:35

Lol hlavnem ty si vtipny... Vas setup balance+affli je rovnako dobry. Hrali sme proti vam pred par dnami, ak si pamatas a v kazdej jednej arene si mal suverenne najvacsi dmg, co je porovnatelna kvalita s fire magom. No proste ja tam moc velky rozdiel nevidim. Ak sme ti nedali CC do burstu tak to takmer automaticky znamenalo prehru a ked nasi tlacili shamana tak si ho dost healoval (co mage nemoze) a hlavne OP cyclone, ktory ked dostanes tak tvoje dotky nedavaju dmg, vas robi proti nasmu setupu shadow priest+affli viac tazsimi ako s fire magom.

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: SHITSTORM

Postby Scanties » 16 Apr 2014, 21:56

Lol hlavnem ty si vtipny... Vas setup balance+affli je rovnako dobry. Hrali sme proti vam pred par dnami, ak si pamatas a v kazdej jednej arene si mal suverenne najvacsi dmg, co je porovnatelna kvalita s fire magom. No proste ja tam moc velky rozdiel nevidim. Ak sme ti nedali CC do burstu tak to takmer automaticky znamenalo prehru a ked nasi tlacili shamana tak si ho dost healoval (co mage nemoze) a hlavne OP cyclone, ktory ked dostanes tak tvoje dotky nedavaju dmg, vas robi proti nasmu setupu shadow priest+affli viac tazsimi ako s fire magom.
Ale jde o to, že fire magovy procuje fire blast z každého dmg, před chvíli aréna. Fire mage 6x Scorch (jen 1x crit) = 2 x !Pyro + 9 x Fire Blast :D

Pickk
Posts: 224
Joined: 20 Oct 2012, 19:18
Location: Ostrava
Contact:

Re: SHITSTORM

Postby Pickk » 16 Apr 2014, 21:56

jako video pobavilo, ale ještě víc mě baví číst vaše neopodstatněný narážký na Kadajiho. Máš fire mága v teamu jsi low. Tak ho měj taky v teamu , bohužel jinej spec se tu hrát nedá. To že udělal video aspoň ukazuje , že měl snahu něco udělat . Ale vy jen buď závidíte, že nemáte ani 5s video nebo , že se plácáte na 1500 ratingu jinak se to vysvětlit nedá když po takovéh době co sem dal to video to furt komentujete . Fakt banda tupejch závistivců jen na tom ice wow foru.
Na začátku sezony jsem si řekl, že natočím video. Mám zatím 3 arény, které byli fakt slušné a to jsem točil skoro každou... nebudu tu trapčit a cpát do videa arény, kde bylo tak na 90% jasné kdo vyhraje. Ale vidím to tak, že se na ten movie fakt vyseru...za tu dobu jsem vystřídal 3 teamy a furt nic pořádného nemám.

Redding: LSD je LSD...když já hral vaše combo s Daytonou tak tam dával za 50k Mind Blasty a skoro IK. :D

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: SHITSTORM

Postby hlavmen » 16 Apr 2014, 22:49

Fire mage vic vydrzi, svymi impacty dokaze nepriteli luxusně znechutit hru a to nemluvim o tom, ze kazdy jouda dokaze stacknout pyro a pak pres CC ujebat cokoli.
To suverene nejvetsi damage děla asi tak pres 650 BGcek, 27k honorable killu a uz temer rok hrani za jednu classu a jeden spec v tahu, což je celkem dost času na to, vyždímat ze sveho charu co nejvic.

Pickk
Posts: 224
Joined: 20 Oct 2012, 19:18
Location: Ostrava
Contact:

Re: SHITSTORM

Postby Pickk » 16 Apr 2014, 23:07

Vydrží víc ? Kolikrát jsem viděl jak někomu neproclo ani Cauterize a dostal one shot :D

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: SHITSTORM

Postby swaggot36 » 16 Apr 2014, 23:07

ty si ždímej radši plíny, hlavmene :D
e: a co že máš za sebou 650 BGček? tak si to napiš na čelo :D .. arény a BGčka jsou jako nebe a dudy

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: SHITSTORM

Postby hlavmen » 17 Apr 2014, 07:15

Fagote nejak mi uchazi smysl tveho byti na ice. Furt se tu jen nekomu smejes a to jsi mi jeste nedavno pred SW lezl do zadku, ty hero co ma na AT 1000 rating v solo que :D
A vsem tu vrele doporucuji si prvne dukladne precist, co jsem napsal, jelikoz uz tu vybirate veci z kontextu jaj ragnarok.
V bg se mozna moc toho pvp nenaucis, ale rozhodne se naucis damagovat, a uz to se celkem hodi.
Btw ja jsem jeste nezalozil qq topic na to, ze mi nekdo dal pyro dotkou za 20k pritom to byl hardcast (prirovnani) takze fagote udelej prosim to, co jsi udelal nedavno - táhni ;)

Manter
Posts: 74
Joined: 18 Jul 2013, 16:50

Re: SHITSTORM

Postby Manter » 17 Apr 2014, 08:14

na AT 1000 rating v solo que
cata or wotlk?

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: SHITSTORM

Postby swaggot36 » 17 Apr 2014, 09:10

rly? :D a kolik tam máš ty ty "skajlore" ? já mám za hunta 2,1k a to už jsem tam v 2v2 1900 v 3v3 + r sham 1900 2v2 1800 3v3 frost mage 2k+ 2v2 1800 3v3 ... a jak jsi an tom ty? to je smutný, že člověk co se ti jen vysmívá a už ani tuhle shitku nehraje je a vždybude lepší jak ty ;) cy@


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 5 guests