Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Mahony11
Posts: 120
Joined: 03 Mar 2014, 00:28

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby Mahony11 » 15 Mar 2014, 18:19

Pockej.. nějak jsem to nepobral - když nehraje WoW pro zabavu, tak proc teda? Je to hra a hra se hraje pro zabavu a aby to hral pro prachy, tak by asi neměl hrat na iCe WoW.
Ok tak proč se tak hodně hádá o to video , dává tam takové popisky apod.
Prostě jste čekali jinej ohlas , sprasilo vás to a jako každej sprasenej co udělá shitty video se začně ohánět tou slavnou větou hraju to pro zábavu a nezajímáte mě , protože nic jiného se na to říct nedá , aby se ukončila diskuze. Ale kdyby to byl kladnej ohlas , tak to vypada asi jako čekejte ownage time č. 2 pofarmíme další lidi apod.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby hlavmen » 15 Mar 2014, 18:30

Ne, to video udělal zase pro zábavu.. aby se o ni mohl podělit (pro to se taky ty vida z her asi dělaji). Ze se tu najdou pitomci, co musi dost agresivnim zpusobem vyjadrovat to, ze se u toho nebavili, za to my nemuzem a doufam, ze tito pitomci snad někdy vymřou.
Ve svym videu bych ti byl za takove zhejtovani vdecny, jelikoz jsem to tam napsal a aspon bych věděl, co zlepsit, aby to pro ostatni bylo zabavnějsi, ale coconyan se o nic takoveho neprosil.

Mahony11
Posts: 120
Joined: 03 Mar 2014, 00:28

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby Mahony11 » 15 Mar 2014, 18:36

Aha , takže sem dá video a čeká , že nikdo nic nenapíš ? Ale prosimtě :D A agresivním způsobem ? Podívej se z5 kdo začal být první agresivní .

Daytona
Posts: 2
Joined: 12 Jun 2013, 19:14

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby Daytona » 15 Mar 2014, 18:45

Jestli tohle je Rank 1 tk to je hodně v prdeli :D Strašná bída

hromkocka
Posts: 468
Joined: 20 Dec 2012, 19:36

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby hromkocka » 15 Mar 2014, 18:58

Video byla narážka na jiný videa co se tu objevily, podle této logiky Rank 1to tak je :D Myslím že si to pochopil jak ty tak i ostatní , bud tento druh humoru neuznáváš a nechceš ho pochopit ,nebo máš jen potřebu si do mě rypnout.
3v3 jsem hrál snad po pul roce co se ze mě stal PVE maniak ,dával jsem tam taková arený kde bylo vidět že je Smiťák neco schopnej uhrat i v 3v3.
Z mojí strany končím debatu pač se s vama diskutovat stejně nedá , banda trollů co si léči komplexy na internetu ,ale v reálu by jste si ani nedovolili říct mámě že přesolila polívku ze strachu že týden nepodíváte na počítač ;)

Mahony11
Posts: 120
Joined: 03 Mar 2014, 00:28

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby Mahony11 » 15 Mar 2014, 19:06

Myslím si , že to nepochopil nikdo . Protože by to aspoň někde mohlo bejt zmíněný . No těch smithu , že tam ale bylo :D Zajímavý ,jak furt myslíš na strach a tyhle věci , možná ten šikanovanej posera z RL si leda tak ty a tu se snažíš mít aspoň ramena na foru , ale i to jsme ti teď zničli , takže chudáku přestaň se aspoň vymlouvat ;)

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby hlavmen » 15 Mar 2014, 19:34

mahony ty jsi strašně hloupej :)

Wokz3n
Posts: 53
Joined: 15 Oct 2011, 21:16

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby Wokz3n » 15 Mar 2014, 19:39

ano RMP je o tunelovaní targetu to jakože
http://img1.wikia.nocookie.net/__cb2007 ... y_Bush.jpg

stačí se kouknout na hydru který hrával RMP

Corslu
Posts: 44
Joined: 04 Jul 2013, 05:54

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby Corslu » 15 Mar 2014, 21:11

Promiň že ti sem ještě píši ale s prominutím vy jste z toho WoW tak vymydlení ? :D Je to jako kdybych děcku sebral hračku a jak by mě ten prcek proklínal tudíž z vašeho vyjadřování soudím že vám je opravdu mozkově 10 fyzicky 18+. Snad se vyjádřím jedním postem nejlépe slušně i kritika se může napsat slušně ale to vaše já sem lepší, pvp stojí za houby, ty ses na hov**, ty tam mas backpedal, ty nemáš někde bind, ty máš hnusné ui, ty to neumíš, já sem pupek světa a tak by se dalo pokračovat do nekonečna. No ze všeho soudím že rozumu tu nikdo moc nemá tudíž to je zase zbytečné psaní a zbytečně vyvoláváte (flame) + nechápu proč tu tolik prudí lidi co zde již nehrají.

A jen něco přidám nemám nic proti nikomu jen nemám rád lidi co píšou za účelem vyvolat flame nebo se hádat je to skoro jedno a to samé takže se na mě nečertěte :).

Hellworms
Posts: 169
Joined: 31 May 2013, 17:41

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby Hellworms » 16 Mar 2014, 00:33

Od kdy je smršť nadávek a "trefných" přirovnání humor ? :O Ty bojový prieste.


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 11 guests