Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby swaggot36 » 15 Mar 2014, 11:47

chce se mi brečet jaky je to tady poslední dobou s úrovní pvp :D když to vidím dáš si aura mastery a nedáš jediný spell... žádný fake cast, šipkotočing, wastování CDček, healování prayerem radši N/C, klipy ve kterých jsou mega lagy, žádná synergie mezi partáky.. prostě si každý hraje svoje a nemluvím o tom že haclya má elite gear což o tomhle serveru něco svědčí :D .. když na konci sezóny odešly/skončily jedni z nejlepších hráčů a ostatní "borci" si nahrály elite a ranky

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby Scanties » 15 Mar 2014, 12:06

chce se mi brečet jaky je to tady poslední dobou s úrovní pvp :D když to vidím dáš si aura mastery a nedáš jediný spell... žádný fake cast, šipkotočing, wastování CDček, healování prayerem radši N/C, klipy ve kterých jsou mega lagy, žádná synergie mezi partáky.. prostě si každý hraje svoje a nemluvím o tom že haclya má elite gear což o tomhle serveru něco svědčí :D .. když na konci sezóny odešly/skončily jedni z nejlepších hráčů a ostatní "borci" si nahrály elite a ranky
Ty jsi tady fakt chyběl, s tebou se úroveň PVP zvedla z 5/10 na 10/10.

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby swaggot36 » 15 Mar 2014, 12:44


Ty jsi tady fakt chyběl, s tebou se úroveň PVP zvedla z 5/10 na 10/10.
to netvrdím... a kdo jsi ty? další randomfag co umí jenom hatovat?

Chedaar
Posts: 54
Joined: 10 Dec 2012, 17:23

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby Chedaar » 15 Mar 2014, 12:45

To sedí od tebe :D :D

hromkocka
Posts: 468
Joined: 20 Dec 2012, 19:36

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby hromkocka » 15 Mar 2014, 12:48

swaggot36
Tak určitě Haclyovy Elite zbraně vyrovnají Maulluv vici equip, můj low skill více méně PVE hráče co nezná cizí slova kterýma se tu oháníte a protože to hraju jinak než jste se otom dočetli někde na netu tak jsu prostě socka.Ale jak jde vidět tak to na většinu místních králů PVP stačí :D
Ale aspoň mě těší že nejsem jako ty co má plnej pokojíček plakátů z Wowka, mokrý sny otom jak mu Blood elfka vyhulila ptáka před Stormwindem a školní brašnu s tancujícím Gnomem.
Tímto končím debatu jak jsem slíbíl jednomu pánovy ,nebudu tu trollovat jako vy co máte na ksichtu víc jebáků než rozumu. Pá..

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby Scanties » 15 Mar 2014, 12:56

to netvrdím... a kdo jsi ty? další randomfag co umí jenom hatovat?
Jsi strašně inteligentní, krásný, zábavný -> viewtopic.php?f=175&t=8888

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby hlavmen » 15 Mar 2014, 14:47

Jn, prestanem vsichni nadavat na coconyana, protoze to hraje 4fun a jdem hejtovat tixhuntaha, je to mnohem vetsi zabava xD

hromkocka
Posts: 468
Joined: 20 Dec 2012, 19:36

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby hromkocka » 15 Mar 2014, 14:59

Tixhuntaova mama neumi plavat do kopce!!!

Mahony11
Posts: 120
Joined: 03 Mar 2014, 00:28

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby Mahony11 » 15 Mar 2014, 17:53

swaggot36
Tak určitě Haclyovy Elite zbraně vyrovnají Maulluv vici equip, můj low skill více méně PVE hráče co nezná cizí slova kterýma se tu oháníte a protože to hraju jinak než jste se otom dočetli někde na netu tak jsu prostě socka.Ale jak jde vidět tak to na většinu místních králů PVP stačí :D
Ale aspoň mě těší že nejsem jako ty co má plnej pokojíček plakátů z Wowka, mokrý sny otom jak mu Blood elfka vyhulila ptáka před Stormwindem a školní brašnu s tancujícím Gnomem.
Tímto končím debatu jak jsem slíbíl jednomu pánovy ,nebudu tu trollovat jako vy co máte na ksichtu víc jebáků než rozumu. Pá..
Tedy si někdo zase sere do huby :D hraju pro zábavu atd. udělám teda PVP video kde se vydávám za r1 nadpis dám ownage time a budu doufat , že sklidím obdiv na ice wowu . Bohužel hochu jsou tu ještě pořád lidi co pvp umí a tyhle vaše crap shity vám ohodnotí tak jak ohodnotili. A s tím gnomem , to máš leda ty , když si ho dáváš na začátek videa . :D Když si takovej hrdina a navážíš se tu do všech tam sem dej fotku ne . Hrdino podělanej

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Bojový Disco Priest 3v3 Ownage time

Postby hlavmen » 15 Mar 2014, 17:57

Pockej.. nějak jsem to nepobral - když nehraje WoW pro zabavu, tak proc teda? Je to hra a hra se hraje pro zabavu a aby to hral pro prachy, tak by asi neměl hrat na iCe WoW.


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 8 guests