Affliction warlock 3v3 (MLS) Rank 1 Ownage time 3

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Affliction warlock 3v3 (MLS) Rank 1 Ownage time 3

Postby Kadaji » 13 Mar 2014, 10:46

Takže keďže je tu nová sezóna (Blue ruthless) a haters gonna hate rozhodol som sa, že sem hodím ďalšie (áno ďalšie v poradí už tretie a určite nie posledné) "movie" - tentokrát z 3v3 arén.

Video obsahuje nejaký ten voice-over (áno viem nie je dosť počuť partakov) nejaké zostrihy a pár full arén no a samozrejme našu prvú prehru :P

Keďže je ešte len začiatok sezóny neočakávajte žiadne OP zostavy. Vačšina arén je na priemernom rate no nájdu sa shoty z 1000 ratu (ako napr. skvelý neporaziteľný Majko alias Honeydew), ale sú tam aj combá na vyššom rate 1900 mmr +- (ako napr. Blizo, ktorí nás ako jediný team dali dokonca 9x)

Či sa bude páčiť alebo nie - nechám na Vás. Rozhodne však dúfam, že tentokrát tu bude viac pozitívnejších comentov než to bolo minule. Trošku som si "upratal" UI... tak dúfam, že viditeľnosť už bude dobrá :evil:

Watch in 1080p : https://www.youtube.com/watch?v=AXkF9hq ... e=youtu.be

Enjoy

Alpac
Posts: 340
Joined: 14 Sep 2013, 12:37
Location: Ostrava
Contact:

Re: Affliction warlock 3v3 (MLS) Rank 1 Ownage time 3

Postby Alpac » 13 Mar 2014, 11:00

Ten Ježíš uprostřed obrazovky nemá chybu :) Like

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: Affliction warlock 3v3 (MLS) Rank 1 Ownage time 3

Postby swaggot36 » 13 Mar 2014, 11:10

mrzí mě , že někdo hraje nějaký OP combo a hned ho hraje půlka serveru.. asi tak k tomu videu

Kostka
Posts: 504
Joined: 10 Nov 2012, 20:43
Location: Pardubice

Re: Affliction warlock 3v3 (MLS) Rank 1 Ownage time 3

Postby Kostka » 13 Mar 2014, 11:57

pane rank 1 natočíte prosím aj něco z AT ? rád bych se podíval na video kde owníte lidi co se netočí na šipkách.
Ale ,abych okomentoval i kladně líbí se mi to logo jak se oháníš kosou :shock:

jinak pane nemá váš pet ňákej low dmg ? když ho přetočí i 64 http://www.youtube.com/watch?v=mZHUuzyXGng

http://www.youtube.com/watch?v=V5fqTSOgN8s btw 85 tkové pvp nevím jestli offík ,ale pet dává 800-2500 cca

bude asi něco špatně. Jinak co za buff ti značí ten ježíš (nemá chybu je cóól)

oproti prvním videům je toto nejlepší za mě 8/10 aj lajk na yt ti dám ;)

btw pořád Sewa nemluví kvuli své ségře ? ?

Pickk
Posts: 224
Joined: 20 Oct 2012, 19:18
Location: Ostrava
Contact:

Re: Affliction warlock 3v3 (MLS) Rank 1 Ownage time 3

Postby Pickk » 13 Mar 2014, 12:11

Rank jedna na začátku sezony a udělat video wtf :D Nemít ban tak...no comment. :D

+když hrajete stejné combo ikdyž to Grony neumí a když dostane farm tak leavuje team :D

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Affliction warlock 3v3 (MLS) Rank 1 Ownage time 3

Postby hlavmen » 13 Mar 2014, 12:34

VIditelnost dobrá, ale trvalo mi nez jsem se zorientoval :D Pochop, ze tobě to UI vyhovuje, jenomze kdyz k tomu prijde někdo, kdo to vidi poprvy, tak v tom ma gulas (konkretně ty buffy u toho "gladiusu".. to je fakt hruza, asi jsi genius ze se v tom dokazes orientovat xD )
Hudba se mi libila, jen mi prosimtě rekni, kde tu hudbu beres, protoze na tohle hledani ja jsem fakt levej :D
Celkovej dojem - kdybys udělal třeba pulhodinove video ze trojek, kde taktizujete a tedkom do prostred tam strihnul tohle, tak by se to dalo lepe pochopit, jelikoz ja kdyz jsem se na to dival, tak jako promin, ale měl jsem v tom zmatek. Je to spis takovej sestrih dorazeni. Mozna spatni souperi, ale nez jsem se zorientoval, tak jste uz byl někdo mrtvej. Hodnotim to jako divak... sam bych podobne dilo vytvorit nedokazal, proto tě nechcu moc hatovat xD
Btw tripple DPS je vrchol ubohosti a hlavne kdyz tam je retri + frost DK, takze ja bych je zas tak moc neopevoval a myslim, ze tu z nich vsichni maji leda tak srandu. Prostě dlouhe 3v3 areny jsou milionkrat zabavnejsi jak 10sekundove areny bez healeru.
A nehraj s fire magem, je to trapne xD

emba
Posts: 50
Joined: 14 Sep 2013, 08:15

Re: Affliction warlock 3v3 (MLS) Rank 1 Ownage time 3

Postby emba » 13 Mar 2014, 13:40

Jak rika pick, s tiberem jsme hrali rmp se shamem a fire magem, zac to hrat najednou kazdy. Tuto sezonu hrajem mls a mld a zase to hraje kazdy. Napada me 1 otazka. PROC? Proc lidi vsechno kopiruji?

Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Re: Affliction warlock 3v3 (MLS) Rank 1 Ownage time 3

Postby Kadaji » 13 Mar 2014, 13:53

Lol emba chill out. Chodil som SLD SLP DLP MLS RLS... zas si nenamyslaj že ťa kopirujem... Až tak užasny zas nie si... (netvrdim, že ja som - netrhaj si vlasy hneď) Doteraz som nevedel ani ake kombo maš :D Alebo vieš čo takto :D Prepač že ta kopirujem ale si fakt super a strašne chcem byť ako ty :D Sounds better ?

Fuj a tí nehanebníci na AT rank 2 ... fuj vas kopiruju tiež! Že sa nehanbia! FUJ! a som videl aj na offi take combo! FUJ FUJ! ako si to mohli dovoliť! fuj
http://arena-tournament.com/ladder/cata/3v3

tiber
Posts: 161
Joined: 27 Aug 2013, 23:42

Re: Affliction warlock 3v3 (MLS) Rank 1 Ownage time 3

Postby tiber » 13 Mar 2014, 14:12

Ty nejleší warlocku na serveru, tady jde o to, že před náma tu snad nikdo tyto comba nehral, jen co vím, tak chvíli hral billycode toho fire maga se shamem a rogunem a ti to stejně nějak nehrotili takže se ani do vyššího ratu nedostali jinak nikoho neznám a lidi z AT tady vůbec netahej, tady se bavíme o combech na tomto serveru.
Za druhé grony od nás dostával farmu, tak smazal team a ejhle najednou si šel zahrát stejné combo jak my, ale pěkné, že nás bere jako inspiraci, mě se to líbí.

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Affliction warlock 3v3 (MLS) Rank 1 Ownage time 3

Postby majko » 13 Mar 2014, 14:20

Edit: nic


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests