Balance druid PvP videjko

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Balance druid PvP videjko

Postby hlavmen » 06 Mar 2014, 17:36

Tak jsem se rozhodl sešrotit nějake video. Je to jeden z mych prvnich vytvoru, takze mě nezhejtujte nejvic co to jde, jen bych potreboval vědět, co mam do budoucna změnit nebo na co bych si měl dat pozor.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tlwX5FEiZiY[/youtube]
Jsou tam hlavně 3s arenky v combu ele+balance+disco, no a hrali jsme to v den toceni poprve, takze jeste jsme nebyli moc sehrani.
Mimochodem video jsem udělal jen protoze mě bavi si hrat s efektama v AE (ikdyz mi to zatim moc nejde xD ), neudělal jsem to abych si z někoho šprýmoval, ikdyž to tak v některych chvilkach vypada. :D
a muzete to sledovat v 1080p, ale youtube mi s tim něco udělal, takze to i tak vypada jako low kvalita xD

Pickk
Posts: 224
Joined: 20 Oct 2012, 19:18
Location: Ostrava
Contact:

Re: Balance druid PvP videjko

Postby Pickk » 06 Mar 2014, 18:20

Proč si netočil areny semnou ? :(
BTW mas dislike za hudbu. jk. :D

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Balance druid PvP videjko

Postby hlavmen » 06 Mar 2014, 18:25

Protože v té době jsem měl jeste zalagovanej compl a fraps :D

Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Re: Balance druid PvP videjko

Postby Kadaji » 06 Mar 2014, 18:33

nehejtuj ma za vyjadrenie nazoru prosim ta
Super. Co mi tam chyba je zas to dohadovanie ze kto da cyklon kto da hex ani bú ani mú.
+ za hudbu ta mi sadla
A veľke + za ten koniec.. ja som sa rozplakal tam :D Rank 1 balance ownage time 2 teda 1 :D
Predychavam stale :D

Menzes
Posts: 221
Joined: 26 Apr 2012, 18:02

Re: Balance druid PvP videjko

Postby Menzes » 06 Mar 2014, 18:43

Chudak shaman v tom prvním bgčku tě tam healvoal a ty jsi se na něj potom vykašlal (málem umřel) :D
Btw. pojd někdy bg dame závody. A uvidíme jestli rank 1 ownage :D

Pickk
Posts: 224
Joined: 20 Oct 2012, 19:18
Location: Ostrava
Contact:

Re: Balance druid PvP videjko

Postby Pickk » 06 Mar 2014, 18:45

Protože rank 1 je o prvním dmg v BG vlastně ... kappa

Mahony11
Posts: 120
Joined: 03 Mar 2014, 00:28

Re: Balance druid PvP videjko

Postby Mahony11 » 06 Mar 2014, 18:46

Co mi nedá a musím zkritizovat je zbytečně dlouhý čas videa. Málo kdo se bude dívat 11 min pokud nejsi reckfull :D
Jsou tam zbytečný pasáže , který se dali střihnout , z 11minut je asi 2-3 minuty jen 2vs3 co zůstali v aréně a každej už ví jak to dopadne - to se mi zdá jako zbytečný. Timing hudby ,třeba do killu nebo do burstu a napiš aj v jakých programech si to všecko dělal , přece ne jen v AE :) Na začátku jsem třeba jak se hýbal obraz neviděl kolik máš HP a proč se defuješ , třeba by bylo víc '' záživnější '' sledovat jak se defuješ s low hp a koukat na ně jak skáčou atd. a ten obraz lítal a nebylo nic vidět . Jinak se mi to líbilo , ještě třeba nějaký intro na začátek a sty l:)

tommy4862
Posts: 273
Joined: 05 Jan 2013, 21:48

Re: Balance druid PvP videjko

Postby tommy4862 » 06 Mar 2014, 18:59

V tej arene v ruins of lordaeron vam skoro DK umlatil priesta, lebo ste nedali za celu arenu cc healerovi. Nechapem preco, ved mate toho kopu na vyber a bolo by to rychlejsie. A v blade edge to moc nemozte prehrat za ele balance s tolkymi kickmi :D no co velka skoda ze nemas areny s pickom tam ste aspon hrali na vyssom ratingu proti docela dobrym ludom tak by to bolo zaujimavejsie takze a tak trochu mi to pripomina moje 3v3 video kde superi moc vody nenamutili az na par vynimiek :D snad daco dotvorime ked zacnu ludia viac hrat tie 3v3

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Balance druid PvP videjko

Postby hlavmen » 06 Mar 2014, 19:04

2Kadaji: diky, to, že u těch aren musime mluvit jsem rikal davno, jenomze mi furt prijde, ze jsem jedinej kdo tam keca :D
2banan: to bylo uz podle hudby mysleno jen ze srandy na oziveni videa :D
mahony - diky, natacel jsem v programu Action! (poradil to kadaji v nějakem jinem topicu) a editace cela v Adobe AE. Ty 2v3 jsem fakt nedomyslel, kromě te, jak coconyan nema manu a musim ho zachranovat pred DKckem, ale to jsem taky trosku pretahl.
Ten zacatecni klip bych zduvodnil - ten retardin mě daval na 2-3 hity v burstu a ja jsem mu tak ukazkově utekl, tak a pak jeste obratil stav HPcek, ale když jsem se na to dival a ta obrazovka jen stala na mistě, tak mi to prislo takove nudne a nezazivne a celkově na nic, že ja kdybych byl divak, tak se u toho okamzitě znudim a ani bych neměl moc duvod se divat dal.
tommy4832 - partak tam byl skoro dead a ja se tam spotil abych ho udrzel nazivu, takze to vyresil jen ten solar beam na konci.. cele CC xD.. ne ale fakt vetsinou bud healuju, dmguju nebo cyclonuju, dohromady mi to jeste moc nejde a pak dělam blbosti, ktere bych normalně neudělal. Ale jestli chces vedet, tak jsme uz namlatili za tohle aids combo vyssim ratum, jenomze jsem strasnej dement a neměl jsem zapnute nataceni...
Tak ci tak, vzal jsem si z toho ponauceni a uz vim, co mam udělat v pristim videu jinak.
A jeste otazka na zaver - jake video si myslite, ze by bylo lepsi? Delsi arenka, kde pomalu a jistě soupere redukujeme, nebo nějake one shot time video, kde litaj mega cisla? :D

Faeenor
Posts: 106
Joined: 25 Jun 2013, 10:56

Re: Balance druid PvP videjko

Postby Faeenor » 06 Mar 2014, 19:17

Spydo teda lehnul hezky :-D


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests