3v3 areny retri arms resto

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
arsemik123
Posts: 48
Joined: 22 Jun 2013, 19:20

Re: 3v3 areny retri arms resto

Postby arsemik123 » 03 Mar 2014, 20:31

furt sem musím smát jak ste dali Rothyho,Morwenku a toho druida.. :D dobrý video co jsem po minutě nevypnul :D

Raptorka
Posts: 63
Joined: 01 Jul 2012, 00:23

Re: 3v3 areny retri arms resto

Postby Raptorka » 05 Mar 2014, 15:45

Dal jsem mu crit za 47K nějaké iné otázky ? xD

Tady musím být trošku kritičtější ( snad jsem to napsal správně bo jsem z moldávie ) jak u videa z 2s.
Mě osobně nezajímají arény kde k němu dojdeš a zabiješ ho. rovnou to můžeš sestříhat a udělat crit line video.
Chci vidět areny kde se potíte, kde taktizujete controlujete a snažíte se. Klidně ten matroš sbírej měsíc, ale tyto arény ( většina ) je absolutně o ničem. Je to můj názor co bych já od tebe rád viděl v dalším videu rozhodně tebe jako hráče / osobu neshazuji

Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Re: 3v3 areny retri arms resto

Postby Kadaji » 05 Mar 2014, 16:33

Jj toto je taký rush príde zabije odíde. Trošku nejaké tie prepracované cc chainy alebo arénové zvraty mi tam chýbajú. Taký rýchli switch nie len tunneling jedneho targetu. Ale zas na druhej strane - áno sú to arény na ice a sú to arény na rate do1500 viac určite nie ak áno tak mi je ľúto tích čo majú vyšší rat ako 1500 a hrajú tak ako hrali..

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: 3v3 areny retri arms resto

Postby hlavmen » 05 Mar 2014, 19:56

Chci vidět areny kde se potíte, kde taktizujete controlujete a snažíte se.
Retardin a war - To je jak kdybys po random DKcku z krcmy chtěl nabindovanej silence na focus :D
Prostě se ty věci k sobě moc nehodi :D

Blindere
Posts: 176
Joined: 10 Oct 2009, 11:21
Location: Slovakia

Re: 3v3 areny retri arms resto

Postby Blindere » 05 Mar 2014, 20:46

Cim viac tychto videi tu pribuda,tym viac to ukazuje tu PVP biedu na ice

''idem do druida,dal som mu za 55 tisic....imba bug ;)

tommy4862
Posts: 273
Joined: 05 Jan 2013, 21:48

Re: 3v3 areny retri arms resto

Postby tommy4862 » 05 Mar 2014, 22:55

ano my sme dlho dlho hrali len resto shaman affli lock 2v2 a tam nas totalne iritovalo ako OP su tu meleecka alebo ja neviem ci len na tomto serveri alebo vseobecne.. proste ked prisiel proti nam warr alebo feral tak stacilo len tunelovat locka a tym padom to boli brutalne dlhe areny a lock nemal skoro ziadnu sancu niekoho zabit zatial co taky warr len tuneluje a na jeden recklesness to vyjde... a o tom to je ze ked hrame retri arms tak vela sice aj prehravame ale niekedy vyhrame fakt uplne na nahodu lebo to critne a to este nehrame bohvieako dobry setup... retri je lepsi s DK, enha shamanom alebo huntrom ale zabavit sa da aj tak a o rating az tak nejde.. ked raz nedam rank1 tak mi moze byt jedno ci mam rank 50 alebo 150

a areny kde sa potime budu ako vravim po konci sezony lebo teraz nemam matros a toto video je len z toho co sme hrali prve 2 dni a to sme teda vela teamov nestretli v podstate tusim vsetky co sme stretli su vo videu okrem nejakych fakt lowiek napr. Raptor ty co ste boli s lockom a magom tak Rothyho som daval na 2 rany tak to uz ani zaujimave neni lebo ma low eq ale ludia vo videu mali eq dobry len su to lamy

Bilndere 55k je crit raz za 2 mesiace v tom momente som mal asi historicky najvyssi atack power procnute vsetko naraz co moze byt aj talentami aj vsetkym moznym... napr. taky warr alebo feral aj ked nedaju taku velku ranu tak je to aj to iste lebo berserk alebo deadly calm je zas to ze ti nahadze viac malych ran za sebou ale vysledne dps mas to iste a za rogunu das tiez v shadow danci rovnaky dmg len tam nebudes mat 55k ale 3x18k whatever

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: 3v3 areny retri arms resto

Postby majko » 05 Mar 2014, 23:52

interpunkce pls

Blechacisko
Posts: 6
Joined: 06 Mar 2014, 01:07

Re: 3v3 areny retri arms resto

Postby Blechacisko » 06 Mar 2014, 01:10

Video docela fajn ale jak už bylo řečeno je to takové frk mrk no xD.
A bacha na čárky nebo tě jedna osoba sežere za živa :mrgreen: já je nepíšu vůbec a sem šťastný ještě se kvůli wow zdržovat s čárkama pff... :D

Mahony11
Posts: 120
Joined: 03 Mar 2014, 00:28

Re: 3v3 areny retri arms resto

Postby Mahony11 » 06 Mar 2014, 01:38

Lidi je to 2v2 na Cata 2x melee a hlavně ice wow na 1600 ratu . Tu se dá jen čekat sepnutí CD a očekávat kill a pokud ne , tak to videu nebude. Už jednou tu bylo nějaké video od nějakého retri paladina , kterej jen setříhal spuštění all CD a velký čísla nad low geared lidma . A do toho dal epic music a ice wow PVP video na světě.

Prostě se smiřte , že PVP na ice nikdy nebude mít uroveň a pokud někdy mělo , tak lidi co odešli poslední půl rok tomu hodně pomohli snížit latku.

Pickk
Posts: 224
Joined: 20 Oct 2012, 19:18
Location: Ostrava
Contact:

Re: 3v3 areny retri arms resto

Postby Pickk » 06 Mar 2014, 09:23

ano my sme dlho dlho hrali len resto shaman affli lock 2v2 a tam nas totalne iritovalo ako OP su tu meleecka alebo ja neviem ci len na tomto serveri alebo vseobecne.. proste ked prisiel proti nam warr alebo feral tak stacilo len tunelovat locka a tym padom to boli brutalne dlhe areny a lock nemal skoro ziadnu sancu niekoho zabit zatial co taky warr len tuneluje

Nejjednodušší to máš právě proti melee s tím combem affli /resto...jednou fejknes cast... Dáš full dot a swapnes dokonce se s tím dá zabít feral / disco (na at tady se to nepočítá).


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests