2v2 areny re3+arms

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
tommy4862
Posts: 273
Joined: 05 Jan 2013, 21:48

2v2 areny re3+arms

Postby tommy4862 » 20 Feb 2014, 05:56

Takže čaute, niektorí ma v hre poznáte pod nickom Redding a mojho parťáka za locka Dufresne alebo druida Pragmatik. To su naši maini, ale arény na lock shaman alebo shaman druid sú často krát moc dlhé a nikoho by nebavilo pozerať na 15 minútové arény. Preto som sa rozhodol, že natočím arény na našich altoch kde hráme double dps. Za tých altov nám to nejde tak dobre ako za mainov a preto aj touto formou sa nám snáď podarí trochu to zlepšiť, takže uvítam rady ohľadom gameplay a vzhľadom na to, že som vegas nainštaloval predvčerom tak aj nejaké rady ohľadom tvorby videa.

PS:Asi neexistuje taká hudba, ktorá by sa páčila všetkým, preto som zvolil do jedného videa dnb a do druhého rock ak niekto počúva niečo iné, tak má smolu :D

Tak tu je video so skypom enjoy :)
http://youtu.be/T41p0_M-7HQ

A ešte kratšie video zopár arén bez skypu
http://www.youtube.com/watch?v=QU0azWVjrwk

A hlavne WATCH IN 1080p!!! (už aj tak trochu youtube ubral na kvalite...)

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: 2v2 areny re3+arms

Postby swaggot36 » 20 Feb 2014, 07:01

dobrý :) jedno z mála videí na ice, co jsem nevypnul hned během prvních 5 sec :) akorát v takovymhle combu bych tuneloval healery a občas switchnul při defkach :)

Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Re: 2v2 areny re3+arms

Postby Kadaji » 20 Feb 2014, 11:11

Super. Polka serveru dostala nakladačku :D
Rothy to inak riadne pofajčil :D

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: 2v2 areny re3+arms

Postby hlavmen » 20 Feb 2014, 14:13

Hezky, jen mi je lito raptora... rad vidim, kdyz hraje balance nebo resto druida, ale proti double melee je v 2v2 snad uplně bez sance pokud tam neni s resto shamanem :D (taky duvod, proc dvojky chodim jen 4fun).
Hudba se mi libila a kvuli tomu, ze to je tocene za trapackeho retardina, co dava takove megacrity healem i damage, jsem se u toho neunudil :) , ale jak rikam.. chudak raptor, co tam je pomalu v kazdem druhem videu

tommy4862
Posts: 273
Joined: 05 Jan 2013, 21:48

Re: 2v2 areny re3+arms

Postby tommy4862 » 20 Feb 2014, 14:43

no proti raptorovi hravame casto ale ked je za ferala tak za druhy team lebo tam mame vacsie mmr :D a nemysli si ze sme ho vkuse tak nicili len vo videu vidis nase vyhry... za resto sme ho dali stale ale za balance nas zopar vyhral ak si dobre spominam

Tulash&FlashW
Posts: 708
Joined: 15 Jul 2012, 23:31

Re: 2v2 areny re3+arms

Postby Tulash&FlashW » 20 Feb 2014, 16:20

Healujem všetko čo můžem :D

Skelo
Posts: 6
Joined: 25 Sep 2013, 18:58

Re: 2v2 areny re3+arms

Postby Skelo » 20 Feb 2014, 20:36

Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí si toto video pozreli

Kadaji:
Ono to sice tak na videu vyzerá, že všetkých klátime, ale je tam len zopár skvostov, v globále sa nevieme prešupnúť cez 2300, feral + healer combá nás ničia, rogue & mage ani nehovorím a na high ratingu toho veľa iného ani nie je. Každopádne sme radi, že to nie je až taká katastrofa a dá sa to pozerať :)

Hlavmen:
Raptor podľa mňa toho balance druida už dosť vyskillil, to, že nemá proti double melee dmg šancu až tak pravda nie je, kopec krát sme dostali tak po hube, že by si neveril :D full hp obaja protivníci a my skapíname nevieme ktorý skôr.

Swagy:
Tunel healera je taký hazard, častokrát z toho nič nie je, navyše má dmger volnú ruku takže ak to nevyjde, tak sme dohrali, lebo jeden skape, prípadne sa stiahneme do takej defenzívy, že si minieme všetky deffky a potom je to len otázka času. Cez dmgera to je také viac na control, plus to toľko neuteká...

renekq
Posts: 284
Joined: 07 Apr 2013, 10:19

Re: 2v2 areny re3+arms

Postby renekq » 20 Feb 2014, 21:23

Pekne a vzdy zabavne sledovat 80k globaly. Natacejte dal :)

Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Re: 2v2 areny re3+arms

Postby Kadaji » 21 Feb 2014, 00:07

NO je jasne ze vas klatia :D Sak to neni nejake op combo. Ale bolo to sledovatelné. Taký dobrý pocit šiel z toho. A do budúcna dajte aj nejakú arénu kde ste prehrali s ťažkým súperom. Nie ukazovať len to dobré. Je mi jasné, že každý si do movie dá len výhry o čom by to movie bolo Duf :)

Edit:
stále čakám na video za locka. bude nebude ? hlavne z pohladu tvojeho. Nezaujíma ma ako tam Redding behá okolo losu :D

Majky232
Posts: 294
Joined: 07 Jul 2011, 19:38

Re: 2v2 areny re3+arms

Postby Majky232 » 21 Feb 2014, 00:35

Tá aréna proti Deadfajrovi :D :D Plačem od smiechu, perfektné. Video je super, viac sa mi páči to so skypom kde počuť vašu komunikáciu, ste celkom fajn zohraní. Thumbs up :)


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests