Do you remember? Short TBC Reminder

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby majko » 19 Jan 2014, 12:27

Heh, díky. Až jsem se začervenal. Toho Lee sina asi nepochopí úplně všichni, ale což, Bibli taky ne. jk

Určitě bych si taky rád zahrál, jen na Cata si nejsem tak jistý jak to bývalo na TBC, na AT se asi moc necítím, i když proč to nezkusit. Jen jak už jsem psal někde ve vedlejším topicu, nemám momentálně funkční ruku, takže tak za měsíc, měsíc a půl možná (snad). Na WCM mě nějak trollují a už jim to schválení trvá 4 dny, na e-mail mi neodepsali, i když to prý mělo trvat maximálně 24 hodin. Každopádně potom přidám link.

Jinak jestli tě video pobavilo, doporučuju se podívat na tohle. S Teddysem jsme chtěli dotočit video, tak už jsme chodili jen skirmy proti domluveným hráčům (jedni z nejlepších na serveru), ale bohužel nám nějak štěstí nepřálo. Tohle se stávalo asi 2 týdny v kuse.

http://www.youtube.com/watch?v=CmcneOTvaHE

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby Onsatko » 19 Jan 2014, 14:46

Sice seš notorickej rejpal, ale to video se ti musí nechat :) Pěkně udělaný, hudba fajn, nenudilo, nebylo to moc dlouhý a bez problémů sem to zkouknul celý (což se poslední dobou moc často nestává).
Toho Lee sina asi nepochopí úplně všichni, ale což
Všichni asi ne, ale mě to rozhodně pobavilo ;)

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby majko » 20 Jan 2014, 14:21

Dík. Jinak konečně se povedlo to zveřejnit na WCM, kdybyste se někdo obtěžoval a ohodnotil, byl bych vám vděčný. :) Je to lehce upravená verze.

http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=239069

Cen
Posts: 200
Joined: 20 Sep 2009, 00:15

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby Cen » 20 Jan 2014, 18:47

sorry ale musim este raz, to video je proste perfektne :!:

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby majko » 20 Jan 2014, 20:13

Ne jako v pohodě, nemusíš se omlouvat. Dík. :) Kdybyste mi tam ale někdo dal nějaké hodnocení, vůbec bych se nezlobil. :D

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby Amaunet » 20 Jan 2014, 20:45

Hodne povedene video :)

Kde jsou ty casy :( Nedavno jsem si zkousel zahrat na jednom TBC serveru a sic za druida, ale takovou cocku co jsme dostavali :D A ani za maga bych to neocekaval o nic lepsi, byla to fajn doba PvP, jen uz je to hodne davno a po 5 letech skok z cata na tbc neni jen tak, alespon pro me.

Kazdopadne zpet k videu. Libi se mi jednoduche UI, kde bylo opravdu vse videt i celkove styl hrani, kde je proste jasne videt, ze nemackas spelly jak te napadne, ale premyslis u toho. Hudba je vec nazoru jednotlivcu, ale me k videu sedela.

Celkove i pres to, ze nektere effekty by sly udelat treba lepe, tak bych dal tak mi to neda dat 4,8/5
(To jen pro to aby jsi mel motivaci pokud budes tvorit dalsi a dalsi videa)

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby majko » 21 Jan 2014, 00:09

Your movie, Do you remember?, has been picked by Uzbeki and is featured right NOW "In Todays Spotlight"!

While in the spotlight we strongly advice you to keep an eye on comments and ratings. Answer questions and fill in additional information in your summary for the fans, keep your movie page fresh and updated and you will be rewarded for it. Basically it will be featured on our front page but share the space with around 4-9 other Authors, so don't be alarmed if you can't see it directly. If there is any questions regarding your air time please feel free to reply to this PM. However, additional feature time is not alone based on rating/download so there is no need to ask for more, the decision is final but we hope you will enjoy the time given!

With a constant stream of above 50 per day yours got picked, congratulations! :)

If you make a new movie sometime in the future make sure to contact us beforehand so that we can help promote it and give it the treatment it deserves. Consider the crew of WCM your personal promo Agents!
Today's spotlight! Cítím se jako hvězda. Děkuji všem fanouškům za podporu, byli jste báječné publikum. :D



jdu se ufetovat

teddys
Posts: 109
Joined: 15 Jan 2014, 21:53

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby teddys » 22 Jan 2014, 14:24

ano jsi hvězda

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby majko » 22 Jan 2014, 15:09

Běž radši točit další svatbu. :D

teddys
Posts: 109
Joined: 15 Jan 2014, 21:53

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby teddys » 22 Jan 2014, 19:46

a nepozvu tě


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests