Do you remember? Short TBC Reminder

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Do you remember? Short TBC Reminder

Postby majko » 16 Jan 2014, 01:03

Udělal jsem takové krátké video z toho, co jsem našel na disku. Jedná se o TBC. Jsou to přibližně rok či 2 staré záběry, které jsme natáčeli po přibližně půlroční pauze, tak je zcela možné, že objevíte nějaké chyby v gameplayi. Žádný godlike skill nehledejte. Původní myšlenka videa je ukázat lidem, kteří si nepamatují nebo prostě nezažili, PvP na TBC. Jeho jednoduchost (a vůbec není pravda, že je druid nesmrtelný a podobně, stačí umět hrát).

Takže nejsou to záběry z Ice online, ale třeba se někomu bude hodit video na zkrácení dlouhé chvíle. Vlastně krátké chvíle, video má jen 9 minut.

Můj spoluhráč je Blazw, můžete ho znát třeba ještě z úspěšného Evolveho videa. V průběhu natáčení jsme nepoužívali žádný komunikační program (pouze party chat).

Hrál jsem si s provázáním audia a videa, přesněji s textem písničky a toho, co se děje ve hře, např. "I won't hush" - dostanu silence. Nebo u mirroru pán zpívá něco o zrcadle apod. Tak dávejte pozor na text, video pak dostává nový rozměr.

U stříhání jsem strávil přibližně 100 hodin (hlavně proto, že mám jednu ruku mimo provoz), s editem ale nejsme moc velcí kamarádi, tak snad se na to půjde dívat.

Uvědomuju si, že je hudba ohraná a ne všem sedne, ale hodně jsem bazíroval právě na tom textu. Nebyl by žádný problém vybrat jiný playlist, songů mám habaděj, ale tyhle staré songy navozují takovou old school atmosféru, která k TBC pasuje.

Točili jsme na AT nebo Next genu, těžko říct, jestli ještě AT TBC realm v té době jel. A na Deffenderu.

Eiffel 65 - Blue (Da Ba Dee)
Ed Sheeran - You Need Me, I Don't Need You
Chopin - Funeral Marsh
MGMT - Kids

Až teddys doexpí, možná tu natočíme něco z trojek.

Budu rád za komentáře a zkuste se vyvarovat disliků z nenávisti k mé osobě :D .

http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=239069
http://youtu.be/lMeMMFNv45U 1080p
Last edited by majko on 20 Jan 2014, 21:33, edited 5 times in total.

Tulash&FlashW
Posts: 708
Joined: 15 Jul 2012, 23:31

Re: Short TBC Reminder

Postby Tulash&FlashW » 16 Jan 2014, 02:27

Mě se to líbí hrozně moc! TBC byl ten nejlepší datadisk pro pvp ať si říká kdo chce co chce. A skillu je tam dost :) SWD blind je prostě nejvíc top :D
Last edited by Tulash&FlashW on 16 Jan 2014, 15:17, edited 1 time in total.

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Short TBC Reminder

Postby majko » 16 Jan 2014, 12:50

Jé, děkuju. Snad nebudeš jediný. :)

edit: těch death blindů mám natočených víc, bohužel jsou to ale arény, které se sem nehodily, ať už kvůli délce nebo failům jak z naší tak z protivníkovy strany... nejsem moc velký fanda krátkých sestřihů akcí

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby majko » 17 Jan 2014, 18:24

Tak dík za kritiku. :D

Cen
Posts: 200
Joined: 20 Sep 2009, 00:15

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby Cen » 17 Jan 2014, 18:43

velmi pekne video, slusne arenky, dobra hudba (konecne nieco ine jak metal) a dost zive, tak by malo vyzerat podla mna pvp video
jedina vec ze si mohol dat viac tych popisov napr ked focus dostal fear tak napisat resap atd
ale to neber jak kritiku video je super :)
(trosku inak sa na to pozeralo jak rank 1 bg) :roll:

Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby Kadaji » 17 Jan 2014, 19:56

velmi pekne video, slusne arenky, dobra hudba (konecne nieco ine jak metal) a dost zive, tak by malo vyzerat podla mna pvp video
jedina vec ze si mohol dat viac tych popisov napr ked focus dostal fear tak napisat resap atd
ale to neber jak kritiku video je super :)
(trosku inak sa na to pozeralo jak rank 1 bg) :roll:
Jj bolo to úžasné. 100x okopčené songy od hydri gramaticky nesprávne intro v angličtine a roky starý patch. Jednoznačne to najlepšie čo tu kedy bolo

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby Scanties » 17 Jan 2014, 20:50

Jj bolo to úžasné. 100x okopčené songy od hydri gramaticky nesprávne intro v angličtine a roky starý patch. Jednoznačne to najlepšie čo tu kedy bolo
Čekal jsem, kdy se egocentrický Kadaji ozve :D

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby majko » 17 Jan 2014, 20:56

velmi pekne video, slusne arenky, dobra hudba (konecne nieco ine jak metal) a dost zive, tak by malo vyzerat podla mna pvp video
jedina vec ze si mohol dat viac tych popisov napr ked focus dostal fear tak napisat resap atd
ale to neber jak kritiku video je super :)
(trosku inak sa na to pozeralo jak rank 1 bg) :roll:
Děkuju. :) S těmi popisky je to docela kontroverzní. Já osobně jsem zastáncem názoru, že pokud je UI přehledné (což snad víceméně mám), divák nepotřebuje žádné popisky. Navíc, pokud by měl vše jak na stříbrném podnose a nemusel by se soustředit (divák musí CHTÍT to video sledovat, tedy musí i očekávat, že bude muset vynaložit nějaké to procento jeho výpočetní mozkové kapacity na zpracování toho, co se děje).

Na druhou stranu bylo video původně cíleno na skupinu, která TBC nezažila, tudíž si nějaké ty popisky zasluhují (pokud je to správné slovo), na vysvětlení věcí, které se už třeba od wotlk nedělají (třeba rebuff). Tak jsem zvolil takový kompromis a zdůraznil jen ty základy, popř. situace, které se nestávají zcela běžně.

Ještě jednou díky.
Jj bolo to úžasné. 100x okopčené songy od hydri gramaticky nesprávne intro v angličtine a roky starý patch. Jednoznačne to najlepšie čo tu kedy bolo
Nechci teď působit butthurt nebo reagovat (jako kdysi ty na mě) stylem "wow, komentár plný hovien", tak snad se mi to povede.

Jednu ze čtyř písniček, které jsem použil, měl Hydra ve svém videu z TBC. V tom máš úplnou pravdu. V tomhle případě ale podle mě účel světí prostředky, a jak už jsem psal v úvodním příspěvku, snažil jsem se těmi písněmi navodit či alespoň více přiblížit tu atmosféru TBC datadisku, ke kterému takové songy určitě patří. Dlouho jsem to zvažoval, jestli to stojí za to a určitě na moje rozhodnutí měl vliv "citový vztah" k tomu songu (jeden z nejoblíbenějších), ale nakonec mi přišlo, že zisk z té písně bude větší než ztráta.

O gramatické nesprávnosti intra, hned vedle spojení "songy od hydri", asi nemá cenu diskutovat.
Last edited by majko on 18 Jan 2014, 11:54, edited 1 time in total.

teddys
Posts: 109
Joined: 15 Jan 2014, 21:53

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby teddys » 17 Jan 2014, 21:29

nic moc :roll: :roll: :roll:

renekq
Posts: 284
Joined: 07 Apr 2013, 10:19

Re: Do you remember? Short TBC Reminder

Postby renekq » 19 Jan 2014, 12:00

Diky za video. Pro me zatim to nejlepsi co jsem tu mel moznost zhlednou.

Co se skillu tyce... tomu kdo takhle hral uz na TBC smekam klobouk protoze si pamatuju jak jsem kdysi hral ja a opravdu by nebylo o co stat :D Krasne hry a protivnici byli take velmi kvalitni.

Jen reknu neco malo z prvni arenky aby meli lide co hledat. Swd fejk perfektne provedeny. Pote predikce fejkovani a swd na druhou ovci - sice riskantni ale opet krasne. Pokus o swd na ocekavany blind ktery sice nevysel ale jen o nepatrny casovy usek opet nadhera. At se lide podivaji nekolikrat je toho v tom videu dost z ceho je mozne vzit inspiraci.

K hudbe... prvni pisen asi pobavila nejvic. Od zacatku intra po konec pisne proste nadhera opravdu jedno z nejlepsich souzneni hudby a gameplaye + intra co jsem zatim videl. Dalsi vyber hudby opet dobry.

Intro me osobne se libilo vse rikajici perfektne provazane s hudnou a lee sinem na konci (btw muj nejoblibenejsi).

OFF: kdyby sis chtel nekdy zahrat treba na AT s feralem rad bych si zahral s tebou. Vypadas na cloveka s tim spravnym smyslem pro humor a krasnym gameplayem. No a jestli pro nekoho bude muj prispevek vypadat jako vlezkamsi... tak at. Intro a prvni arenka me ale naladili tak ze nemuzu psat jinak.


Zaverem i kdyby ve videu bylo jen intro a prvni arena dal bych na WCM 5 out of 5. A ne ze by dalsi areny nestaly za to.


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 9 guests