Ragnaros 10-man

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
lukys
Posts: 15
Joined: 21 Sep 2011, 14:10

Re: Ragnaros 10-man

Postby lukys » 20 Oct 2013, 22:52

A ano AIE je všude, přeci jen, i ona někdy musí okoukat taktiky že? :P :D

Ej sviňo jedna tak toto ma fakt pobavilo :D. Si nás odhalil Heathcliff mal presne takú úlohu, keďže už sme boli v koncoch.
Ale každopádne až s sa do toho nášho videjka pustí Amaunet tak uvidíš že naša taktika bude krajšia a ako ho poznám tak tam nehá zvuk z TSka celý čas a to uvidíte ešte len ako Aleáci melú ústami počas pullu (teda dúfam bo som sa z nedostatku času pri tom našom kille nezúčastnil)

Pickk
Posts: 224
Joined: 20 Oct 2012, 19:18
Location: Ostrava
Contact:

Re: Ragnaros 10-man

Postby Pickk » 20 Oct 2013, 23:02

Myslím, že Heathcliff hraje delší dobu u nás než u vás takže nevidím problém v tom si půjčit jeho alta když potřebujeme dmg a nehrajeme tu od začátku Cata a nemáme gear na takové slainy ;) Náš tank měl shield z 5manu tak nevím o co vám jde a ikdyby jsme tu byli celý den tak jsme to prostě dali ... aspoň máme chuť na nějakou challenge. Holt nemáme Full HC / Fireland Tanky a Healery jako vy tak tu musíme být asi delší dobu a zkoušet to jinak.
Last edited by Pickk on 20 Oct 2013, 23:13, edited 1 time in total.

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Ragnaros 10-man

Postby Amaunet » 20 Oct 2013, 23:09

nehrajeme tu od začátku Cata
Právě, kdyby jste tu byli od začátku Cata, tak už si zvyknete, že tu na foru každej rýpe do každého, to neřeš Pickku ;) nestojí to za to. Soustřeďte se hlavně na svojí guildu a mějte z toho slainu radost a nenechte si jí pokazit nikým jiným, za to to nestojí
nevím o co vám jde a ikdyby jsme tu byli celý den tak jsme to prostě dali ... aspoň máme chuť na nějakou challenge.
To s tím časem progressu to Lukys nemyslel ironicky, ale naopak vám skládal poklonu ;) My to progressovali stejně tak dlouho, možná i déle ;) a jak si sám napsal, to jsme tam šli s lepším EQ (ale holt EQ není vše (: )

Heathcliff
Posts: 25
Joined: 15 Sep 2013, 16:46

Re: Ragnaros 10-man

Postby Heathcliff » 20 Oct 2013, 23:44

rozhodne niesom žiadny tajný agent :), za alta druida, ktorého mám v OSB som to včera progressoval s nimy 7h,
dnes som to šiel skúsiť za rogunu pretože som nevedel či tu budem cez týžden na 1 zo 7 raidov Alei, pretože mám mať poobednú, chcel som si Ragnara samozrejme vyskúšať aj s rogunou ako mojim mainom

Yahiko
Posts: 247
Joined: 02 Nov 2012, 09:04

Re: Ragnaros 10-man

Postby Yahiko » 21 Oct 2013, 10:09

Ten Demo lock je prostě broken :(
Neni možný aby jedno z nejsilnějších Cata dps tady točilo tak málo...
A to co sem koukal, tak má Pickk víc než slušnej eq... něco bude furt špatně :D

kambodzo
Posts: 392
Joined: 12 Oct 2011, 21:21

Re: Ragnaros 10-man

Postby kambodzo » 21 Oct 2013, 11:06

CG k slainu...inak mam otazku..kolko krat ste pouzili combat ress?

Pickk
Posts: 224
Joined: 20 Oct 2012, 19:18
Location: Ostrava
Contact:

Re: Ragnaros 10-man

Postby Pickk » 21 Oct 2013, 16:22

Ten Demo lock je prostě broken :(
Neni možný aby jedno z nejsilnějších Cata dps tady točilo tak málo...
A to co sem koukal, tak má Pickk víc než slušnej eq... něco bude furt špatně :D
Warlocka jsem moc nehrál nikdy (Main byl vždy Rogue). Je možné, že něco dělám špatně :D Navíc jsem hrál Demo vlastně poprvé na Ragnarovi jen jsem se zhruba podíval co dělat. Ale zas myslím, že za Affli už to nějak ovládám a to DPS je tam teda hodně slabší než na jiných servrech.

Yahiko
Posts: 247
Joined: 02 Nov 2012, 09:04

Re: Ragnaros 10-man

Postby Yahiko » 21 Oct 2013, 17:06

Nemyslim si že bys něco dělal špatně...
Tady byl celkově warlock broken, něco se udělalo, Destro se hrát, affli taky něco vytočí, ale Demo mi tu příde nehratelný nebo ani né nehratelný, ale neni to co by to mělo bejt.

Deadfire
Posts: 146
Joined: 18 Feb 2013, 15:23

Re: Ragnaros 10-man

Postby Deadfire » 21 Oct 2013, 18:02

Nevím jak je na tom demo lock ale co vím tak destro lock si udrží stabilní dpsko i 25k a affli co se týče více target dmg tak je taky na předních příčkách dmge.

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Ragnaros 10-man

Postby Onsatko » 21 Oct 2013, 18:31

...
Bombový video, parádně zpracovaný, dobrá hudba, UI se mi líbí, boss vypadá v pořádku.. asi nemam co vytknout :D Gratuluju hoši.


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests