2,2k Demonology Shadow

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Feren
Posts: 301
Joined: 03 May 2010, 09:18

Re: 2,2k Demonology Shadow

Postby Feren » 27 Sep 2013, 21:20

Taky klikam na 1-3 veci, ale bez mounta si to uz neumim predstavit :D Jsem strasne linej :P

Syselmaster
Posts: 184
Joined: 25 Nov 2011, 12:41

Re: 2,2k Demonology Shadow

Postby Syselmaster » 27 Sep 2013, 21:53

Já mám bindy snad na všechno a stejně mě každej dá :D

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: 2,2k Demonology Shadow

Postby Raynar » 27 Sep 2013, 22:12

Je pěkný tady slyšet "PvP pravidla" od někoho kdo s rogem v duelu čekal 7 minut na to, až Huntera přestane bavit stát v Fléře a Camufláži...

Kostka
Posts: 504
Joined: 10 Nov 2012, 20:43
Location: Pardubice

Re: 2,2k Demonology Shadow

Postby Kostka » 28 Sep 2013, 02:09

Ice wow má trošku jiný meze rate :D tu 2200 musí dát každej . Natoč plz video z At na stejném rate třeba se ho do prázdnin dočkáme :D

Syselmaster
Posts: 184
Joined: 25 Nov 2011, 12:41

Re: 2,2k Demonology Shadow

Postby Syselmaster » 28 Sep 2013, 08:29

Ice wow má trošku jiný meze rate :D tu 2200 musí dát každej . Natoč plz video z At na stejném rate třeba se ho do prázdnin dočkáme :D
Na tohle klišé už začínám být alergickej. Bindy mám, focus makra na cc mám, expil každou class takže znám všechny ability ve hře, reforge a gemy mám podle návodů a stejně jsme rádi, že máme dost nervů dělat aspoň cap když většinou máme proher stejně jako výher a patláme se na 1800 :-D nevím, asi té hře nerozumím. A pak najdu v arxhivu arény resto sham retri jak hrají ve 3 ráno ožralí a zkouření na ratingu 2300, žádný pořádný interupty wind shearem, hex možná tak jednou, prostě jen dpskují jednoho protivníka a časem ho zabijou.

Feren
Posts: 301
Joined: 03 May 2010, 09:18

Re: 2,2k Demonology Shadow

Postby Feren » 28 Sep 2013, 08:59

Ice wow má trošku jiný meze rate :D tu 2200 musí dát každej . Natoč plz video z At na stejném rate třeba se ho do prázdnin dočkáme :D
Tak proc jeste nemas pane PvPer? Tydle kecy v kleci miluji.

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: 2,2k Demonology Shadow

Postby Salazor » 28 Sep 2013, 10:13

tap,rain of fire,teleport,Soul Harvest,Health Funnel,Dark Intent,Mount,focus + asi i demond comand :D:D hellfire

+ tam máš určitě ještě něco co klikáš :D
Promiň, ale vyjmenoval si mi tu věci, které použiju max 1-2x za arénu, demon comand vůbec nevim o čem mluvíš, to mam nabindovaný a dark intent skutečně klikam, ještě než začne aréna. Soul harvest použiju jen když nemam combat a toho se zbavuju dost dlouho po portu, minimálně 3sec, takže mam čas si na něj tu myš nachystat. Health funnel má za demonology nabindovaný jedině dement, když tam máš talent, že když ti umře démon, tak máš na 8s instant cast novýho, ale to ty se svojí class asi neznáš. Mount to samé jako soul harvest. Teleport klikám jednou za arénu a samotné portnutí mam nabindované. Mi řekni kolik tu v 2v2 máš ratu ty a za jakou class prosimtě? Za jakou class jsem fakt zvědavej, protože locků nad 2k je jen pět, od ostatních class minimálně 20-30. Tvoje příspěvky pod tenhle topic mě spíš rozesmívaj svojí absurditou, než abych si z toho něco vzal.

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: 2,2k Demonology Shadow

Postby Raynar » 28 Sep 2013, 12:00

Miluju tyhle kecy "High Exped PvPčkařů"(jako je Kostka) kteří přišli z AT, kde dostávaly totálně na prdel, a dělají tady veliký machry...

EDIT: S rogem který je momentálně na Patchi 4.2, jak to na mě všichni štěkají, strašně OP oproti Patchi 4.3(což já osobně mohu potvrdit)

petjablek
Posts: 379
Joined: 11 Mar 2012, 15:49

Re: 2,2k Demonology Shadow

Postby petjablek » 29 Sep 2013, 01:07

Promiň, ale vyjmenoval si mi tu věci, které použiju max 1-2x za arénu, demon comand vůbec nevim o čem mluvíš, to mam nabindovaný a dark intent skutečně klikam, ještě než začne aréna. Soul harvest použiju jen když nemam combat a toho se zbavuju dost dlouho po portu, minimálně 3sec, takže mam čas si na něj tu myš nachystat. Health funnel má za demonology nabindovaný jedině dement, když tam máš talent, že když ti umře démon, tak máš na 8s instant cast novýho, ale to ty se svojí class asi neznáš. Mount to samé jako soul harvest. Teleport klikám jednou za arénu a samotné portnutí mam nabindované. Mi řekni kolik tu v 2v2 máš ratu ty a za jakou class prosimtě? Za jakou class jsem fakt zvědavej, protože locků nad 2k je jen pět, od ostatních class minimálně 20-30. Tvoje příspěvky pod tenhle topic mě spíš rozesmívaj svojí absurditou, než abych si z toho něco vzal.
Prosim te z kostky si nic nedelej, ten je tady kazdymu leda pro smich, jeden z nejvetsich whineru na serveru :-) Hrajes dobre, video se mi libilo a to ze klikas par spellu muze bejt kazdymu u prdele, dulezity je jak ti to vyhovuje. I Amy obcas nejakou abilitu naklikava a je rank 1 ;)

Kostka
Posts: 504
Joined: 10 Nov 2012, 20:43
Location: Pardubice

Re: 2,2k Demonology Shadow

Postby Kostka » 29 Sep 2013, 23:46

EDIT: S rogem který je momentálně na Patchi 4.2, jak to na mě všichni štěkají, strašně OP oproti Patchi 4.3(což já osobně mohu potvrdit)
hmm dneska je zase Rogue op co bude op zejtra ?


žijem ve svobodné zemi .. svoboda projevu vám nic neříká ???

btw na http://www.warcraftmovies.com/ by tě sežrali za to klikání =D


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests