Majordomo Staghelm 25 Man Normal killed by AIE

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Majordomo Staghelm 25 Man Normal killed by AIE

Postby Amaunet » 16 Sep 2013, 09:47

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2rflpy3dgX0[/youtube]
Případnej spam kdyžtak tu. Ať to zas není v guildovním topicu o 10 stránek delší :lol:

Fruity
Posts: 161
Joined: 19 Nov 2011, 11:59

Re: Majordomo Staghelm 25 Man Normal killed by AIE

Postby Fruity » 16 Sep 2013, 13:17

Pěkný videjko, ale to dps bídný :-D

reDjoHny
Posts: 124
Joined: 10 Apr 2012, 12:37

Re: Majordomo Staghelm 25 Man Normal killed by AIE

Postby reDjoHny » 16 Sep 2013, 16:23

hm,, vy ste sa s tymi bombami nesrali co? :O :D btw ti z neho padal mangle debuff?

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Majordomo Staghelm 25 Man Normal killed by AIE

Postby Amaunet » 16 Sep 2013, 16:38

hm,, vy ste sa s tymi bombami nesrali co? :O :D btw ti z neho padal mangle debuff?
Nějak mi v power auras nefunguje aby zůstal Mangle vidět i když ho aplikuje jinej druid, rsp to mi funguje, ale když je v raidu warrior, kterej používá ten jeho spell co nahodí debuff (teď si nevzpomenu jak se jmenuje, Trauma?) tak to přepíše mangle, protože on tím útokem vysloveně tvoří dmg, kdežto feral to aplikuje jen na ten debuff.
Stejně tomu tak je, když je v raidu PvP subtlety roguna s Hemoragem.
(Někdo mi dnes dokonce ve hře psal, že když ti takhle ten Mangle tvůj někdo přepíše tak už pro "tebe" jako ferala nefunguje ten 30% bleed increase, tak nvm musím to vyzkoušet až dojdu FL teďka)

Zrovna když jsem na to video pak koukal, tak jsem si uvědomil, že to musím upravit.

No ty bomby jako meleečko tam byl plošnej heal tak proč :lol:
1. debuff jsem si nevšiml, protože jsem se nesoustředil, 2. jsem odběhl a myslel že to už bouchne a už se začal vracet a ta range byla docela větší než jsem čekal, tak to trefilo asi 4 lidi :D a 3. na tu jsem se vykašlal úmyslně :X

reDjoHny
Posts: 124
Joined: 10 Apr 2012, 12:37

Re: Majordomo Staghelm 25 Man Normal killed by AIE

Postby reDjoHny » 16 Sep 2013, 17:48

hej ta druha bomba bola fajna ako si odbehol ale si to potrolil ked si sa vracal :D

Yahiko
Posts: 247
Joined: 02 Nov 2012, 09:04

Re: Majordomo Staghelm 25 Man Normal killed by AIE

Postby Yahiko » 16 Sep 2013, 20:20

Nějak mi v power auras nefunguje aby zůstal Mangle vidět i když ho aplikuje jinej druid, rsp to mi funguje, ale když je v raidu warrior, kterej používá ten jeho spell co nahodí debuff (teď si nevzpomenu jak se jmenuje, Trauma?) tak to přepíše mangle
zkus tellmewhen
je to primitivnější než powerauras/weak auras, ale nemůžu si stěžovat

Quink
Posts: 35
Joined: 27 Sep 2012, 18:38

Re: Majordomo Staghelm 25 Man Normal killed by AIE

Postby Quink » 16 Sep 2013, 20:26

Líbí se mi, že vaši druidi umí používat Stampeding Roar. To nikdo od nas nepouzil za celej fight. :PP

Yahiko
Posts: 247
Joined: 02 Nov 2012, 09:04

Re: Majordomo Staghelm 25 Man Normal killed by AIE

Postby Yahiko » 16 Sep 2013, 20:37

Líbí se mi, že vaši druidi umí používat Stampeding Roar. To nikdo od nas nepouzil za celej fight. :PP
Máme holt useless Druidy :D :D

reDjoHny
Posts: 124
Joined: 10 Apr 2012, 12:37

Re: Majordomo Staghelm 25 Man Normal killed by AIE

Postby reDjoHny » 17 Sep 2013, 16:05

pocuj amauntete ako sa vola ten addon co pouzivas v macke na buffy a debuffy,, ja pouzivam "raven" ale uz dlhsie hladam novy ale neviem najst lebo v nom mam 1 zasadny problem.. tak ktory ze to je? :)

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Majordomo Staghelm 25 Man Normal killed by AIE

Postby Amaunet » 17 Sep 2013, 16:34

Aura Frames http://www.curse.com/addons/wow/aura-frames
Dost možná si to bere i skiny z Masque

BTW: existuje v DBMku nějaká možnost jako /dbm test? prostě abych viděl jednotlivé bary a mohl s nimi hýbat? aniž bych byl zrovna uprostřed encounteru? (mimo move anything)?
Už jen nastavit ty timety od DBMka na místa, kde chci a blizz raid framy nahradit Gridem a budu snad i spokojenej se svým UIčkem :lol:


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 9 guests