Pejtrik, Suchy - TBC 2s

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
pejtrik
Posts: 112
Joined: 07 Jun 2012, 20:47

Pejtrik, Suchy - TBC 2s

Postby pejtrik » 22 Jun 2013, 01:26

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ahh2IAIIMUk[/youtube]

staré dobre TBC casy :D to ta pvp uroven byla trochu jinde
video je staré 4roky

a jeste sem vyhrabal jedno video :D sem zkousel arcane maga kdysi
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4YVmLke9XDk[/youtube]

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Pejtrik, Suchy - TBC 2s

Postby Amaunet » 22 Jun 2013, 01:52

RIP TBC
škoda že už jsou ty časy pryč :P

RIP Rank 1 Frostbolt (ne že bych ho tam teda viděl :lol: )
RIP Době kdy hunter nemohl střílet, když jsi stál u něj a neměl žádnou deterranci a odskoky ^^
RIP a další a další...

Škoda, že já v té době hrál jen trapný PoMPyro a že jsem v té době nevěděl co je to focus, macro nebo bind
Hrozdě rád bych si to zahrál s těmito vymoženostmi

BTW: Ten paladin s bublinou a ressem epic ^^ (Akorát nvm jakto, že se to docastilo, když dostal MD a waterbolt nebo icelanci už nvm, ikdyž na TBC asi byl potřeba silence/stun/fear na přerušení ressu, už je to dávno, takže si to nepamatuju no)

A 480p už je fakt málo na dnešní dobu, škoda že nejde udělat remake třeba klidně do 3D jako je to u filmů :D

Druhý mrknu zítra, teď už jdu spát

sewak
Posts: 349
Joined: 05 Jun 2012, 18:33

Re: Pejtrik, Suchy - TBC 2s

Postby sewak » 22 Jun 2013, 02:46

- za to že tam nevidím svého druida :D
Staré dobré časy na EQ tbc no :)

pejtrik
Posts: 112
Joined: 07 Jun 2012, 20:47

Re: Pejtrik, Suchy - TBC 2s

Postby pejtrik » 22 Jun 2013, 09:33

rikam ta pvp uroven byla jinde :D rank 1 tam nikdo nejak nepouzival nevim jak na offi , ale kdyz na tom servru to nikdo z magu takhle nepouzival tak sem to ani neznal a nemel sem to vychytany xD
ja hral taky pom pyro obcas, v druhym videu muzete videt pom frostbolt :D ten build byl tusim zalozenej na critu stejnej build ale jen s frostem
kvalitka je skoda , ani nevim jak se bych to mohl znova nahrat nebo tak xD nak to ale ani hrotit nebudu , jen at to vypada jako spravnej old school ve spatne kvalite :D

renekq
Posts: 284
Joined: 07 Apr 2013, 10:19

Re: Pejtrik, Suchy - TBC 2s

Postby renekq » 22 Jun 2013, 10:31

Jj stary dobry casy. Me si na TBC vybral top rDuid jako nekoho komu pomuze. Tahal me neksutecne ja to hral priserne a oba jsme z toho meli zabavu. Hral to 1v2 ja obcas neco zablindoval kdyz jsem se zrovna neprekliknul nebo cas od casu pouzil stun. Statecne jsem losoval jeho healy clouku placal na prvni spel co na me letel a pokazdy se nechaval fejknout like a pro. Krasny to vzpominky. A shadow shatter... nocni mura :) Kvalita neni uzasna ale kdo mel v ty dobe masinu na ktery by natacel ve full HD ze. Pisnicky se mi osobne hodne libi a proste ty vzpominky.

Ten arcane/frost burst no fuj na to uz si ani nepamatuju :D

Uz nevim jak se druid jmenoval ale ja jsem byl Noomercy rogun. Pokud si to bude nahodou cist dekuju mu za trpelivost a kupu zkusenosti.

Lavi
Posts: 15
Joined: 12 May 2012, 16:11

Re: Pejtrik, Suchy - TBC 2s

Postby Lavi » 22 Jun 2013, 11:33

Jeee, TBC :D SL/SL lock powa :D. Teď už má každá classa všechno, selfheal, stuny, atd atd. (A na mop to je prý ještě horší) Jak psal Amaunet škoda, že jsem tehdy klikal a jediný macro který měl, bylo na castsequence dotek (nesmysl). Jediný datadisk, kde mě bavilo i PVE.

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: Pejtrik, Suchy - TBC 2s

Postby swaggot36 » 22 Jun 2013, 15:09

mohu se zeptat co je to za písničku v tom prvním videu?

pejtrik
Posts: 112
Joined: 07 Jun 2012, 20:47

Re: Pejtrik, Suchy - TBC 2s

Postby pejtrik » 22 Jun 2013, 18:02

uz si fakt nepamatuju

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Pejtrik, Suchy - TBC 2s

Postby Amaunet » 22 Jun 2013, 18:04

mohu se zeptat co je to za písničku v tom prvním videu?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=A0fHWOA7bq8[/youtube]

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: Pejtrik, Suchy - TBC 2s

Postby swaggot36 » 23 Jun 2013, 15:16

pecka diky


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests