Destro Lock a Feral Druid Arena 2v2

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Destroyero
Posts: 56
Joined: 04 Mar 2013, 16:49

Destro Lock a Feral Druid Arena 2v2

Postby Destroyero » 22 Apr 2013, 12:09

Tohle je moje první video z Arén, tak nečekejte žádné zázraky.
Sice máme podivné combo, ale i tak nám to skvěle jde.
Nějaké připomínky co se Vám tam líbilo/nelíbilo klidně napište.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wrz-FD-2 ... e=youtu.be[/youtube]

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Destro Lock a Feral Druid Arena 2v2

Postby Amaunet » 22 Apr 2013, 12:35

Ahoj,
na to že je to tvoje první video tak se mi to líbilo, hlavně ta aréna proti Robbiesovi, se vám povedla a i ta poslední ;) za to rozhodně +
potom hudba taky za mě v pořádku a hlavně celkem přehledný UI, takže to bylo i koukatelný a kvalita taky dobrá... jen tak dál a ať se vám daří, protože jak jsi napsal to combo je asi poprvé, co ho tu na ice vůbec vidím a rozhodně to nevypadá zle ;)

Edit: Jo zapomněl jsem dodat, ten imp když začal castit Waterbolt mě rozesmál :lol:

Tulash&FlashW
Posts: 708
Joined: 15 Jul 2012, 23:31

Re: Destro Lock a Feral Druid Arena 2v2

Postby Tulash&FlashW » 22 Apr 2013, 13:07

Kvalita videa super, UI se mi taky moc líbí i hudba. Soupeři zas vůbec neví :D ale na to, že hrajete dost netradiční kombo a jak jsem pochopil tak bez ts nebo skype dobré :) ten imp je mage :D

Destroyero
Posts: 56
Joined: 04 Mar 2013, 16:49

Re: Destro Lock a Feral Druid Arena 2v2

Postby Destroyero » 22 Apr 2013, 13:57

Ano, neměli jsme TS ani Skype, s ním by to bylo ještě lepší na kontrol Fear a Cyclon.

Tulash&FlashW
Posts: 708
Joined: 15 Jul 2012, 23:31

Re: Destro Lock a Feral Druid Arena 2v2

Postby Tulash&FlashW » 22 Apr 2013, 14:08

Ano, neměli jsme TS ani Skype, s ním by to bylo ještě lepší na kontrol Fear a Cyclon.
Jo koukal jsem jak jsi vycastil fear do cyclone, ale tak to se bez komunikace nedá pořádně vychytat.

vendeta
Posts: 425
Joined: 13 Jan 2013, 07:43

Re: Destro Lock a Feral Druid Arena 2v2

Postby vendeta » 22 Apr 2013, 15:01

mě se to video moc nelíbí.. připadá mi to na takový ice wowský průměr... jen ti dám pár rad : neměj peta na agressive, protože ti utočí na jakýkoli nejbližší target .. vím, že když hraješ s feral druidem tak o to nejde, ale pokud by jsi hrál třeba s mágem, tak by to rušilo poly.. a pak ještě jedna rada a sice , že máš používat focus/focus macra.. usnadní ti to hraní a udělá ti to to hraní "plynulejší"

marr
Posts: 176
Joined: 26 Aug 2012, 13:45

Re: Destro Lock a Feral Druid Arena 2v2

Postby marr » 22 Apr 2013, 16:41

Krom toho focusu, který by ti ušetřil čas je to dobré. A asi bych zmenšil target peta se ti to tam už motá do všeho ostatního.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Destro Lock a Feral Druid Arena 2v2

Postby hlavmen » 22 Apr 2013, 17:41

No jo, pěkně hrajete, ale my jsme s vámi prohráli já nevim jestli 2 areny a to jen proto, ze tvymu partakovi zrovna parkrat jak na potvoru procnul cyclone v nejblbější chvíli. Priste tam dej taky to, jak jsme vas parkrat dali at me tu nema pulka serveru za debila xD
EDIT - kdyztak jsem v ty posledni arene xD

Destroyero
Posts: 56
Joined: 04 Mar 2013, 16:49

Re: Destro Lock a Feral Druid Arena 2v2

Postby Destroyero » 22 Apr 2013, 19:07

Tak si natoč svoje videa a tam si můžete dát jak si nás dáváte :D
Já vím, že jste nás předtím dali asi 2x nebo 3x... Zrovna todle se nám povedlo Vás dát no :D

Matthew
Posts: 917
Joined: 14 May 2011, 15:40

Re: Destro Lock a Feral Druid Arena 2v2

Postby Matthew » 22 Apr 2013, 19:10

Hlavnem - nj, to nie je celkom fer s tymi videjkami, ze niekoho date napr 4x, oni vas 2x a akurat tie 2 duely su vo videu :D a potom ako si uz napisal, ten druhy team si akurat spravi hanbu :D


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests