Warlock podruhé

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Northel
Posts: 104
Joined: 12 Jun 2011, 13:23

Warlock podruhé

Postby Northel » 07 Sep 2011, 14:16

Ahoj, opravene talenty na lockovi jsou fakt super, ale ten dmg se mi zda skoro wotlkovsky, crit Chaos boltem 6K, dotky davaji po 1000vce, dmg v destro po AB cca 500K a 400K healing. Nedalo by se s tim neco udelat? Pripadam si spis jak nejaka self-heal-plechovka a ne jeden z best wow dmg class. (pokud to tak ma byt, tak nevim)

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Warlock podruhé

Postby Gregory » 07 Sep 2011, 15:49

Ahoj, pokud si někdo dá tu práci a vypíše mi přesný věci co nefungujou (ne jen "lock má malou dmg, pls opravte to", jako mnoho ticketů na bugtrackeru), podívam se na to. Chce to ale porovnání s ofíkem se stejným nebo podobným gearem, ideálně i po zpětným přepočtení pokud se něco v průběhu patchů měnilo. Ale zase - je těžký opravovat podle "tady dávam 5k a na ofíku 9k", chce to vzorečky, to jak se to chová tady a jak na ofíku, a tak podobně.

Corrupter
Posts: 358
Joined: 24 Apr 2011, 19:40
Contact:

Re: Warlock podruhé

Postby Corrupter » 07 Sep 2011, 17:12

Na nizsom leveli mi dmg locka od oka pripada celkom dobre. Skor by som videl problem v jeho schopnsoti prezit ktora je znacne nizsia ako by mala byt (preco je na bugtrackeri) ale nieje to zasa take, ze zomres ked sa na teba niekto pozrie len to nieje to co by to malo byt (vyzdrzi zhruba 40-50% toho co by mal keby je funkcny). Pokial ma na lvl 80-84 pripadne 85 problem s dmg mozno by bolo dobre pozret sa na mastery u warlocka pretoze velka cast dmg pochadza prave z nej na tomto leveli. Rozpravam o destro lockovi.

Lin
Posts: 16
Joined: 17 May 2011, 23:30

Re: Warlock podruhé

Postby Lin » 07 Sep 2011, 17:46

Nevím, jestli je to průkazné, ale dr.damage ukazuje u každého spellu kolik bodů dmg by měl dávat, avg i avg crit...a u každého (téměř, fel flame dává správný dmg) je to tak o tisícovku až dvě méně, než by mělo, u některých i o víc, např conflagrate dává noncrit 2000, crit 4000... s modrofialovým equipem na lvl 85 :) Asi by bylo ideální, kdyby se našel někdo s warlockem na offu no...aby se to dalo konečně porovnat :) Mohla by být chyba někde v těch přepočtech/vzorcích...

Corrupter
Posts: 358
Joined: 24 Apr 2011, 19:40
Contact:

Re: Warlock podruhé

Postby Corrupter » 07 Sep 2011, 18:11

Zaujimave pretoze napriklad s conf hitujem zhruba za 2k pri 1,5k spell powa na leveli 74 s curse of elements.

Northel
Posts: 104
Joined: 12 Jun 2011, 13:23

Re: Warlock podruhé

Postby Northel » 07 Sep 2011, 18:54

Conflagrate mi na 85 dava 2K ani ne někdy, to mám emberfire full.

EDIT: Zapomel jsem dodat, u incinerate mam napsany basic 5K a neco malo k tomu + Fire damage blabla, incinerate mi nedava ani 5K crit.

ultimus
Posts: 8
Joined: 09 Jan 2010, 14:35

Re: Warlock podruhé

Postby ultimus » 08 Sep 2011, 13:33

Ahoj, pokud si někdo dá tu práci a vypíše mi přesný věci co nefungujou (ne jen "lock má malou dmg, pls opravte to", jako mnoho ticketů na bugtrackeru), podívam se na to. Chce to ale porovnání s ofíkem se stejným nebo podobným gearem, ideálně i po zpětným přepočtení pokud se něco v průběhu patchů měnilo. Ale zase - je těžký opravovat podle "tady dávam 5k a na ofíku 9k", chce to vzorečky, to jak se to chová tady a jak na ofíku, a tak podobně.
Asi pred mesicem jsem testoval kouzla u warlocka + destro talenty,porovnaval jsem to s tim co jsem se docetl na wowheadu ,samozrejme jsem zohlednil aktualni Patch note a wowwiki.teměř vsechny veci a vzorecky jsem tam dohledal.Jen tedy nevim co konkretne vsechno potrebujete na tu opravu,jestli staci jen kouzlo a pripocet spel power nebo i dalsi talenty se kterymi se stackuje spell.
Vysledek byl ten že peti meli asi 10x vetsi dmg nez ve skutecnosti maji,a temer vsechny warlockovy spely mi vysly dle vypoctu nizsi zhruba o 10% ale jsou i takova jako soul fire,conflagrate,hellfire a rain of fire ktere davaji i o 50% mene.taky mam pocit ze mastery u destrolocka nefunguje,protoze se mi po naklikani talentu dmg napr.Immolate zvedne jen o 25% ktere mi dava pasivni talent Cataclysm ale dalsich 20% s mastery ktere mam nejsou nikde.
Co se tyka nejakych oprav byl bych pro aby se opravoval u povolani jeden strom ,napr destro u locka aby to bylo hratelne aspon v jednom zamereni..

Belegur

Re: Warlock podruhé

Postby Belegur » 08 Sep 2011, 13:38

Co se tyka nejakych oprav byl bych pro aby se opravoval u povolani jeden strom ,napr destro u locka aby to bylo hratelne aspon v jednom zamereni..
A pak te sezerou affli loci ze nemuzou pvpckovat.

ultimus
Posts: 8
Joined: 09 Jan 2010, 14:35

Re: Warlock podruhé

Postby ultimus » 08 Sep 2011, 13:54

A pak te sezerou affli loci ze nemuzou pvpckovat.[/quote]

nj tak tady budou porad lidi brecet,ale myslim,ze s funkcnim destrem pujde udelat vice muziky nez se spatnym afflictem.

Belegur

Re: Warlock podruhé

Postby Belegur » 08 Sep 2011, 14:10

nj tak tady budou porad lidi brecet,ale myslim,ze s funkcnim destrem pujde udelat vice muziky nez se spatnym afflictem.
PVE vs PVP klasicky problem :]


Return to “Warlock”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests