Warlock podruhé

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Corrupter
Posts: 358
Joined: 24 Apr 2011, 19:40
Contact:

Re: Warlock podruhé

Postby Corrupter » 06 Mar 2012, 11:07

Podla mojho dnesneho kratkeho testu funguje aj mastery aj spec pre destro locka. Teda aspon na Incinerate.

money
Posts: 5
Joined: 04 Mar 2012, 08:34

Warlock podruhé

Postby money » 13 Mar 2012, 08:44

-gregy k tomu destrolockovi : určite mu nepripočítava mastery uz 5x som reforgoval equip s mastery spet zasa na haste intel crit .. hit mam 17ˇ% presne / po refor .. o 4k dps menej a na ten equip co mam : ) myslim si ze mam určite najlepší equip čo tu warlock moze mat )
-podla mna vobec nespočítava mastery skus to len fixed a potom napisem rozdiel zasa no: (
-ked tak napis mi in game / postava : Monney / guilda - Destr.company som tam skoro stale ahoj .. vyskusame to .

money
Posts: 5
Joined: 04 Mar 2012, 08:34

Re: Warlock podruhé

Postby money » 13 Mar 2012, 08:51

Podla mojho dnesneho kratkeho testu funguje aj mastery aj spec pre destro locka. Teda aspon na Incinerate.
-tak mi povedz preco : )soulfirom davam hity za 11k .)
-chaos bolt nic moc !
http://www.wowhead.com/spell=29722/incinerate" onclick="window.open(this.href);return false; / neviem no ked to supuje ide to celkom dobre to je pravda sice mam v tom glyph / 5% crit ci presne jak je to to by slo ale uznaj !!! ze tie soulfire BIEDA a to strasna + chaos by mal davat viac ako INCIERATE A max 15k , na ten procnuty sp 12k+ v raide low :_)

-http://www.wowhead.com/spell=603/bane-of-doom - naposledy co to fixovali ano robi to dake vysledky .
-pritom tie low hity u destro locka spelmi ako je soulfire / chaos bolt / a incinerate zda sa mi celkom ubohe ..
-<pritom tie low hity u destro locka> - podla mna nato vplyva ten http://www.wowhead.com/spell=84739" onclick="window.open(this.href);return false;
-a ked ako vravis ze sa ti to zda celkom pohode a to len pri incinerate / pokial viem lock destro vychadza s fire spelov

Corrupter
Posts: 358
Joined: 24 Apr 2011, 19:40
Contact:

Re: Warlock podruhé

Postby Corrupter » 13 Mar 2012, 09:29

Tak si to prepocitaj sam... Zrus si talenty a testnit dmg samotneho fire spellu bez procov a podobne (zapisuj si cisla) potom si hod jeden talent naprikald do skrateneho castu proste nieco co nemeni dmg ale len dps aby si bol v podstate na rovnakom s rozdielom, ze uz budes mat destro mastery + cataclysm spec (znova si zapisuj cisla dmg). Potom si to mozes zpriemerovat ale mne osobne zmena dmg na incinerate presne odpovedala mojmu mastery a bonusu z cataclysm. Mozno ine spelly nefunguju spravne to neviem neskusal som ale je to dost nepravdepodobne.

Ohy
Posts: 148
Joined: 04 May 2011, 12:02

Re: Warlock podruhé

Postby Ohy » 13 Mar 2012, 10:59

+ chaos by mal davat viac ako INCIERATE A max 15k , na ten procnuty sp 12k+ v raide low :_)
na blizz foru jsem cetl neco ve smyslu, ze chaos bolt i na offi dava normalne mensi dmg nez inci a jeho pouzivani znamena ztratu dps, proste 10 sec CD for fail.

money
Posts: 5
Joined: 04 Mar 2012, 08:34

Re: Warlock podruhé

Postby money » 13 Mar 2012, 16:18

- ako može byt natom niečo pravdy ze ten chaos neni dobrej nejak na cata ... + do rotace ho stale zapajam a pohoda
- dam tu jeden príklad ok .. na raide sa mi zapnu trinkety na cca 12k sp hej , procnu SOULFIRE : ) 35 k 15 k 16 k 25 k 15 k _ )a critu je taky dost nato , možno by som povedal ze na daktore spely ako je treba soulfire neni dobre nastavenej dmg co vlastne patri medzi naj spely u locka .. moj nazot + s tym incineratom taktiez mi to dakedy prepocitava ako kedy ako sa mu chce .. raz 25 k potom 5x po 11k to znamena sh1tnej hit /mam taky menší pokec s lokmi in game a zda sa im na ten equip co mame strasne malo dps .. pričom Shpriest ? :_)) jede len na mastery a vytoči kludne mrte mrte dps :_)

Ohy
Posts: 148
Joined: 04 May 2011, 12:02

Re: Warlock podruhé

Postby Ohy » 13 Mar 2012, 17:44

Me nekdy prijde, jako by jste si mysleli, ze na offi je to vse na 100% vybalancovane atd..treba idealni priklad jak uvadis, ze shadow dava mega dmg a destro nic moc, napadlo vas taky treba to, ze je to tim, ze destro je proste low? Ze ho proste blizz do*ral?

Co se tyce toho, ze jste reforgnuli na mastery a ztratili jste 4k dps, vite aspon, co to mastery dela? :D za kazdy bod +1,3% fire dmg navic, to taky neni nic extra.

Porad tu ani nikdo neudelal nejake poradne testy, vypocty atd...jen stale nejake dohady.
Kdyz mate pocit, ze je neco spatne, tak bezte na dummy a testujte.

(nic ve zlym, pokud by to tak vyznelo :D )

Matthew
Posts: 917
Joined: 14 May 2011, 15:40

Re: Warlock podruhé

Postby Matthew » 13 Mar 2012, 18:31

ze shadow dava mega dmg a destro nic moc, napadlo vas taky treba to, ze je to tim, ze destro je proste low? Ze ho proste blizz do*ral?
a napadlo vas, ze ak by lock mal dmg ako sh. priest tak by mohol so sucobou arenkovat aj sam ? :D Ale chapem, ze do pve im ten pet moc nepomoze ale zase v pvp by bol imba.
Proste kazda classa ma nejake vyhody, nevyhody, ked chcete mat dmg tak hrajte za sh. priesta alebo sa s tym zmierte, ze s destro nebudete v dmg metri na prvych miestach.

money
Posts: 5
Joined: 04 Mar 2012, 08:34

Re: Warlock podruhé

Postby money » 14 Mar 2012, 10:14

Me nekdy prijde, jako by jste si mysleli, ze na offi je to vse na 100% vybalancovane atd..treba idealni priklad jak uvadis, ze shadow dava mega dmg a destro nic moc, napadlo vas taky treba to, ze je to tim, ze destro je proste low? Ze ho proste blizz do*ral?

Co se tyce toho, ze jste reforgnuli na mastery a ztratili jste 4k dps, vite aspon, co to mastery dela? :D za kazdy bod +1,3% fire dmg navic, to taky neni nic extra.

Porad tu ani nikdo neudelal nejake poradne testy, vypocty atd...jen stale nejake dohady.
Kdyz mate pocit, ze je neco spatne, tak bezte na dummy a testujte.

(nic ve zlym, pokud by to tak vyznelo :D )

-:) vobec nemam ist prečo na dummy testovat , destro ovladam dobre na raide to je 23 k
- mathe ma pravdu ze daktore clasy su vo vyhode nevyhode , to chapem ak je to konecne rozhodnutie o lockovi
tak teda viac ako 23 to neda v destru , v deme to je o nieco horsie este .. a affli to sa ani nevyjadrujem : D ok bye mozno ppo patchi sa tu este objavím
-ohi a vobec som sa stvojho topicu neurazil , vlasne celkom zasmial ze mas aj pravdu daktore clasy tu idu , a tyy pety locka/huntra uplne na hovno treba si to focusovat pri fighte lebo potom uz nespravis vobec ziadny dmg xD

Jogurt
Posts: 1220
Joined: 13 Sep 2009, 09:17
Location: Místo píva, mlíko.

Re: Warlock podruhé

Postby Jogurt » 14 Mar 2012, 16:30

Jak jsem nekde psal Mastery funguje na 100%. Nez jsem se naucil mastery, tak jsem mel 700 mastery rating. PO nauceni dmg stoupla. U incarnate je rozdil, ale z conflagrate jsou hodnoty stejne. Pocitat se mi to presne nechtelo, ale jak jiz bylo zmineno, mastery u destra je takove jake je a nemusi to byt tak uzasne.

A srovnavat clasy nema smysl. Vzpomen si na kdysi na destro locka, wotkl.. shadowbolt season, top dmg. Ale to dela blizz, unbalanced. A o tom, ze o skilu to byt nemusi je jasne. Mackat jedno a vice tlacitek dokola to umi kazdy (u bosu, kde neni treba se pohybovat)


Return to “Warlock”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests