Warlock podruhé

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Falbr
Posts: 532
Joined: 13 Sep 2009, 01:09
Location: Čáslav
Contact:

Re: Warlock podruhé

Postby Falbr » 03 Nov 2011, 18:07

Soul link se vypíná po každém mountnutí/portnutí se/whatever, mezi buffama zustane ale aktivní není -> pokud neobjetujete global cooldown na obnoveni SL tak dostáváte pecky jak ..zrovna mě nenapadá nic vtipnýho

Ohy
Posts: 148
Joined: 04 May 2011, 12:02

Re: Warlock podruhé

Postby Ohy » 22 Dec 2011, 23:16

Tak jsem se trochu nudil, tak jsem si zkusil vypocitat dmg dotek (affli)

Testoval jsem to pri: spell power - 5268
mastery (potent afflictions) - 19%

blá blá blá..viz bugtracker
Last edited by Ohy on 23 Dec 2011, 18:07, edited 1 time in total.

Yii
Posts: 299
Joined: 20 Dec 2011, 10:05
Location: Písečná

Re: Warlock podruhé

Postby Yii » 22 Dec 2011, 23:17

pokud vím , Reidy hraje na Offiku .. tu je warlock .stalo by za ochotu se zeptat a konečně locka opravit.. i kdžy mě to bude k ničemu ale nebaví mě furt ten free honor :D

Ohy
Posts: 148
Joined: 04 May 2011, 12:02

Re: Warlock podruhé

Postby Ohy » 22 Dec 2011, 23:25

tak test z offi pri tomto by bylo na nic, kdyz tam je jiny patch :D na 4.1 tusim se boostlo shadow mastery z 25% na 30%, takze jemu by vysli trochu jiny cisla.

Yii
Posts: 299
Joined: 20 Dec 2011, 10:05
Location: Písečná

Re: Warlock podruhé

Postby Yii » 22 Dec 2011, 23:47

tvuj Ohylock ma v tom případě smulu :D Hold :D asi mi ho budeš nucen dát O:-D " jsem slyšel že už ho nechceš" " LOL" :D

wokista
Posts: 2
Joined: 24 Jan 2012, 22:43

Re: Warlock podruhé

Postby wokista » 13 Feb 2012, 00:13

Tak jsem si přečetl všechny články a nevím jestli se mám smát nebo brečet. Opravdu někdo má dobrý názor ale někdo je více než směšný. To , že lock nefunkuje počínaje deat coil až po lentylku nehodlám komentovat. Ale zapojím se do debaty o tom , co je lepší bo co je horší. Opravovat jeden strom protože ho hrejí lidi? Proč ? Opravte locka. Stejně to vše na sebeb navazuje. Když opravíš jeden strom a nepujdou tu spelly u affli a demo k čemu ti to bude? Nebo si takový skill bo lama, že používáš věci(spelly) jen z destra? A proč destro? Proč ho hrají lidi? Duvody jsou dva: je o vela jednoduchý proti affli a lidi vidí jen dmg co momentálně dají. Pokud pujdeš do BG s destrem a afflim dopadneš stejně. V areně natočíš stejné dmg pokud to za affli umíš. Protože , když s afflim tancuješ(hýbeš se) pořád dáváš dmg díky dotkám, zatím co v destru dáš sice za 10 chaos ale pak pokud se hýbaš tak nedáváš nic. Takže řečem opravde destra , já ho hrám, se prosím vyhněte. Destro se hrá jen na free . Pokud pujdeš na offi 75% pvp locku tam hrá affli. Je to zábavnější totiž, a když se to naučíš přetočíš i destra. A samozřejmě pokud funguje. Já bych to třebas rád hrál affli pokud bude funguvat. Do 3v3 je to nej zabiják a do 2v2 je to o dost zábavnější než destro. A taky tu nepíšem oprav affli na ostatní ser. A argoment 90% serveru hrá destro , je o ničem. Affli lidi nehrá protože na wotrlk s wratem si dával více než tu na 85 s equipom. Oprav affli a bude hrát 50% serveru affli. 40% hrát nebude. Protože neuvidí že dali za 10k. Ale musí se koukat na to jako celek.
A už jen málo k pve. Někdo psal , že detro je pve.D: nevím vždy sem potkával DEMO do pve. S tím se vodili na wotlku tabulky dps v raidech.

Jogurt
Posts: 1220
Joined: 13 Sep 2009, 09:17
Location: Místo píva, mlíko.

Re: Warlock podruhé

Postby Jogurt » 13 Feb 2012, 16:52

Necetl jsem vsechno, ale mam pocit ze blood pack od impa jednou dava dobre, pote na nasednuti mounta nebo cokoliv jineho stam spadne. Muze to nekde potvrdit?

Brawe
Posts: 243
Joined: 20 Sep 2009, 00:24

Re: Warlock podruhé

Postby Brawe » 13 Feb 2012, 19:33

Necetl jsem vsechno, ale mam pocit ze blood pack od impa jednou dava dobre, pote na nasednuti mounta nebo cokoliv jineho stam spadne. Muze to nekde potvrdit?
j, stačí buff odkliknout u impa a znovu nahodit.

Milion
Posts: 6
Joined: 06 Feb 2012, 16:04

Warlock podruhé

Postby Milion » 18 Feb 2012, 14:41

dneska som pisal do bugtracru : ohladom destro locka

-ako píšem si s jednym lockom s reiny companions / hra demolocka a jede na mastery a ze ide ..
-ževraj ide dobre to mastery


-ja hram destruction locka /na fore mi ludia píšu že mastery ide destra .. http://www.wowhead.com/spell=84739" onclick="window.open(this.href);return false;

-tak som šiel príkladom rád fora /a pregemoval som MASTERY + enchanty Mastery /a spravil som o 4k nizsie dps ako
SP-HASTE-CRIT (HIT CAP)
-takze podla mna to mastery http://www.wowhead.com/spell=84739" onclick="window.open(this.href);return false; / da sa povedat ze 25%je dost imba
-fixnut pls

Ohy
Posts: 148
Joined: 04 May 2011, 12:02

Re: Warlock podruhé

Postby Ohy » 05 Mar 2012, 12:42

Mastery u destro locka je toto http://www.wowhead.com/spell=77220" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; a to by melo fungovat (nebo aspon ostatni to pisou)

http://www.wowhead.com/spell=84739" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; a toto je jen pasivka, kterou ziskas, kdyz si vyberes destro spec. (toto udajne nejde)
Jen tak pro info


Return to “Warlock”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests