Demonology - Velký Otazník nebo již odsouzeno?

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Demonology - Velký Otazník nebo již odsouzeno?

Postby Teu » 25 Mar 2010, 12:27

A co by na to řekl Mr. BoOky (sice ho 90% z vás nezná, ale kdo ano, tak ví, že by vás všechny a troufám si tvrdit, že i Dikse, strčil do kapsy)?

" Když lock, tak undead. Když lock, tak affli"

TulashW
Posts: 575
Joined: 20 Sep 2009, 17:24
Contact:

Re: Demonology - Velký Otazník nebo již odsouzeno?

Postby TulashW » 25 Mar 2010, 13:23

A co by na to řekl Mr. BoOky (sice ho 90% z vás nezná, ale kdo ano, tak ví, že by vás všechny a troufám si tvrdit, že i Dikse, strčil do kapsy)?

" Když lock, tak undead. Když lock, tak affli"
Já ho znám a rozsekal by celý server :) pamatuju když jsem byl ještě malý night elf u ali jak mě smažil v SW. :)
/edit teď nevím jestli mluvíš o legendě rogun Bookym :)

Belegur

Re: Demonology - Velký Otazník nebo již odsouzeno?

Postby Belegur » 25 Mar 2010, 13:27

Já ho znám a rozsekal by celý server :) pamatuju když jsem byl ještě malý night elf u ali jak mě smažil v SW. :)
/edit teď nevím jestli mluvíš o legendě rogun Bookym :)
Mluvi, jen nekteri z nas si jej pamatuji, treba jeste jako priesta, pripadne warlocka a buh vi co jeste :]

Lonewolf
Posts: 541
Joined: 12 Sep 2009, 18:16
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: Demonology - Velký Otazník nebo již odsouzeno?

Postby Lonewolf » 25 Mar 2010, 13:33

Lock, prejt a rogun ;)

SlasH
Posts: 114
Joined: 20 Sep 2009, 17:05

Re: Demonology - Velký Otazník nebo již odsouzeno?

Postby SlasH » 25 Mar 2010, 16:05

tak booky je legenda :) si pamatam ze ked som este ani poriadne nevedel na co su vsetky spelly atd tak som len videl ako sa miha v SW a killuje kazdeho na koho narazi :D

Dandy
Posts: 117
Joined: 20 Sep 2009, 14:37
Location: Semily
Contact:

Re: Demonology - Velký Otazník nebo již odsouzeno?

Postby Dandy » 25 Mar 2010, 16:08

nj starej dobrej Booky to byla vzdycky trojka v SW: Booky,Gar a Ciko :)

Woom
Posts: 7
Joined: 12 Oct 2009, 15:50

Re: Demonology - Velký Otazník nebo již odsouzeno?

Postby Woom » 14 Apr 2010, 09:31

No vidite a nekteri ho znaji jeste jako prot warriora x)
K tomu lockovi: V soucasny dobe bych jel affli / demo. Demo bych nezatracoval kvuli boostu raidu(casteru) prostrednictvim Felguarda.

fistor
Posts: 87
Joined: 21 Sep 2009, 11:25

Re: Demonology - Velký Otazník nebo již odsouzeno?

Postby fistor » 14 Apr 2010, 09:53

slusny demolock udela velmi solidni dps i sam o sobe, nekde k 90-95% toho co udela afli. Destro je v raidu ted dost neefektivni a nevykonne hlavne z duvodu spatneho dps pri pohybu. Se soucasnym EQ dava demo i lepsi boost nez ele shaman. Do raidu rozhodne 1 demo lock.

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Demonology - Velký Otazník nebo již odsouzeno?

Postby Teu » 14 Apr 2010, 10:01

2Woom: nevím, locka nehraju, možná mi to nějaký lock potvrdí, ale felguard na iCu tuším nejede úplně korektně nebo lockové raději boostují impem

2fistor: za předpokladu, že funguje tak jak má bych rád znal tvoje argumenty vyššího boostu demo locka než ele shamana. V současné době hraje 95% locku na iCu destro, už z toho důvodu, že u většiny encounterů se hýbat nemusí a každý je přece rád, že conflag critne za 13k...

Belegur

Re: Demonology - Velký Otazník nebo již odsouzeno?

Postby Belegur » 14 Apr 2010, 10:36

Nemyslel sem ze to nekdy reknu ale... ve fistorove pripade on mluvi o ofu ty o icu. Oba mate svou pravdu.

Je fakt ze na icu se jezdi nejvic v pve destro, tomu funguje asi nejvic veci a v soucasne situaci da na iCu nejvetsi dmg.


Return to “Warlock”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests