DoTs - dotaz

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: DoTs - dotaz

Postby SwaCZa » 31 May 2015, 14:29

Proto jsem to šel testnout, když Onsatko psal že už to jede.

kentaureus
Posts: 190
Joined: 16 Mar 2014, 14:41

Re: DoTs - dotaz

Postby kentaureus » 31 May 2015, 14:56

ja sem se hlavne ptal na ten refresh:D

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: DoTs - dotaz

Postby Salazor » 02 Jun 2015, 21:13

ja sem se hlavne ptal na ten refresh:D
No tak abych se taky vyjádřil, zabejváte se tu hlavně UA, ale pokud je řeč o skutečném refreshi, tak bych se tu zabýval spíš talentem Cremation u demo locka, kterej funguje přesně tak, jak se v něm píše: "and your Hand of Guldan has 100% chance to refresh the duration of your Immolate on the target". Jednoduše řečeno, refreshne to čas Immolatu, nikoli efekt, což je správně a funguje to. Tím chci říct, že full buffnutej Immolate se dá držet celej fight, za předpokladu, že dáváte HoG na CD. Divím se, že se tu nezabýváte spíš talentem Burning Embers, kterej je přesnej opak - funguje to úplně jinak, než jak to stojí žluté na šedém. Netuším, jestli je to na bugzille nebo neni, přístup na ní už delší dobu nemám, zároveň destro nehraju, takže mě tato problematika až tak netrápí, ale: V talentu je jasně napsaný, že Impův Firebolt aplikuje dotku která dává určitej dmg a to samé Soulfire. O refreshi tam neni ani slovo, tudíž za předpokladu, že na targetu máte Burning Embers a přiletí další Soulfire nebo Firebolt od impa, měla by se dotka nahodit nová jako při recastu. Je to ovšem přesnej opak, stačí si na začátku fightu nabuffovat úplně všechny možný "srance", Demon Soul přes impa, aby vám pěkně critovalo a pak se jen snažíte udělat co největší crit Soulfirem, když to critne třeba za takovejch +-40k, tak vám na targetu tiká Burning embers cca za 3k. Nojo a teď ta špatná část: pošlete tam impa a on vám celej fight bude svejma fireboltama držet tyhle tiky za 3K, ikdyž by se dotka měla aplikovat nová hned jak tam ten firebolt doletí. GG právě jsem tu profláknul veškerej skill těch libovejch destro locků na ICU :D Ale co naděláme, jednou to někdo vyklopit musel, já už tu nehraju, jen čtu fórko a zrovna teď jsem si to vychutnal :D :D . Co se týče toho UA, tak je to přesně jak tu psal Onsatko, kdyby jste chtěli přes Fel flame furt držet ten nejvíc bufflej UA cast, kterej se vám povede, tak to samozřejmě půjde, ale vzhledem k tomu, že UA je docela dost krátkodobá dotka a tiká docela rychle, tak by jste ten Fel flame museli používát snad za každym cástem Shadowboltu a možná ani to by nestačilo, když do toho musíte ještě obnovovat Haunt a Bane. UA se prostě vyplatí nabuffovat až na 25% HP, recastnout to a pak to na těch posledních 25% držet pomocí Drain Soulu - ano, ten to skutečně refreshuje, stejně jako HoG.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: DoTs - dotaz

Postby hlavmen » 03 Jun 2015, 11:03

bych se tu zabýval spíš talentem Cremation u demo locka, kterej funguje přesně tak, jak se v něm píše: "and your Hand of Guldan has 100% chance to refresh the duration of your Immolate on the target". Jednoduše řečeno, refreshne to čas Immolatu, nikoli efekt, což je správně a funguje to. Tím chci říct, že full buffnutej Immolate se dá držet celej fight, za předpokladu, že dáváte HoG na CD.
Jakýkoliv refresh, už i prodloužení duration či obnovení by mělo znovu snapshotnout staty, takže tento talent funguje taky špatně.

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: DoTs - dotaz

Postby Salazor » 03 Jun 2015, 15:50

Jakýkoliv refresh, už i prodloužení duration či obnovení by mělo znovu snapshotnout staty, takže tento talent funguje taky špatně.
V talentu je jasně napsané, že to prodlouží trvání toho debuffu, který už je aplikovaný na targetu. Tím pádem Immolatu, kterej už je na targetu, by to mělo prodloužit jeho dobu trvání, ale neovlivňovat to, za kolik tiká.
To bych pak asi úplně vyřadil Hand of Guldan z rotace, kdyby mi to při každym castu mělo resetnout dmg, kterej si na tom Immolatu buffnu přes bursty. Nebo to myslíš tak, že by dejme tomu polovina tiků burstlýho Immolatu vytikala, v půlce trvání bych dal HoG, tím by se dotka vrátila do původní délky a následující polovina tiků by byla stále bufflá z předchozího castu, až by dotikala do poloviny, tak by to začalo tikat podle statů, jaký jsem měl, když jsem vycastil HoG?

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: DoTs - dotaz

Postby hlavmen » 03 Jun 2015, 16:02

V talentu je jasně napsané, že to prodlouží trvání toho debuffu, který už je aplikovaný na targetu. Tím pádem Immolatu, kterej už je na targetu, by to mělo prodloužit jeho dobu trvání, ale neovlivňovat to, za kolik tiká.
To bych pak asi úplně vyřadil Hand of Guldan z rotace, kdyby mi to při každym castu mělo resetnout dmg, kterej si na tom Immolatu buffnu přes bursty. Nebo to myslíš tak, že by dejme tomu polovina tiků burstlýho Immolatu vytikala, v půlce trvání bych dal HoG, tím by se dotka vrátila do původní délky a následující polovina tiků by byla stále bufflá z předchozího castu, až by dotikala do poloviny, tak by to začalo tikat podle statů, jaký jsem měl, když jsem vycastil HoG?
Normalně ti tiká dotka za 10k s full CD, na třeba 20s, ty ju prodloužíš bez burstu na 30s a celých těch 30s bude dávat třeba 5k, protože jsi ju prodloužil bez burstu. Tak to prostě má být, smiř se s tím :D

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: DoTs - dotaz

Postby Salazor » 03 Jun 2015, 17:11

Normalně ti tiká dotka za 10k s full CD, na třeba 20s, ty ju prodloužíš bez burstu na 30s a celých těch 30s bude dávat třeba 5k, protože jsi ju prodloužil bez burstu. Tak to prostě má být, smiř se s tím :D
V tom případě by si asi blizzard měl sehnat někoho lepšího, kdo bude ty spelly a talenty vypisovat do těch popisků.
Prostě v tom spellu je to napsané tak, jak jsem to vysvětlil já a o tom, že by se měla celá dotka refreshnout včetně dmg ze statů tam prostě uvedené není.


kentaureus
Posts: 190
Joined: 16 Mar 2014, 14:41

Re: DoTs - dotaz

Postby kentaureus » 03 Jun 2015, 19:53

6 | Everlasting Affliction | Increase crit chance of some of your DoTs, and allows Drain Life, Drain Soul and Haunt to refresh Corruption | Required

my máme ale v talentech reset, ne refresh, to je zmena jak sjem psal nahoru a jak jsme psal i o fel flamu, nevypada to ze by udrzoval bursty


Return to “Warlock”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests