Demonology Warlock mastery

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
mosycz
Posts: 124
Joined: 06 Nov 2013, 13:50

Demonology Warlock mastery

Postby mosycz » 30 May 2014, 12:03

Ahoj,
nějak jsem nepochopil, jak mastery u Demo Locka tady na Ice funguje. Správně by měla dělat to, že když zapnu formu, tak na těch 36s (s glyphem) bych měl mít zvýšený DMG o 20% + Mastery... a pet by měl mít zvýšený DMG o Mastery.

Zde se píše, že je tu mastery nefunkční...
http://icewow.pilsfree.net/bugzilla/show_bug.cgi?id=101

Ovšem zde (jak jsem tedy pochopil) se píše, že mastery nějakým způsobem funguje:
Funkce mastery: Mastery zvyšuje veškerý druh DMG vámi a vaším petem udílený, když máte zaplou formu. Jinak dmg petů je na tom asi takhle: Když zapneš formu, tak to má podle mastery zvýšit dmg tobě i petovi.
Já mam základ asi 2000 mastery a s trinketem 3700 celkem, takže +-85% ve formě. Moonwell Chalice vždy zapínejte před formou, když ho zapnete až při formě, tak to procentuálně zvýšený dmg ve formě vůbec nezvedne.
Zároveň je krajně nahovno ten trinket z Valiony, jelikož procuje i mimo formu a nepřidá ti to ani prd.
Může mi tedy někdo prosím napsat, jak to tedy s funkčností Mastery je?
Děkuji mnohokrát!

Nefron
Posts: 117
Joined: 06 Sep 2012, 17:14

Re: Demonology Warlock mastery

Postby Nefron » 30 May 2014, 13:15

Co jsem slysel, tak ta mastery neovlivnuje peta, ale to pravdepodobne bude nefunknim pet scallingem, ktery by potreboval opravit.

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: Demonology Warlock mastery

Postby Salazor » 16 Jun 2014, 16:55

Ta masterka má fungovat tak, že po těch 36s se má % zvýšit dmg charu i petovi. Někteří lidé si myslí, že pet má ten dmg mít zvýšený pořád.... hledal jsem si o tom hodně na různých offi fórkách a ten dmg má být prostě zvýšený jen po dobu těch 36s.


Return to “Warlock”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests