PvE Demonology Warlock - funkčnost

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Mnamka
Posts: 64
Joined: 25 Nov 2013, 10:49
Location: Plzeň

PvE Demonology Warlock - funkčnost

Postby Mnamka » 25 Nov 2013, 11:18

Zdravím. Po velmi dlouhé době jsem se rozhodl, že si znova zahraju :D bohužel už né za mého paladina, ale rozhodl jsem se pro demonology locka do PVE. Na fóru jsem pročetl mnoho topiců, ohledně jeho funkčnosti a vždy se mi povedlo najít odpověď. Bohužel co topic, to jiná odpověď a často se ty odpovědi negují.. Tím pádem jsem ještě více zmatený. :D Má otázka tedy zní. Je do pve(85) demolition warlock hratelný?(A zda se sním dá přiblížit aspoň DPS z officiálního serveru? Hrál sem locka na jednom nejmenovaném officiálním serveru. Točit sním umím proto mi nepište, že je to těžké spellko, ale zajímá mě jestli se zde dá hrát aspoň na nějáké úrovni)
například jak je na tom Doomguard, Felguard, Bane of doom(Ti Impové co vyvolává), Demonic Pact, Procování MoltenCore, a další zásadní věci pro Raidování.

Pokud jsem napsal do špatné sekce tak se předem omlouvám.

//trošku sem ti upravil název, jen kvůli přehlednosti -Onsatko

Feren
Posts: 301
Joined: 03 May 2010, 09:18

Re: PvE Demonology Warlock - funkčnost

Postby Feren » 25 Nov 2013, 11:47

Ideálně bych se obrátil na hráče Shokoladu ucp.php?i=pm&mode=compose&u=6193
Hraje pvp demo, pve tuším jinou spec, určitě ti poradí.

SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: PvE Demonology Warlock - funkčnost

Postby SwaCZa » 25 Nov 2013, 16:04

Nefunkční HIT chance u petů - missujou jak diví - tedy celá másterka v souvislosti s petem jde do kytek.
FG točí v AoE pěkně (už jsem s ním navrtěl v BH i 35k dps čistě pet dmg na očích)
Demonic pact funguje tuším jak má.
Nefunguje Mana Feed - nedává 4% total mana ale max 1% (z mých 105k mi dává cca 1k), takže skončí opening fáze po prvním Meta a jsi OOM.
Procování impů jsem nesledoval, ani jsem popravdě nekoukal kolik by měli dělat z total dmg.

IMHO je Demo hratelné, a docela fun. Točím v něm dps úměrné gearu co mám. Ten hit poměrně zamrzí, vzhledem k tomu že mít i 14% miss u peta co dělá dobře 20-30% vaší dmg, to zabolí.

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: PvE Demonology Warlock - funkčnost

Postby Salazor » 25 Nov 2013, 19:01

Já jsem s PvE Demo spec spokojený. Je pravda, že destro točí o trochu víc a líp si to DPS udrží, ale pro FL je to ideální spec, protože na odpal točím 40k+ když dobře zaprocuje set bonus.
Demo je celé o burstu na CD, což je ve FL docela podstatné, protože většina bossů tak funguje:
Bethilac - Druhá fáze, pavouk sleze a BURST
Alysrazor - Sletí dolů a BURST
Rhyolith - Spadne armor na 25%, BURST
Ragnaros - Když je druhá fáze, tak většinou jedem na 5 příchodů elitek, přičemž [1,0,0,1,0] na 1 plošním jen já a vydám tak za 5 lidí najednou, ostatní DPS jdou bosse, na 0 mi pomáhají 2-3 lidé. Tím chci říct, že s Demo lockem je rychlejší druhá fáze Ragnarose, jelikož hráči ho dřív smetou na 40% HP a nemusí se zdržovat elitama.
Jen doporučuji najít si nějaký dobrý guide na internetu, protože si osobně myslím, že demo spec má nejtěžší rotaci.
Shoko :-)

maro212121
Posts: 4
Joined: 07 Jan 2012, 13:22

Re: PvE Demonology Warlock - funkčnost

Postby maro212121 » 25 Nov 2013, 21:21

Já jsem s PvE Demo spec spokojený. Je pravda, že destro točí o trochu víc a líp si to DPS udrží, ale pro FL je to ideální spec, protože na odpal točím 40k+ když dobře zaprocuje set bonus.
Demo je celé o burstu na CD, což je ve FL docela podstatné, protože většina bossů tak funguje:
Bethilac - Druhá fáze, pavouk sleze a BURST
Alysrazor - Sletí dolů a BURST
Rhyolith - Spadne armor na 25%, BURST
Ragnaros - Když je druhá fáze, tak většinou jedem na 5 příchodů elitek, přičemž [1,0,0,1,0] na 1 plošním jen já a vydám tak za 5 lidí najednou, ostatní DPS jdou bosse, na 0 mi pomáhají 2-3 lidé. Tím chci říct, že s Demo lockem je rychlejší druhá fáze Ragnarose, jelikož hráči ho dřív smetou na 40% HP a nemusí se zdržovat elitama.
Jen doporučuji najít si nějaký dobrý guide na internetu, protože si osobně myslím, že demo spec má nejtěžší rotaci.
Shoko :-)
Ten chlapec dobre hovori, aj ked destro ma tiez spoko burst, hoc na plosnenie sa na dema nechyta.
Vulca ;)

SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: PvE Demonology Warlock - funkčnost

Postby SwaCZa » 25 Nov 2013, 21:31

Hádám, že zakladatel topicu, který hrál Demo na offi ví víc než dobře sám čeho je Demo schopné v dobrých rukou. Jednalo se o otázku funkčnosti. A na to já hraju locka moc málo, a hlavně nemám čas se hrabat v Theorycraftu tak jako u maina, abych mohl podat report jestli funguje spolehlivě mastery, SP coef přepočty, apod. Zbytek je v Lock summary.

Keveq
Posts: 993
Joined: 10 Nov 2012, 16:29

Re: PvE Demonology Warlock - funkčnost

Postby Keveq » 25 Nov 2013, 21:35


Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Re: PvE Demonology Warlock - funkčnost

Postby Kadaji » 27 Nov 2013, 15:16

Tak tak Affliction warlock je ešte stále jeden z top dmgovacích class v PvE a nedá sa to poprieť. Viem čo som dokázal na WotlKu v priemernom geare. Lenže tu na ice nejak v tom pve ten affli netoči nejak zazračne :D A to často predmgujem aj demo locka :D a to už je na nepochopenie :D zatial čo taký fire mage si veselo točí o 20k dps viac

Yahiko
Posts: 247
Joined: 02 Nov 2012, 09:04

Re: PvE Demonology Warlock - funkčnost

Postby Yahiko » 27 Nov 2013, 21:51

Nejhorší je, že člověk ví, že s tim lockem je něco v nepořádku... ale vůbec neví co by to mohlo bejt :D
Ale dávat v průměrnym gearu, Shadowboltem za 20K crit, 12K non crit, když si tu běhaj magové co dávaj fireballem za 60K crit či warrové 70K slam.

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: PvE Demonology Warlock - funkčnost

Postby Salazor » 28 Nov 2013, 06:51

Jedina zavada, ktere jsem si vsiml, ze v tom odkazu dela docela dost Bane of Doom, u me jsou teda na metru vzdycky top: Shadow Bolt, Immolate a Incinnerate, Doom je az tak ctvrty, paty. + Vzivote by u me nebyl na grafu skoro 25% Shadow Bite :D myslim, ze zavada je predevsim v nem. Ale tak pockame, jak se to vyvine. Delam ted denne Q abych ziskal Moonwell Chalice, tak uvidime jestli pak budu tocit lip, podle propoctu by jsem mel pak ve Forme mit 60% zaklad +- 20% z trinketu, takze skoro o 80% zvyseny DMG + kdyz procne setovka, tak jsme na 100%, coz bude docela ulet. Jeste tak staffu z ragnarose, kde je masterky pozehnane a myslim ze to bude OK demo :D


Return to “Warlock”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests