Affliction warlock Guide ?

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Brokarek
Posts: 15
Joined: 24 Feb 2012, 17:47

Re: Affliction warlock Guide ?

Postby Brokarek » 29 Oct 2013, 16:06

Nešlo by něco takhle pěkně zpracovat i na Destro?

Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Re: Affliction warlock Guide ?

Postby Kadaji » 31 Oct 2013, 23:53

Desto nehrám takže mi je ľúto.

A čo sa týka pve - bane of agony + glyph na bane of agony ! to je must have. Určite felhunter za affli - dmg zo shadowbite (vyskakujú tam neskutočné čísla 30k + ) Rotácia je jednoduchá - dotky + haunt potom spam shadowboltu až do chvíle kedy znovu nahodíš haunt a bane + fel flame ked dochádza UA.

Pod 25% hp bossa už len nahadzuješ haunt a bane of agony s tým, že miesto shadowboltu nahadzuješ drain soul. Haunt ti refreshuje shadow embrace a drain soul refreshuje corruption a UA jediné o čo sa staráš je bane of agony a haunt. Je dobré mať hitcap a maximum haste srať na mastery. Z vlastnej skúsenosti viem aké to je misnúť pod 25% hp haunt a zničiť si tri stacky shadow embrace ... musíš to nahadzovať znova a za tú dobu si mohol dávať pecky drain soulom... nehrám moc pve ale vytočím slušné dps si myslím :D aspon v bh 25 som mal s inskov 26k dps. nič extra ale aj tak :D

Yahiko
Posts: 247
Joined: 02 Nov 2012, 09:04

Re: Affliction warlock Guide ?

Postby Yahiko » 01 Nov 2013, 08:14

Já místo Agony používam Doom.

Pekis
Posts: 100
Joined: 09 Aug 2012, 16:33

Re: Affliction warlock Guide ?

Postby Pekis » 01 Nov 2013, 10:33

Samozřejmě se nahazuje Doom...Agony až tehdy, pokud target umře dříve než za 15 sec

Angelus1993
Posts: 43
Joined: 23 May 2015, 14:20

Re: Affliction warlock Guide ?

Postby Angelus1993 » 23 May 2015, 14:33

Chtěl bych se zeptat,ohledně toho affli locka,chápu,že rotace není,ale zajímalo by mě,jak se zachovat,naběhne li na mě třeba paladin a dk?jak je dát?Než se dobije Howl,když ho na ně použiju,abych alespon jednoho stihl nadotkovat,co dál?Jak pravděpodobně se chovat v situaci affi vs dva?
Děkuji

Tripple
Posts: 20
Joined: 15 Nov 2012, 22:14

Re: Affliction warlock Guide ?

Postby Tripple » 23 May 2015, 18:24

V PvE Doom > Agony,
Agony sa používa (s glyphom) len keď vieš že target zomre skôr než doom tickne alebo keď lietaš na alysovi alebo keď už máš Tarecgosu (legendarku) potom by to malo byť skôr Agony > Doom, nedávno som staffu dokončil jak budem mať čas tak spravím pár testov.


Return to “Warlock”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests