Warlock - Info vetsiny bugu (spelly/talenty)

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Warlock - Info vetsiny bugu (spelly/talenty)

Postby Salazor » 17 Mar 2013, 21:15

V theorycraft jsou vypsané talenty, které u warlocka fungují a nefungují, ale nejsou tam vypsané spelly, které by potřebovaly opravit. Rozhodl jsem se, že vám sem vypíšu, které spelly kriticky potřebují opravit a proč.
Sám jsem to testoval a porovnával s offi videama.

takže nejvíc opravu potřebují:

Summon Doomguard- Měl by dávat Doom Bolt (tuším 1,5sec cast) který je přímo úměrný se spellpowerem warlocka. S mým gear by měl doomguard dávat bolty asi za 7k, s firelands eq 9k atd... Na icu dává místo toho autoatack za 3 stovky.
Status: Opraveno/Neopraveno

Summon Infernal- Inferno je poněkud záhadně fungující. Má spadnout na zem, dát dmg 10k + stůn a pak AoE dmg - asi tak 2k, akorát nevim jak často to má tikat, až to zjistím tak to sem doplním. Pokud jste někdo hráli warcraft 3, tak má mít prostě něco jako Immolation auru lovce démonů. Takže k věci. Když ho vyvolám, tak dá dmg jak má, ale stůn dalo asi 3/10 pokusů, a AoE je nikde.
Status: Opraveno/Neopraveno

Banish- Při vycástění má zneškodnit elementála či démona po dobu 30sec. Target je nehybný a imunní vudči dmg. Ovšem při druhém cástu na stejný tárget se má banish zrušit, což tu nefunguje. Zbytečně se pak čeká, než dopůsobí.
Status: Opraveno/Neopraveno

Succubus-Whiplash- Malá ploška @mouseover která má dát dmg + konckback, srovnatelný s Thunderstorm. Dmg dává, ale konckback mi to dalo 1/10 pokusů. Zkoušel jsem to v nagrand aréně, kde je téměř rovný povrch, takže texturou to opravdu nebude.
Status: Opraveno/Neopraveno

Soulstone- Jistě víte jak funguje soulstone. Ale od patche přišla malá změna, která na serveru nefunguje. Jde o to, že od patche 4.3 má jít soulstone dát na ležícího playera a dát mu combat ress. Bohužel to nefunguje, takže je na raidech o jeden combatress míň, cože je určitě škoda.
Status: Opraveno/Neopraveno

Affli talent. Improved Seed of Corruption- Tento talent říká, že když zapnu spell Soulburn, tak příští Seed of Corruption při výbuchu na targetu roznese Corruption na všechny okolní tárgety. Osobně affli nehraju, ale vím, že tento talent je nezbytný pro pořádné AoE. Bohužel tuto dotku neroznáší.
Status: Opraveno/Neopraveno

Demonology talent. Demonic Rebirth- Talent říká, že když vám umře démon, tak máte na 10sec buff který o 50%/100% sníží cást nového démona. Nechal jsem si v duelu zabít démona a tento buff jsem nedostal.
Status: Opraveno/Neopraveno

Demonology talent. Aura of Foreboding- Když vycástím Hand of Guldan, tak má tento talent vyřadit z pohybu na 2/3sec a pokud z něj do 6sec neutečou a pořád v něm stojí, tak má dát stůn též na 2/3sec. Problém je v tom, že když jednotka běží a nebo je v pohybu, tak to neznehybňuje, což by jít nemělo. Prostě to má znehybnit ikdyby hráč jel třeba na kole.
Status: Opraveno/Neopraveno

Demonology mastery- Mastery u demo stromu říká, že když zapnu Demo formu, tak mám mít zvýšený shadow i fire dmg o 18% + 2% za každý mastery point. Čili, když bych to sečetl s formou která původně zvyšuje toto dmg o 20%, tak bych měl mí teoreticky zvýšený dmg o 48% + když použiju Demon Soul - Felguard, který zvyšuje po určitou dobu o 15% fire i shadow dmg, tak se dostaneme celkem na nějakých 63% zvýšeného dmg, když použiju všechny CD. Ovšem když toto udělám, tak dávám shadowboltem ze 6k max na 7,5-8k, takže jedno z jmenovaných vylepšení dmg nefunguje. Typnul bych to na to mastery, protože demon soul mi funguje s jinýma petama jak má.
Status: Opraveno/Neopraveno

Demonology talent. Demonic Pact- Jak už tu zmínil někdo podemnou, tento talent se buguje spolu s vyvoláváním petů, někdy se prostě nahodí a někdy zase ne. Myslím že to funguje na stejném principu, jako když se u Impa bugne buff na staminu a místo 585stam to dává 20stam, dokud to nezmáčknete ručně odznova.....(neboli refresh). Jestli můžu doporučit, tak bych poradil, aby jste to prvně opravili u Felguarda a Succuby. Ostatní démoni nejsou pro Demonology tak důležití, ale aspoň u těchto dvou by to potřebovalo opravu. Důležitostí myslím spojitost se spellem Demon Soul.
Status: Opraveno (26-29.4 jsem to trochu potestoval a už to jelo vpohodě)/Neopraveno

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nalezené bugy, alias faily talentů:

Affli talent. Pandemic- Talent říká, že když máte na targetu dotku Unstable Affliction a dáte na tento target POD 25% HP Drain Soul, tak to refreshuje zmíněné UA po dobu channelu Drain Soulem. Je to ovšem buglé, takže zmíněný Drain Soul tuto dotku refreshuje bez jakékoliv závislosti na HP targetu.
Status: Opraveno/Neopraveno

Demonology talent. Cremation- Bug srovnatelný s bugem Pandemic. Talent říká, že když máte na targetu Immolate a vycástíte Hand of Guldan, tak se Immolate refreshne. Jak jinak, Immolate nerefreshuje pouze Hand of Guldan, ale téměř každý spellcast na target. Když jsem to zkoušel, podařilo se mi refreshnout spellama: Incinerate, Shadowbolt, Hand of Guldan, Searing Pain atd..
Status: Opraveno/Neopraveno

Topick prosím nezamykejte, budu ho časem upravovat/doplňovat.
Doufám že tyhle informace nějak využijete, abych to tu nevypisoval zbytečně.
Last edited by Salazor on 03 Sep 2014, 15:13, edited 27 times in total.

Laky
Posts: 15
Joined: 07 Oct 2012, 21:37

Re: Warlock spelly

Postby Laky » 18 Mar 2013, 14:48

Jsem rád že tu konečně někdo vypsal tento krásný talentový strom a začne ho snad někdo řešit . Mě Demonic Rebirth fungoval, naposled co jsem byl BH 10/25 tak se mi spouštěl . Jinak myslím že talenty jako takové už se tu někde rozebíraj, ale to je jedno. Když už to tu řešíš neměl by jsi taky opomenout talent Demonict Pact - je s ním několik problémů. Za 1. - je s ním problém už ho jen nahodit, myslím tim aby se spustil, kolikrát vyvolám demona a neoběví se, dám dissmis a znovu ho vyvolám a už je naběhlý, pak mi demon umře a vyvolám ho v combatu třeba přez zmíněny d.rebirth a už se zase neoběví, takže je raid po zbytek combatu bez 10% SP, jelikož opravdu nehchi promrhat celý boj vyvolávaním petů xD . za 2. - Demonict pact je nahozen pouze na členy raidu/peta a na chudáka warlocka už se nedostane, talže další věc která mu ubírá dmg. Pak člověk přehodí talenty a je nesmyslně Demonic pact jak na petovy tak na warlockovy i když už u Affli nebo Destro nemá co dělat ....

Yahiko
Posts: 247
Joined: 02 Nov 2012, 09:04

Re: Warlock spelly

Postby Yahiko » 18 Mar 2013, 15:10

Demonic Pact zvedá lockovi SP pasivně o 2%, zbytku raidu o 10%... ale jinak nefunguje tak jak si napsal.

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: Warlock spelly

Postby Salazor » 18 Mar 2013, 15:46

Jsem rád že tu konečně někdo vypsal tento krásný talentový strom a začne ho snad někdo řešit . Mě Demonic Rebirth fungoval, naposled co jsem byl BH 10/25 tak se mi spouštěl . Jinak myslím že talenty jako takové už se tu někde rozebíraj, ale to je jedno. Když už to tu řešíš neměl by jsi taky opomenout talent Demonict Pact - je s ním několik problémů. Za 1. - je s ním problém už ho jen nahodit, myslím tim aby se spustil, kolikrát vyvolám demona a neoběví se, dám dissmis a znovu ho vyvolám a už je naběhlý, pak mi demon umře a vyvolám ho v combatu třeba přez zmíněny d.rebirth a už se zase neoběví, takže je raid po zbytek combatu bez 10% SP, jelikož opravdu nehchi promrhat celý boj vyvolávaním petů xD . za 2. - Demonict pact je nahozen pouze na členy raidu/peta a na chudáka warlocka už se nedostane, talže další věc která mu ubírá dmg. Pak člověk přehodí talenty a je nesmyslně Demonic pact jak na petovy tak na warlockovy i když už u Affli nebo Destro nemá co dělat ....
OK, hnedle knedle připíšu ;) ještě jsem neměl čas to douzkoušet celý, mám něco dělat do školy atd. ale dík, o práci míň ;)

Laky
Posts: 15
Joined: 07 Oct 2012, 21:37

Re: Warlock spelly

Postby Laky » 18 Mar 2013, 17:45

Demonic Pact zvedá lockovi SP pasivně o 2%, zbytku raidu o 10%... ale jinak nefunguje tak jak si napsal.
Ano je psáno že zvedá 2% spell damage , ale to neznamená že těch 10% spell power se ho už netýká, měl by ho dostat jak raid tak on ...

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: Warlock spelly

Postby Salazor » 18 Mar 2013, 17:56

Ano je psáno že zvedá 2% spell damage , ale to neznamená že těch 10% spell power se ho už netýká, měl by ho dostat jak raid tak on ...
Mělo by to fungovat tak, že warlock passivně dostane 2% spell power(už jen z toho talentu) a z toho buffu který má pet na sobě dostane 10% celý raid včetně warlocka.

Laky
Posts: 15
Joined: 07 Oct 2012, 21:37

Re: Warlock - Info vetsiny bugu (spelly/talenty)

Postby Laky » 18 Mar 2013, 18:06

Přesně tak

pudink
Posts: 20
Joined: 22 Mar 2012, 06:29

Re: Warlock - Info vetsiny bugu (spelly/talenty)

Postby pudink » 27 Mar 2013, 19:44

Metamorphosis- psáno je transform into a Demon... čili by měl jít warlock potom fearnut paladinem nebo banishnut warlockem a zároveň být imune např. na polymorph. Tady je warlock v demon formě brán furt jako humanoid. Na wotlku byl target prostě demon a dyž na něj castili to poly psalo to invalid target.

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: Warlock - Info vetsiny bugu (spelly/talenty)

Postby Salazor » 01 Apr 2013, 18:01

Metamorphosis- psáno je transform into a Demon... čili by měl jít warlock potom fearnut paladinem nebo banishnut warlockem a zároveň být imune např. na polymorph. Tady je warlock v demon formě brán furt jako humanoid. Na wotlku byl target prostě demon a dyž na něj castili to poly psalo to invalid target.


Ano správně. Stejně je to i u stromečku u druida. Dá si formu a měl by jít banish, ale nejde, protože ho to furt bere jako humanoida.

malejrehy
Posts: 44
Joined: 22 May 2012, 14:08

Re: Warlock - Info vetsiny bugu (spelly/talenty)

Postby malejrehy » 07 Sep 2013, 18:00

souhlasim! konecne to tu nekdo vypsal a nejak se to vyresi. :)


Return to “Warlock”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests