Arcane mage do Pve na IceWOW - má vůbec smysl arcane pve?

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
wassabre
Posts: 17
Joined: 31 Oct 2013, 19:10

Re: Arcane mage do Pve na IceWOW - má vůbec smysl arcane pve

Postby wassabre » 15 Apr 2015, 13:10

Konečně někdo kdo jen neplácá "jedna bába povídala" :)

Frost, nevim, příjde mi že mi Arcane jde více... Samozřejmě je mi jasný, že né všude arcane půjde, ale tam kde ano, tak bych moc rád ty Arcane blasty spammoval :D

Nemáš zkušenost jak to tady je s Mastery? Jak někteří píší že nefunguje...
Díky :)

Worian
Posts: 90
Joined: 28 Aug 2013, 11:05

Re: Arcane mage do Pve na IceWOW - má vůbec smysl arcane pve

Postby Worian » 15 Apr 2015, 13:36

funkčnost mastery u arcane by mě taky zajímala a hlavně JAK má vlastně fungovat :D nějak v jednoduchých číslech, nevím co si pod tím představit...

edit: jo a arcane explosion shazuje stacky debuffu, zkoušel jsem to při expení, jakmile to cokoli hitne, stacky spadnou... takže mi plošnění timhle spellem přijde takový bezpředmětný :D

nirdana
Posts: 379
Joined: 24 Jun 2011, 17:15

Re: Arcane mage do Pve na IceWOW - má vůbec smysl arcane pve

Postby nirdana » 15 Apr 2015, 14:39

No mastery tu funguje tak, že dmg se zvedá s nejspíš lineárně podle toho kolik máš many. 50% many ---> 50% dmge + z mastery. NEvím jak to tu je s krátkými buffami jako je potka, enchanty apod... Možná to trochu ubírá.
Zkoušel jsem i Therallian's mirror, ale s tím dáváš stejné rány jako s bellem i když ti mastery zvedá dmg snad o 40%.

S tím frostem to byl spíše vtip. V pve s tím dáš tak 25k v BH, ale víc prostě nedáš s 30% critem na ffb.

Jinak arcane explose je stále dobrý plošný spell, jelikož má zkrácený global cd a ty čísla nejsou špatné.

Ještě mě napadá takový malý trik. Při pullu bosse ho můžeš pullnout dřív s nahozeným mana shieldem. Dostaneš sice hit, ale 2000 SP k tomu, pak bude silnější i tvůj dmg.

Worian
Posts: 90
Joined: 28 Aug 2013, 11:05

Re: Arcane mage do Pve na IceWOW - má vůbec smysl arcane pve

Postby Worian » 15 Apr 2015, 14:50

no spíš než dávat talenty do zkrácenýho gcd, tak jsem je dal do prismatic cloak ale to tak podstatný asi není... takže sbírat trinkety na SP?
edit: a staty držet vyrovnané jak je psáno v guidech? :D sry, že tak prudím ale ještě jsem na žádného arcane nenarazil, abych se zeptal :D

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Arcane mage do Pve na IceWOW - má vůbec smysl arcane pve

Postby Scanties » 15 Apr 2015, 17:29

funkčnost mastery u arcane by mě taky zajímala a hlavně JAK má vlastně fungovat :D nějak v jednoduchých číslech, nevím co si pod tím představit...

edit: jo a arcane explosion shazuje stacky debuffu, zkoušel jsem to při expení, jakmile to cokoli hitne, stacky spadnou... takže mi plošnění timhle spellem přijde takový bezpředmětný :D
Mastery funguje.

Když máš 100% many, tak máš 100% z mastery a když máš 10% many, tak mastery jede jen na 10%.

Je to opačný princip než u Resto Shaman mastery, kde čím méně má hráč/ka HP, tím více mastery healuje.

nirdana
Posts: 379
Joined: 24 Jun 2011, 17:15

Re: Arcane mage do Pve na IceWOW - má vůbec smysl arcane pve

Postby nirdana » 15 Apr 2015, 22:03

Tak nejlepší trinkety jsou: Bell of resonace s buglým gcd a Shard of Woe.
Staty jsem nějak extra nezkoumal, takže netuším co tady je nejlepší.
Základ je macro na všechno a dobré pohyby.

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: Arcane mage do Pve na IceWOW - má vůbec smysl arcane pve

Postby Salazor » 20 Apr 2015, 08:29


Proč nejet Fire? Protože ho má každej druhej noob
Hm asi jako má každej druhej noob destro locka že? :D Btw jak tu někdo řikal, že to bude tím, že tu arcane nikdo neumí, tak docela souhlasim. S Demo to bylo to samé, každej mi tvrdil jak to tu strašně nefunguje, přitom jediný co dřív nefungovalo byl root od Guľdanu, Demonic Rebirth a to, že se nefixoval felguard a infernal neplošnil, což si myslim že byla nevýhoda tak nějak všech speců a ne jen dema, ale stejně se s tim točit dalo. Zároveň jsem si většinu těhlech oprav vyžebral já a do pár měsíců s tím něco udělali. Myslim si že kdyby byl nějakej problém s arcane magem a někdo ho tu chtěl opravdu hrát, tak neni problém napsat na bugzillu :-)

wassabre
Posts: 17
Joined: 31 Oct 2013, 19:10

Re: Arcane mage do Pve na IceWOW - má vůbec smysl arcane pve

Postby wassabre » 20 Apr 2015, 12:54


Hm asi jako má každej druhej noob destro locka že? :D
Destro mám snad jen proto že se mi s ním daří točit ze všech speců nejvíce, demo jsem zkoušel a tady mi prostě nejde. Affli se snažím u bossů u kterých to jde ;) Takže třeba u Baleroca, kte je prostě potřeba stihnout Enrage tak to destro mám, Bethka kde se ten plošnej stun také hodí. Ale takovej Rhyolith s affli jde parádně, hlavně na last fázi je skvělej!

btw s tou nefunkčností, příjde mi že doomguard / infernal dává málo, ale nevím jak to "má být"

Salazor
Posts: 126
Joined: 14 May 2012, 22:35

Re: Arcane mage do Pve na IceWOW - má vůbec smysl arcane pve

Postby Salazor » 20 Apr 2015, 15:45


btw s tou nefunkčností, příjde mi že doomguard / infernal dává málo, ale nevím jak to "má být"
Mě přijde docela vpořádku, že doomguard v burstu cástí doombolty cca za 14k. Infernal taktéž funguje si myslím docela vpohodě, ale využiješ ho max na Shanoxovi a Ragnovi, pokud bychom se bavili jen o FL. Jediné co ještě chybí je soulburn seed, kterej už jsem reportnul asi 4x a pokaždé to opravili do stavu, že to fungovalo úplně jinak (např. že corrupt se roznášel i bez soulburnu atd.) a dokonce kvůli tomu prej padal aj server, takže ty opravy zase vrátili do původního.

wassabre
Posts: 17
Joined: 31 Oct 2013, 19:10

Re: Arcane mage do Pve na IceWOW - má vůbec smysl arcane pve

Postby wassabre » 20 Apr 2015, 17:03

Schválně, hoď sem recount Demonology z něčeho kde se moc nehejbeš... Takový BH, nebo Baleroc...

btw asi by sme to neměli řešit zde :D


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests