Ignite ?

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Ignite ?

Postby Micbjukenen » 16 Dec 2014, 12:29

self buf 130k thick:DD to je uplne v poriadku:D

inak mage self buf ma davat 60k crity s dotkov? k tym jeho vypoctom
410 ILVL mage na cata daval 50k +crit max na cata a to musel mat sakra poriadne stastie an crity

a ty tu tvrdis ze je vsetko v poriadku:D ked to dava do dummy self buf 130k:DDD lol
90k dps na dummy s BL bez bl 70k:D niekto si tu zatuzil asi davat IK bossom:D alebo v arenach

argonias
Posts: 24
Joined: 23 Jul 2012, 16:12

Re: Ignite ?

Postby argonias » 16 Dec 2014, 12:53

hlavním důvodem proč to jde tak dobře nastackovat je buglý Flame Orb který když crituje tak ti tam prodlužuje trvání ignite na targetu, tudiš máš větší šanci ho nastackovat víc. Tento bug už na Bugzille je http://icewow.pilsfree.net/bugzilla/sho ... gi?id=1119.
self buf 130k thick:DD to je uplne v poriadku:D

inak mage self buf ma davat 60k crity s dotkov? k tym jeho vypoctom
410 ILVL mage na cata daval 50k +crit max na cata a to musel mat sakra poriadne stastie an crity

a ty tu tvrdis ze je vsetko v poriadku:D ked to dava do dummy self buf 130k:DDD lol
90k dps na dummy s BL bez bl 70k:D niekto si tu zatuzil asi davat IK bossom:D alebo v arenach
na dummy mám rekord 82K Crit Pyrem ( 386 item lvl ) a to jen díky správným kombinacím itemů a díky znalosti.

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Ignite ?

Postby Micbjukenen » 16 Dec 2014, 12:59

:D pardon asi si nepochopil pokial vem bavime sa o ignite:D a ten daval dotycny mage max za 50k:D nevem co tu pleties pyro:D 410 Ilvl mage takze logicny nie v 4,2 eqip conntente

pred chvilou si pisal ze je uz vsetko v poriadku a teraz uz je nieco zle neseries si do ust tak trocha?


na dummy mám rekord 82K Crit Pyrem ( 386 item lvl ) a to jen díky správným kombinacím itemů a díky znalosti. WTF pred chvilou si tvrdil ze je ok ked to teraz dava 130k thick self buf:DD tak to mas velmi silne znalosti!:D

zlaty dobry Scanties len tu prestal hrat a uz sa tu chytaju takyto odbornici na svoje classy ako si ty :D keby si mal kusok hrdosti aspon napises ze je to bugle teraz dost kladne a nie ze je vsetko OK:D

argonias
Posts: 24
Joined: 23 Jul 2012, 16:12

Re: Ignite ?

Postby argonias » 16 Dec 2014, 13:41

Špatné co tady je je to že Flame Orb dává ignite z critu jelikož se na ice počítá jako Direct DMG a ne jako DOT (která se nepočítá do Combustionu) = teď když funguje stackování ignite a critne ti před prvním tikem ignite tak ti ho obnoví a přidá svou 100% hodnotu k předchozímu ignite. = toto je důvod proč je člověk schopen nastackovat ignite na hodně vysoké čísla protože do toho "bombí" FB, PB a když mu pocritují tak to pěkně stackuje.


Kdo je vůbec ten Scanties ? podle toho co vidím tak je to Priest v PVP. Mě učili 2 lidi, Sieron a Thundert oba dva již na ice-wowu nehrají a za tu dobu co na ice hraji tak jsem na Alianci neviděl lepší mágy kteří měli znalosti. (nepočítám Omfga a Amauneta)

argonias
Posts: 24
Joined: 23 Jul 2012, 16:12

Re: Ignite ?

Postby argonias » 16 Dec 2014, 13:44

+ doufám že když testujete máte smazány cache :-) nebo aspoň používáte Ice-wow Launcher (který myslím promazává chace, ale nejsem si jist)

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Ignite ?

Postby Robby » 16 Dec 2014, 13:49

Ak to bude Arti (typujem ze arti to robil) tak proc Impactu po oprave hadze do debuffu namiesto buffov.

argonias
Posts: 24
Joined: 23 Jul 2012, 16:12

Re: Ignite ?

Postby argonias » 16 Dec 2014, 13:51

Ak to bude Arti (typujem ze arti to robil) tak proc Impactu po oprave hadze do debuffu namiesto buffov.
Jop dělal to Arti, tohoto jsem se taky docela zalekl, ale podle mě to není takové závažné jak bylo to stackování ignite. každopádně dneska jsem to chtěl hodit na Bugzillu ale když sis toho všiml tak bys to mohl zkouknout ne ?

tiber
Posts: 161
Joined: 27 Aug 2013, 23:42

Re: Ignite ?

Postby tiber » 16 Dec 2014, 13:57

znalosti mága nemám, ale stejně jsem byl nejlepší, meh

argonias
Posts: 24
Joined: 23 Jul 2012, 16:12

Re: Ignite ?

Postby argonias » 16 Dec 2014, 14:00

znalosti mága nemám, ale stejně jsem byl nejlepší, meh
tak ty zje Pán :D a máš EQ :D

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Ignite ?

Postby Micbjukenen » 16 Dec 2014, 14:20

stoho co si zatial napisal vypliva len jedno:D ignite stale nejde ako ma....
zazracne odrazu ked pred chvilou si tvrdil ze vsetko je ako ma byt par postov spet tak teraz zazracne uz nieje?:D

kto je a od koho si sa ucil v tomto je nepodstatne hlavne ten Seiron ktory tak velmi plakal ked sa opravila combustion 2 x stack mastery a tak siro sirne tvrdil ze moonvel trinket atd... mastery zvysujuce trinkety su best:DD pricom v kazdej ofi diskusii magovia povecsine staviali tento trinket na poslednu poziciu ale ans seironko sa rozumel viac ako ofi mageovia dokonca viac ako blizzard:D

scientis hlasil bugy aspon objektyvne ked neves ktore reporty su prave jeho niet co k tomu povedat:D ty sa tu snazis obhajit ze je v pohode 130k self buf thick ignitu uplne bezne:D


:D zbytku nemam co povedat tesim sa na stvrtok alysu:D padne asi ani nepristane an zem :D a niektore guildy co na raga hc nemali anrok ho mozno slainu:D podla toho kolko magov si zo sebou vezmu:D a to som sa aspon trocha tesil ze klesne vseobecne dps ked sme robbiesom testovali aura stack :D a just nic stoho


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests