Frost - Fire mage

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Shinomaj
Posts: 18
Joined: 03 Jul 2013, 14:54
Location: Ústí nad Orlicí

Frost - Fire mage

Postby Shinomaj » 27 Oct 2014, 06:46

Zdravím jen bych se chtěl rád zeptat jak je to v pve s Frost mágem někdo mi říkal že má točit víc jak fire ale náko se mi to na cata nezdá na offi jsem hrál na pandách frosta tam jsem tocil víc jak fire ale tu hraju fire a rád bych vědel jak to tedy je dík za info... ;)

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Frost - Fire mage

Postby plmnko » 27 Oct 2014, 14:24

Na MoP bol frost boostnuty jak krava oproti ostatnym specom zato na WoD ho nerfli a ide sa arcane a fire :D btw neviem mam pocit ze tu na bossov nefunguje chill efect alebo co to tam ten mage ma co mu zvysuje dmg do snare targetov dmg ani DP nejde na bossa + masterka, ked dobre viem ak nie tak ma opravte. Ked tak napis nirdane on skusal frosta do PvE a myslim ze aj par krat trollil vo FL tak sa ho spytaj.

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Frost - Fire mage

Postby Scanties » 27 Oct 2014, 16:06

Na MoP bol frost boostnuty jak krava oproti ostatnym specom zato na WoD ho nerfli a ide sa arcane a fire :D btw neviem mam pocit ze tu na bossov nefunguje chill efect alebo co to tam ten mage ma co mu zvysuje dmg do snare targetov dmg ani DP nejde na bossa + masterka, ked dobre viem ak nie tak ma opravte. Ked tak napis nirdane on skusal frosta do PvE a myslim ze aj par krat trollil vo FL tak sa ho spytaj.
Deep Freeze damage (základní) funguje + passive + mastery také. Ostatní talenty si nepamatuji jak na tom byli u DF

nirdana
Posts: 379
Joined: 24 Jun 2011, 17:15

Re: Frost - Fire mage

Postby nirdana » 27 Oct 2014, 17:53

Ccccc, frost jede bomby!
Dobře tak ne.. :D
Ale 25k s tím vytočíš. Nefunguje akorát bonus instant ffb z fof a freeze status k deep freezu.

Azorra
Forum moderator
Posts: 499
Joined: 13 Aug 2012, 09:12

Re: Frost - Fire mage

Postby Azorra » 28 Oct 2014, 08:21

Já jsem to taky zkoušela, jak Nirdana říká, nějakých 25k se dá dát, ale fire / arc vytočí o dost víc no :)


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests