Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
caddyshack
Posts: 36
Joined: 28 Jun 2013, 12:10

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby caddyshack » 07 Apr 2014, 01:20

TICHO, opravují transmogy a dělají nějaký utopia event, není čas na talenty a spelly....možná po dalších 3 sezónách se uvidí ... :idea: :idea: :idea:

caddyshack
Posts: 36
Joined: 28 Jun 2013, 12:10

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby caddyshack » 07 Apr 2014, 11:26

a ty si myslíš že budou jen 2 sezóny? ruthless se daly taky 2krát ty chytráku....takže počítám s tím že cataclysmic bude taky víckrát...

XNickX
Posts: 26
Joined: 27 Sep 2013, 14:26

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby XNickX » 07 Apr 2014, 17:44

Ty budeš asi vážně inteligent, když nevíš, že opravy spellů a dělání eventů nemá spolu nic společného.

billycod
Posts: 27
Joined: 11 Aug 2013, 15:17

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby billycod » 08 Apr 2014, 21:18

vy jste nepochopili co tím chtěl říct a to je to, že se tady na pvp prostě sere. Na changelogu se objeví jenom jednou za půl roku nějaká změna ohledně pvp

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby majko » 09 Apr 2014, 10:31

Mozna, ze sere, ale treba Artisan mi zatim vzdy vyhovel, a dokonce celkem rychle. :) Na druhou stranu je pravda, ze to nebyly zadne komplikovane bugy, ale i tak mohl opravovat nejake pve... veci, a i tak mi radsi opravil spell.

kambodzo
Posts: 392
Joined: 12 Oct 2011, 21:21

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby kambodzo » 09 Apr 2014, 14:18

mna osobne stve magov set bonus t12, ktory prerusuje akykolvek casting ked vyleze mirror (dovod preco mnoho magov chodi radsej v t11 hc ) osobne by som bol radsej keby je tento bonus vypnuty. Ohladom combustionu, nemylsim si ze je az tak OP...je to jediny spell ktory ma fire mage na burnst a ano je pravda burnst ma najvyssi ale potom sa dps stabilizuje (u nas najviac toci warrior/roguna), ale ak by mal niekto nejaky vypocet ako by mal spravne fungovat sem s tym..argument ze "videl som maga tocit o 10k viac ako ine classy" je podla mna nedostacujuci (a porovnavat dps na BH mi pride tiez ako nevhodny priklad)...procnutie pyra m pride v poriadku (boli casy ked hot streak bol bugnuty a kazdy spell pomaly instant pyro, ale tie casy su davno prec)...arcane mage podla mna nie je v poriadku a frost uz vobec

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby hlavmen » 09 Apr 2014, 16:10

No vidis, tebe stve, ze ti T12 set bonus rusi cast, ale takovej T12 u balance druida rovnou nefunguje :D

Acik
Posts: 28
Joined: 04 Apr 2014, 12:51

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby Acik » 09 Apr 2014, 22:09

Mě osobně líbí číst tyto cry topicy, když je jednoduché dělat to, tak jako já. Tady hraju stále, hraju s guildou a jedu pve, gearuju postavy a užívám si raidů a guild akcí. Když si chci zahrát pvp, nelíbí se mi zdejší komunita, která jak neumí hrát, tak nevim jak to říct, nevyhovuje mi.. Tak jednoduše otevřu si realmlist.wtf a změním realm a hraju na pvp instantu. Řešení to není dlouhodobé, každopádně mě to baví víc zahrát si někde, proti lidem kteří nejen umí hrát, ale nebrečí nad tím, co nefunguje a využívají toho, co funguje. A co to je, změnit si realm, otázka pár minut. Komfort? zabere mi to 20 vteřin, to je vážně "nepohodlné".. Nesnažím se vás navádět, tak aby jste to dělali jak já, ale tak to například dělám já, vyhovuje mi to. Jo a taky nepotkávám fire s disco priestem a další ice komba.
Ale jen tak dál, spamuje.. cestu za studium mam dlouhou, rád si toto přečtu :)
Dobře, jenže mě třeba PVe ani trošku nebere a s prominutím mě nezajímá. Zajímá mě spíš PVP at je to tu tak nebo tak. Jde mi pouze o to, že chci poukázat trošku co je blbě. Není to cry topic, že to nefunguje. Mužu si tak udělat mother fucker big high fire maga a být top. Ale nebaví mě to. Chci si tu hru užívat. Jsem člověk co denně chodí do práce, věnuje se rodině atd. Když si chci zahrát tak mě jen vytáčí to, že jediné co u mágu funguje správně ( ohledně talentů ) bude nejspíš arc. což taky nebude zrovna slavné. Jop, mužu jít na AT a expovat co nejvíc rat. Ale o hovně. to, že zde na ice je PVP komunita v upadu neznamená, že tu nejsou schopný hráči, co se snaží to trošku zvednout a určitě to dle mého názoru není důvod měnit realm. Tomuto serveru přeci jen věnuji trošku času ze svého života a chci to vidět a né lítat mezi serverama. Zde na ice se mi v PVP libí ta nespoutanost, kde je kdokoliv v BG at to umí či né. Ale je nepochybně zajímavé vidět člověka, co si za pala třeba na 100% hp dá bublu a de se mlátit do skupinky jak panenka na provázkách. Zkoušel sem si PVP jak na low level, na low gearech, i na top. A viděl sem co tu někteří lidé zvládají dělat v potaz to, že neví co PVP skoro vůbec znamená. Viděl sem tu kupu lidí co se zeleným gearem dávali na 85 vici-ruth lidi , kteří netušily.

Ende. Hraju pro zábavu né pro něco dělání. Chci se zabavit. Né nervovat

marr
Posts: 176
Joined: 26 Aug 2012, 13:45

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby marr » 13 Apr 2014, 12:06

Na "pvp instantu" toho jde většina totiž. Jako abych dával s proclym FoF ice lance do targetu bez freezu 2.8k ? asi ne :) . Díval jsem se na bugzillu a dost věcí tam je dobře popsáno. Stačí, čas, chuť a oprava by mohla být :D

Mahony11
Posts: 120
Joined: 03 Mar 2014, 00:28

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby Mahony11 » 13 Apr 2014, 13:52

Na "pvp instantu" toho jde většina totiž. Jako abych dával s proclym FoF ice lance do targetu bez freezu 2.8k ? asi ne :) . Díval jsem se na bugzillu a dost věcí tam je dobře popsáno. Stačí, čas, chuť a oprava by mohla být :D
Je to tam napsané už od doby co začalo cata. Nejdřív to tam bylo asi rok od Amauneta sepsané totálně do detailu. A když se udělal novej bugtracker tak jsem ho požádal a dali jsme to tam znova. Ale bohužel nic stále nic.


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests