Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
marr
Posts: 176
Joined: 26 Aug 2012, 13:45

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby marr » 13 Apr 2014, 17:48

Ja vím, že to tam je. Ještě teď s opravou DR, je fakt nemožné něco zadmgovat. Ale mohl by mi někdo poslat, kde je napsáno, že talent [Shattered Barrier] http://www.wowwiki.com/Shattered_Barrier sdílí DR s pet freezem a frost novou?? Někde jsem našel jenom "Improved Cone of Cold (4.1 The root effect from Shattered Barrier now shares diminishing returns with the root from Improved Cone of Cold.) " To znamená, že má sdílet jenom DR s cone of coldem a ne se zbytkem freezu co frost mage má. Jestli to blbě chápu tak nic. Ale je to dobrá blbost, tento talent se stává brutálně kontraproduktivním. I adon mi ukazuje 2 různé DR u těchto věcí. Tu je ovšem stejný

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby Amaunet » 13 Apr 2014, 18:24

Ja vím, že to tam je. Ještě teď s opravou DR, je fakt nemožné něco zadmgovat. Ale mohl by mi někdo poslat, kde je napsáno, že talent [Shattered Barrier] http://www.wowwiki.com/Shattered_Barrier sdílí DR s pet freezem a frost novou?? Někde jsem našel jenom "Improved Cone of Cold (4.1 The root effect from Shattered Barrier now shares diminishing returns with the root from Improved Cone of Cold.) " To znamená, že má sdílet jenom DR s cone of coldem a ne se zbytkem freezu co frost mage má. Jestli to blbě chápu tak nic. Ale je to dobrá blbost, tento talent se stává brutálně kontraproduktivním. I adon mi ukazuje 2 různé DR u těchto věcí. Tu je ovšem stejný
Hm, hups :X

Code: Select all

// Shattered Barrier: only flag SpellFamilyFlags[0] = 0x00080000 shared // by most frost spells, using id instead if (spellproto->Id == 55080) return DIMINISHING_TRIGGER_ROOT; // Frost Nova / Freeze (Water Elemental) if (spellproto->SpellIconID == 193) return DIMINISHING_CONTROL_ROOT;
bude chtit nahradit

Code: Select all

// Shattered Barrier: only flag SpellFamilyFlags[0] = 0x00080000 shared // by most frost spells, using id instead if (spellproto->Id == 55080) return DIMINISHING_TRIGGER_ROOT; // Frost Nova / Freeze (Water Elemental) if ((spellproto->SpellIconID == 193) && (spellproto->Id != 55080) && (spellproto->Id != 83073)) return DIMINISHING_CONTROL_ROOT;
Ten check na SpellIconID byl v tomhle pripade nedostacujici, protoze Shattered Barriera ho ma stejny, tudiz ji to bralo i jako soucast druhe podminky...

K tvemu dotazu, sdilene DR mit samozrejme nemaji, nadruhou stranu stale nesdili DR Shattered Barriera s Improved Cone of Colds a Deep Freeze s RoF

Snad to bude moci nekdo ve SpellMgr.cpp opravit.

marr
Posts: 176
Joined: 26 Aug 2012, 13:45

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby marr » 13 Apr 2014, 19:59

Nehodil bys to prosímtě na bugzilu, nebo neupravil něco co tam už je? Díky moc

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Frost mage (ff) Allá Fire mage (hs) ?...

Postby Amaunet » 13 Apr 2014, 20:21

Nehodil bys to prosímtě na bugzilu, nebo neupravil něco co tam už je? Díky moc
to uz asi nema cenu, jeste si to testnu u sebe, jestli to doopravdy funguje a behem nasledujiciho tydne to kdyztak necham nahodit na live


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests