Frost Mage

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 19 Sep 2013, 16:08

Hochu ses marnej , nehraješ mága , tak tu nespamuj blbosti do mage topic když tomu nerozumíš. 2:42 ve vidue ice lance bez burstu s finger of frost 21 514, já na ice cca 13k ve full ruthless s elite zbraněma. Co chceš dál slyšet pane bže. 2:50 2x frostfire po 31k , jenže tu je problém , že když nehraješ mága tak nevíš jakej dává dmg , jen co to schytáváš ty, už vidím jak si nějakej pve noob co brečí , že když chce odehrát cap tak umře na deep. Prostě se s tebou nemá cenu bavit o tom.

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Frost Mage

Postby Raynar » 19 Sep 2013, 16:11

Opakuji něco co už jsem psal. Já nejsem ten mág co se chlubí že tě sundá na 2-3 skilly se štěstím, ale ty by jsi chtěl zřejmě rovnou dávat IKčka...chápu tě...

EDIT: No, rád bych ti "vymetl" obličej, ale bohužel až hledám jak hledám nejsem schopen najít rovnice pro výpočet....škoda...

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 19 Sep 2013, 16:16

Ano hloupí lidi co negemujou na ruthless resil a maj pve doplnky nebo trinkety jenom a na full burst a deep nedaj zadnej deff spell tak co čekaj. Tím to hasne : http://www.youtube.com/watch?v=VSAIKf381kQ podobně to má vypadat , když člověk neumí vycantrovat dmg magovi. Já taky umřu pod warriorem co má reckless za 3s když nedám nějakej deff tak co kurva furt meleš.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Frost Mage

Postby hlavmen » 19 Sep 2013, 16:23

Kazdej hraje fire, protoze je prijemne videt spoustu cisilek, jak vsechno vybuchuje, ownit mackanim toho, co sviti a bez toho, aniž by mu někdo nadaval, že je easy :D No je easy ho hrát, ale je tezsi za nej bejt dobrej, nerikam super tezke, proste je to tezsi.
Mimochodem projed si fora 4.2 - 4.3 patche na battle.net, mmo champion atd, kde se lidi ptaj, jaka classa je nejvic OP. Vsude je mezi prvnimi 3 místy frost mage, takze sice nerad, ale musim rict, ze ma davat vetsi dmg.+moje zkusenosti z AT
Ted si mozna budu trochu protirecit, ale po ctvrt roce zkusenosti za jinou classu jak DK musim rict, ze UH DK je hero class ( pro nektere "faceroll" ) at uz za nej hraje kdokoli. Nechapu teda proc ted flamujes tenhle topic, snad jen protoze te frost mage sundava, coz je celkem smutne za UH DK, protoze s petem je to vice jak easy.

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Frost Mage

Postby Raynar » 19 Sep 2013, 16:29

Patch 4.3 - Mages - Base spell power for mages increased by 400%. Frost damage increased by 900%. When attacked, the frost mage has a 20% chance of auto-sheeping the attacker. In addition, all attacks against the mage have a 5% chance of instantly killing the attacker. Water elementals have had their health increased by 2000% and 80% of all damage the mage takes is absorbed by the elemental.(edit: pokud by někdo nepochopil, tak je to těžká ironie od toho kdo to psal)


Pokud bych měl psát o UHčku, tak jeho bugy zmiňovat nebudu, ale rád bych zmínil to, že už pěknou dobu jsem na DKčku nebyl, to jen tak aby písmenka nestála. A když už tak v žebříčku těch OP se určitě v TOP 3 pohybuje UHčko, ale jeho stav mi připadal s dovolením směšný...

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Frost Mage

Postby hlavmen » 19 Sep 2013, 16:37

připadal
rok zpátky ano

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Frost Mage

Postby Raynar » 19 Sep 2013, 16:50

Sám si tady zmínil AT a já si ho taky dovolím zmínit. Ono je zajímavý, že na ATčku klepu člověka za člověkem, classu za classou a tady naprosto stejným herním stylem (like a Reinhart) ledatak kohokoliv polechtám na intimních partiích.

EDIT: Jen tak btw. Na ATčku jsem byl včera, tudíž "zkušenosti" jsou čerstvé.

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 19 Sep 2013, 18:04

No vidíš já tam hraju maga furt, a dávám ve vicious eq po 24k ice lance bez burstu s fingerem. Tu ve full ruthless s elite zbraněma 13 . A táhni z tohodle topicu je to mágách a ne o DK a nebo o tom jak koho šolícháš.

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Frost Mage

Postby Raynar » 19 Sep 2013, 18:40

Ono jde vidět že proti tvé "inteligenci" nemá cenu argumentovat, byla by to jen škoda písmen...

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 19 Sep 2013, 19:09

Přesně tak už nic nepiš , nehraješ mága tak táhni do topicu k DK


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests