Frost Mage

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: Frost Mage

Postby swaggot36 » 19 Sep 2013, 19:16

vasile psanim na forum ničeho nedocilíš musíš to nahlasit na bug tracker a pak čekat rok a pak zas psat na forum a takhle dokola :D

Blindere
Posts: 176
Joined: 10 Oct 2009, 11:21
Location: Slovakia

Re: Frost Mage

Postby Blindere » 19 Sep 2013, 20:03

Neda mi to tu nieco nenapisat :)
Raynar takeho trola ako si ty som uz dlho nezazil...tie bugy su jasne ako facka a frost mage tu fakt ide hrozne,ked si to porovnas s tym ako siel na offiku,alebo s tym ako momentalne funguje na arena tournamente.
Fakt ti odporucam zajdi dnes na arena tournament a daj si duel proti frost magovi a nechaj si 30x nasolit v deep freeze a porovnaj to s magom na icu a budes prekvapeny
Ano DR su bugle ale to ani nevies co je podla mna...lebo to tak nevie 95 percent pvp ludi co tu hra a to neprehanam ;)
4.3.4 je patch kde ma byt rogue a frost mage poriadne OP...este ak by som dal magovi tricks of trade(ktore nejdu,ale nestazujem sa) tak by ta v tom deep freeze mohol vklude stiahnut z 100 percent na 20
P.S. Ak sa nemylim tak sezonu 2 vs 2 na stormscale eu na patchi 4.3(jeden z top pvp serverov na svete) vyhral suverenne rogue/fmage a bolo to HLAVNE vdaka tomu OP dmgu frost maga,ktory tuna zdaleka taky neni ako by mal byt

Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Re: Frost Mage

Postby Kadaji » 19 Sep 2013, 20:53

Tak ono povedzme si to rovno. Rogue je op na tomto patchi. O tom sa možeme baviť otvorene. A jedna z mala class ktora by sa mu mala vyrovnať je prave ten frost mage ktory by mal nakladat ovela viac než fire. Neviem, nerozumiem sa do maga ale možno to je masterkov... Ale fakt ten frost je dosť low.

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Frost Mage

Postby Raynar » 19 Sep 2013, 21:33

Zaprvé...Shodneme se, že do dumma na AT dáte víc než do Hráče, nebo tam mají nějaké spešl dummy ?

zenn
Posts: 61
Joined: 21 May 2013, 23:27

Re: Frost Mage

Postby zenn » 19 Sep 2013, 22:07

Cením si snahu mahony...frost tu fakt nemá dmg aký by mal mať + bez toho orba to je niečo hrozné, ale tu odpoveď nedostaneš...možno tak o rok, 2

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Frost Mage

Postby hlavmen » 19 Sep 2013, 22:32

J, rogun je hodne OP... nadavam na nej kazdej den jak hraju BG a areny, ale stejne tak bych mel nadavat i na frost maga. Ten DR bych u frost novy klidne nechal tak, jak je, protoze tu se asi armor blbe pocita s resilkou nebo co, ale vsechny meleecka tu davaj strasne obrovske dmg.. nedelam si srandu, ale proste mi to tak prijde... frost DK jsem resil dlouho a porad mi nektere DKcka rikaji, ze ty crity obliteratu jsou blbost. Warrior beze slamu dava 1/2 dmg, jako slamer a OP rogun soli ambushama taky pekne davky. Byl jsem 2v2 s retrinou a do PvP equipu daval za 60k :D
Ale trochu jsem odbocil, kazdopadne jsem na strane frost maga, ikdyz jedina zkusenost s nim, je ta, ze jsem par potkaval v BG :D

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 28 Nov 2013, 19:45

Topic stále trvá a stále prosím :D

Matthew
Posts: 917
Joined: 14 May 2011, 15:40

Re: Frost Mage

Postby Matthew » 28 Nov 2013, 19:55

btw. a je tu vobec momentalne nejaky aktivny dev ? Sa mi zda, ze ani nie..Uz dlho som nevidel ziadnu opravu, takze tvoje prosenie je asi zbytocne :D

painn
Posts: 8
Joined: 08 Jan 2012, 10:13

Re: Frost Mage

Postby painn » 28 Jan 2014, 19:53

souhlasim stim co píšete o dmg frost maga u frost maga je zasadni spell deep freez to je spell jakeho se každej pvp hrač boji protože tak obrovskej dmg co mage dokaže dat do DF je neskutečne mělo by se to rovnat třeba dmg když zapne war recle a jak to funguje tady ? totalne na... klidně dam dva DF a ten hrač pořad stojí.když přirovnam Arena tournament tak tam je DF vražedne každej se toho bojí aby to nedostal proč se to neřeší a nechavate to tak ? tohle nemuže bejt těžke opravit.tohle je patch kde frost mage ma davat obrovske rany a vy mu tohle vezmete.neni to spravedlive pro lidi co milujou frost maga combus přeci dava taky strašnej dmg.PROSÍM řešte to.


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests