Frost Mage

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Frost Mage

Postby Raynar » 18 Sep 2013, 15:45

Nechci tady rozbouřit flame, ale všichni máme bugy a všichni s nimi musíme hrát. Můj osobní názor je, že když už tak by musela přijít OBŘÍ oprava(myslím "všechno najednou"), protože pokud zvýšíte DMG Mage(protože je buglá), tak musíte zvýšit DMG ostatních class a případně jejich obranu(pokud jsou buglé). Podle mě nemůžou jen tak Devové naletět opravit Frost Mage aby udělali radost magům, protože to obrovsky znevýhodní jakékoliv jiné classy.

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Frost Mage

Postby Amaunet » 18 Sep 2013, 16:22

nevěřím tomu, že by Amy někoho z devů kvůli tomu neuháněl :-P
Věř nebo ne, ale doopravdy nikoho neuháním. Svojí práci jsem si odbyl, když jsem vše nahlásil na bugtracker a kdy se to opraví je jen a jen na developerech. Uhánět někoho nemá smysl. Jednak bych pak měl reputaci asi jako Tix tu na foru, že stále jen brečím protože něco nejde a nebo by to developery akorát sralo, že to musí číst. Prostě až si najdou čas, tak si ho najdou.
Po těch pár letech co tu na serveru hraju, už se člověk smíří, že prostě musí hrát s tím co má a nesvádět to na to, že zrovna něco nefunguje tak jak má. Protože stejně na tom jsou i jiné classy / talent stromy

petjablek
Posts: 379
Joined: 11 Mar 2012, 15:49

Re: Frost Mage

Postby petjablek » 18 Sep 2013, 16:27

Já ti věřím :-) To bylo s trochou nadsázky :-*

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Frost Mage

Postby Amaunet » 18 Sep 2013, 16:30

Já ti věřím :-) To bylo s trochou nadsázky :-*
A nebo víš co? Vem něco na sraz a trochu podplatíme Grega :mrgreen:

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 18 Sep 2013, 16:35

Nechci tady rozbouřit flame, ale všichni máme bugy a všichni s nimi musíme hrát. Můj osobní názor je, že když už tak by musela přijít OBŘÍ oprava(myslím "všechno najednou"), protože pokud zvýšíte DMG Mage(protože je buglá), tak musíte zvýšit DMG ostatních class a případně jejich obranu(pokud jsou buglé). Podle mě nemůžou jen tak Devové naletět opravit Frost Mage aby udělali radost magům, protože to obrovsky znevýhodní jakékoliv jiné classy.
Jenže teď je situace taková , že všecky class maj na 90% svůj dmg , jen frost mage zaostává o 35% , a proč zvyšovat obranu atd. ? to sem vůbec nepochopil jak to myslíš :D hraješ vůbec wow ? :D

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Frost Mage

Postby Raynar » 18 Sep 2013, 16:47

Jednoduše příklad. Když Huntovi "blbne" Detterance a ty zvýšíš Magovi DMG tak jak by podle tvého měl mít a Huntovi půjde pořád "projít" přes Detterance, tak to bude "trošku" nefér nemyslíš ?

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 18 Sep 2013, 16:51

Sakr co to meleš, za rok hraní em tu frostboltem neprostřelil deterenci :x to že hunter mága sestříli na pár chimer a mage huntovi do deep dá ice lance po 11k je v pohodě co ...

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Frost Mage

Postby Robby » 18 Sep 2013, 16:57

Ak by sa opravovalo tak ze sa nieco opravi jednej classe a zaroven sa musi opravit nieco k vsetkym ostatnym classam tak by tu toho moc nefungovalo :D

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Frost Mage

Postby Raynar » 18 Sep 2013, 16:59

Chtěl bych vidět ty cry topicy, kdyby se nahodil 100% blizzlike UH DK...by jste tu brečeli ve dne v noci, ale teď se vám to píše...

EDIT: A přitom se nikomu dalšímu nic nespravilo, ale to je jedno....Jde tu o to, že pokud se boostne mage, tak kdokoliv kdo má něco špatně s deff spellama bude v ku*evsky velké nevýhodě.

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Frost Mage

Postby Robby » 18 Sep 2013, 17:08


EDIT: A přitom se nikomu dalšímu nic nespravilo, ale to je jedno....Jde tu o to, že pokud se boostne mage, tak kdokoliv kdo má něco špatně s deff spellama bude v ku*evsky velké nevýhodě.
Myslim ze classy az tak zle natom niesu ze im nefunguju deff ability, mozno by som to skor napisal tak ze maga boostnut tych 35% bez opravi DR u Peta, CoC, a ten freeze. Ale to je len moj pohlad nato ako melee xD


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests