Frost Mage

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Frost Mage

Postby Wasilij » 18 Sep 2013, 12:11

Chci se zeptat jestli někdo z GM týmů má v nejbližší době věnovat trochu času fixu magovi. Lidi nadávaj jak je frost mage OP , ale nikdo neví že nefunguje 25% z finger of frost na ice lance, 15% frostboltu z frost specializace a ani frost orb -> 3 základní spelly pro frost maga. Ano je na něm buglé i dr frost nov do + , mage je sice hratelnej , ale v 3v3 je ten dmg cítit když musí hrát třeba spam ice lance s finger of frost do deep, dle mě je to teď nejvíce bugged spec na ice hned po unholy dk :) Pokud by nějaké GM chtěli poradit co přesně je buglé není problém mi napat a pomůžu, ale vše už je na bugtrackeru od Amauneta ale už sakra dlouho

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Frost Mage

Postby hlavmen » 18 Sep 2013, 13:08

dle mě je to teď nejvíce bugged spec na ice hned po unholy dk :)
Podle toho, co píšeš, tak frost mage je nejvíce bugged uplně. Unholy DK už funguje srovnatelně s ostatnima classama. A frost mage by opravdu asi měl davat o trochu vic dmg.( ikdyž to říkám nerad :D )

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: Frost Mage

Postby swaggot36 » 18 Sep 2013, 13:15

no podle mě je mage tady nejopravovanější charakter... že ti tu nefunguje 5 věcí to je super.. ale že ostatním classam nefunguje 60% věcí to je horší..

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 18 Sep 2013, 13:57

podle tebe ? Najdi mi poslední opravu u FROST mage , nefunguje 5 věcí, ale takový který spec oslabujou o 50% , rekni mi co nefunguje ostatním classam a najdi mi classu u který nefungují 4 základní věci. Nehraješ mága tak jak to muzes vůbec říct

Feren
Posts: 301
Joined: 03 May 2010, 09:18

Re: Frost Mage

Postby Feren » 18 Sep 2013, 14:00

podle tebe ? Najdi mi poslední opravu u FROST mage , nefunguje 5 věcí, ale takový který spec oslabujou o 50% , rekni mi co nefunguje ostatním classam a najdi mi classu u který nefungují 4 základní věci. Nehraješ mága tak jak to muzes vůbec říct
hunter ? :D

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 18 Sep 2013, 14:04

když to tak zprůměruju , má snad hunter o 35% menší dmg než by měl mít ? ... no já myslím že ne hele

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Frost Mage

Postby Scanties » 18 Sep 2013, 14:17

Trapky nejdou dat všechny tři najednou ( Patch 3.2.0 (04-Aug-2009): Traps now have separate 30 second cooldown categories: Fire (Immolation Trap, Explosive Trap and Black Arrow), Frost (Freezing Trap, Frost Trap) and Nature (Snake Trap). A hunter can have one trap of each category placed at one time. ), Aimed Shot má špatný vzorec (dmg je doslova žalostný), Camouflage se zruší při zapnutí jiného aspectu( je toho více co by mělo jít spustit a nezrušit Camo), Bestial Wrath nefunguje jako trinket (Patch 3.2.2 (2009-09-22): "Bestial Wrath and The Beast Within Changed to function like PvP Trinkets, removing any movement impairing effects, and giving immunity to these effects for 10 seconds.", also the tooltip doesn't say this, but it now breaks all forms of CC that a PvP trinket would break (including Cyclone,Sap, etc.). a mohl bych ještě pokračovat a pokračovat.

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 18 Sep 2013, 14:27

Hunter Theorycraft je jinde nevim co se tu rozepisuješ , nepotřebuju tu od jiných lidí mít za zaspamovanej topic , že si neumí založit vlastní na svoji classu. Hlavně já se bavím čistě o Frost a ne o všech 3 talentech , tam je toho ještě více. Z toh co si vypsal je tam 1 hlavní spell na dmg, u mě jsou 3 , to mám za frosta hrát na firebally ?

Slaythemall
Posts: 238
Joined: 25 Jul 2011, 21:01

Re: Frost Mage

Postby Slaythemall » 18 Sep 2013, 15:05

Frost sice nehraju, jedu fire ale je pravda že frost na ice nesází takovy rány jako jinde, je to jak říká Vasil, prostě poddmgovany díky bugům který tam jsou už docela dlouho. Vedení má ted zřejmě jiné priority, takže na opravu se bude muset počkat.

Huntera toho sem prosim vůbec netahejte, miluju když si někdo dá tu práci rozepsat bugy daný clasy a hned to každej začne srovnávat s jinou classou :roll: .

petjablek
Posts: 379
Joined: 11 Mar 2012, 15:49

Re: Frost Mage

Postby petjablek » 18 Sep 2013, 15:34

Ježíš, že na swagota vůbec reagujete, to je největší kverulant tady na forku, ne nadarmo už má na několika acc tady na forku růůůůžovoučkej nick :-P

Jinak k tématu, je pravda, že tyhle bugy u frosta jsou dlouho známé, teď jde o to jestli jsou i obtížný na fix nebo jsou jiný priority pro devy. Věřím, že až budou mít chvíli čas na opravu, tak se o ní pokusí...nevěřím tomu, že by Amy někoho z devů kvůli tomu neuháněl :-P


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests