Frost Mage

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Frost Mage

Postby Raynar » 18 Sep 2013, 17:15

Tudíž si představ že by ti házel o 35% víc a bez opravy DR...určitě by jsi byl NADŠEN !

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 18 Sep 2013, 17:16

Chtěl bych vidět ty cry topicy, kdyby se nahodil 100% blizzlike UH DK...by jste tu brečeli ve dne v noci, ale teď se vám to píše...

EDIT: A přitom se nikomu dalšímu nic nespravilo, ale to je jedno....Jde tu o to, že pokud se boostne mage, tak kdokoliv kdo má něco špatně s deff spellama bude v ku*evsky velké nevýhodě.
Nechápu absolutně o co ti jde, tedy není žádnej boost , ale oprava tak jak to má být omg . V tule chvíli většina deff spellů fungují a když mám ještě menší dmg než mám mít tak nedělám vůbec nic,, ty to stále nechápeš nebo si prostě zaujatý a bojíš se , že mage bude fungovat jak má někdy.

Ano Robbe , mě by nevadilo kdyby mage měl % dmg jak má mít a kdyby šli DR jak maj jít , jenže zase když se opraví DR u frost nov ,a nepůjde ORB , tak si od těla mage nedostane nikoho a bude to jak chodící panák na mlácení.

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Frost Mage

Postby Robby » 18 Sep 2013, 17:17

Tudíž si představ že by ti házel o 35% víc a bez opravy DR...určitě by jsi byl NADŠEN !
Nebol no ale ak by sa to bralo ci je niekto s opravy nadseny alebo nie tak tu classy nefunguju vobec, nepacilo by sa mi to ako meleecku ale ak by sa to malo opravit tak aspon blizsie k 100% funkcnosti class.

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Frost Mage

Postby Raynar » 18 Sep 2013, 17:23

Jen taková otázečka...kolik že to tak mage dává Frostboltem při sepnutí trinketů ?

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Frost Mage

Postby Robby » 18 Sep 2013, 17:27

Jen taková otázečka...kolik že to tak mage dává Frostboltem při sepnutí trinketů ?
Niesu to male cisla ale Frost maga ked vidim tak je to uz vzacnost a to hadam kazdy vie preco sa tu ide Fire jak do PvE tak PvP xD ale ak ten frost bolt ma davat taky dmg tak to blizz tak vymyslel no xD

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: Frost Mage

Postby swaggot36 » 18 Sep 2013, 17:35

ja se jen můžu v rohu smát

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Frost Mage

Postby Raynar » 18 Sep 2013, 17:36

Takhle. Nejednou v životě jsem se díval na pravý borce na offi. A žádný z "chlapců a dívek" nebyl schopný naprat tolik kolik je schopen mage tady na Icu....toť vše..

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 18 Sep 2013, 18:05

http://www.youtube.com/watch?v=vsWESeOL_iI hned první video co sem našel... tak mi neříkej , že si neviděl nikhoo dávat dmg jak na ice,,, tedy dává ještě víc

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Frost Mage

Postby hlavmen » 18 Sep 2013, 18:42

Chtěl bych vidět ty cry topicy, kdyby se nahodil 100% blizzlike UH DK...by jste tu brečeli ve dne v noci, ale teď se vám to píše..,
ja bych chtěl 100% blizzlike frost DK, protoze po tom suprovym fixu frost abilit ( za to obrovske +, diky) stejně někdy zasnu nad tim, jake dps dostavam a klasika, ze podle dmg ma frost DK v BG na konci 2x vetsi dmg jak 2. v rade.
Mozna se vam zda, ze frost mage dava velke dmg a ze kvuli tomu, ze ostatni classy maj taky bugy, je to vybalancovane. Neni to pravda, nektere classy maj bugy, co dokazou rozhazet celej spec ( UH DK pred rokem) a některe maji tak prtavoucke, ze uz se zda, ze to funguje jak na blizz, popr jeste lepe (warrior a jeho charge :D )
No a ze se nikdo nezminil o tom, jak dokaze hunter v deterenci vytocit pekne dps :lol:

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Frost Mage

Postby Wasilij » 18 Sep 2013, 22:10

lépe bych to neřekl :D prostě frost mage zaostává ....


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests