mage duel a je opravdu zásadní mastery reforg?

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
nunaak
Posts: 53
Joined: 07 Apr 2012, 16:26

mage duel a je opravdu zásadní mastery reforg?

Postby nunaak » 28 Jul 2013, 18:15

Zdravím.. chtěl bych se zeptat, nedávno mi kamarád řekl že je dobrý mít u všech věcí co nemají Hit než je potřeba a spell peneration samozřejmě to samé reforg na Mastery rating.. já to zkoušel - hit rating sem si nechal abych nemissoval a spell peneration na 270 (pokud se nemílím tak pak se ruší resistance u nepřítele) no ale nezdálo se mi že by byla změna, co myslíte vy? ....... a pak další otázka, když jsem mage a šel bych duel s mágem tak co je zásadní? jedná se o frost protoi frostu a taky můžete odpovědět co je zásadní když jde frost proti Fire.. jinak - když jdu proti frostovi nebo arcanovi tak dávám silenci do castu a snažím se ho mít ve frost nově, spell steal na bublinu a udržovat bublinu na sobě a příliš necastit? to mi vrtá hlavou, ale domnívám se že by bylo lepší střílet Ice lance a do deepu dávat frost bolt pokud si nedá blink nebo insignii.. tak co myslíte?

EDIT: nepotřebuji nějaké vychytralé řeči, jen ve zkratce co se musí a co nesmí.. jinak se ptám, protože spoustu mágů dám na klid a některého nedám tak že mu zbude klidně 80k HP +

marr
Posts: 176
Joined: 26 Aug 2012, 13:45

Re: mage duel a je opravdu zásadní mastery reforg?

Postby marr » 28 Jul 2013, 20:50

Sledovat jeho CD je duležité, když ti dá csko, tak víš že dalších 24 sec ti žádný další nedá a tak je to i s ostatníma CDčkama a umět to využít ve svůj prospěch. Naburstit ho až v deepu kdy nemá blink ani iceblock ani insignii. Ale jednoduše není žádná rada, každý to hraje jinak. Musíš se přizpusobit jeho stylu, zvlášt když jsou proti sobě stejné clasy.

zenn
Posts: 61
Joined: 21 May 2013, 23:27

Re: mage duel a je opravdu zásadní mastery reforg?

Postby zenn » 28 Jul 2013, 21:45

trening, trening, trening
mať viac teoretických ako praktických skúsenost = 0 :)


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests