Druid Complete Summary 4.3.4

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Druid Complete Summary 4.3.4

Postby hlavmen » 13 Feb 2014, 22:01

Mrkol by sa niekto na mechaniku ferala u chargu? Jedná sa o charge v bear forme, napr. keď má boss stredne veľký hit box a dám charge v beare akože tankujem, tak ma to chargne niekde do polovice výšky bossa, a potom padnem dole a dostanem dmg (alebo nie ak stihnem switch do cat formy...) ale je to hrozne nepraktické a celkom rozbité táto mechanika u ferala. To nehovorím o nemožnosti charogvania sa zo zeme na stĺp v aréne napríklad, warriorovi to ide v pohodke, ale feral môže len tichúčko závidieť, a pekne si hore vyjsť obkľukou...
To s tema bossama je aj u warrovskeho charge, ale s těma sloupama to tak vubec nema fungovat. Warrove si to prostě na serverech, kde funguje pathfinding musi cele obejit a pak se chargnout, stejně jako v dala areně. Oni prostě nemuzou narozdil od feralu tim chargem "litat". Ze to tu je bugle a nefunguje pathfinding (ktery snad gregory zprovozni :) ), je věc druha. S chargem v bear formě nebo u obou skull bash by to mělo fungovat uplně stejně jako s warriorovym chargem - momentalně se prostě charguji tam, kam nemaji a tam, kam by měli zas ne :D
Asi nemusim rikat, jak moc dementni jsou blades edge areny proti warrovi za ele+balance, kdyz tu ten pathfinding nejde...

SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: Druid Complete Summary 4.3.4

Postby SwaCZa » 16 Feb 2014, 00:45

Funguje vám Glyph na RIP?
Vypadá to, že místo 15% přidává jen 1,5%
chci se jen ujistit, že to není chyba u mne, než to hodím na Bugzilu.
A propos, obecně mi spadlo dps u ferala a dost, máte stejný problém?



Dlouho jsem nebyl v kočce, až dneska jsem se byl podívat co točím na dummy (potom co jsem v raidech točil málo) a pokles je cca 20-30% v globalu.


Edit:
Takže to se jen glyph neukazuje v tooltipu dmg. Funguje jak má. Ale dmg točím pořád stejně nízkou. Máte podobnou zkušenost, dělalo se něco s dmg ferala? Když rubu dlouho do dummy a mám zapnutý realtime graf, tak jsou v dmg velké propady, i když nemají jasnou příčinu.
Točím cca 20-22k a najednou to sletí na 6k, přitom bleedy refreshuju těsně před vypršením - dot klipin tady beztak nejde, a zbytek točím pořád stejně. Ty propady, zvlášť u classy co je postavená na konstatní dmg z "DoT" mi nejdou moc do hlavy. U locka ani u spriesta takový problém nevidím - tedy na tom realtime grafu.

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Druid Complete Summary 4.3.4

Postby majko » 05 Apr 2014, 15:45

shadowmeld buguje combat tak na 4 minuty

ne vždy ale... nevím

jen jsem to zapl v sw a dostal jsem combat na 4 minuty prostě

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Druid Complete Summary 4.3.4

Postby hlavmen » 09 Jun 2014, 18:13

Zdravim, mohl by se někdo podívat na Fungal Growth? Už jsem tu s tim otravoval hodněkrát, ale ten problém má víc lidí.
Prostě pokud je fungal growth na více targetech (30+) , tak začnu mít brutální latency, někdy i 2K ms, většinou ale mám lag do doby než to z targetu nespadne. Myslel jsem si, že je to jen z pohledu druida, ale jakmile to uděla blízko mě (klidně i enemy), tak zas mi to lagne dokud fungal growth nezmizí. Nešel by udělat nějaky jednoduchy fix na způsob jako je desecration nebo takova ta zpomalovaci trapa u hunteru? Protože tam ten slow "nepulzuje" tak v 1 sekundovem intervalu a dost možna kvůli tomu mi to tak laguje. Jakmile v AVčku nějaky DK přetahne Army of the Death přes muj fungal growth, tak je zle (to, že někdy jich dam vic na sebe to podle mě jen zhoršuje).
Problem s timhle maji asi hlavně lidi s pomalejším připojením :/

Parm1
Posts: 33
Joined: 05 Oct 2013, 14:56

Re: Druid Complete Summary 4.3.4

Postby Parm1 » 24 Jun 2014, 23:56

Ví někdo, co se stalo se spelly Moonfire a Sunfire? Vždycky totiž, když nahodím na target Moonfire, přeju do Eclipse a na ten samý target dám Sunfire, tak mi Moonfire zmizí, i když ještě nedoběhla celá. To samé, když to udělám obráceně. Tím pádem ztratí Sunfire talent úplně význam, protože o tomhle to celé bylo, přecházet mezi eclipsami a mít na chvíli dotku navíc. Ještě před nějakou dobou to fungovalo normálně, ale teď se to asi bugnulo, nebo nevím, co se s tím stalo :/

Artisan
Core Developer
Posts: 1523
Joined: 03 Oct 2009, 18:56

Re: Druid Complete Summary 4.3.4

Postby Artisan » 25 Jun 2014, 00:00

Nebuglo sa to.
Dotky sa nemali stackovat, opravoval som to uz pred dlhsou dobou.

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Druid Complete Summary 4.3.4

Postby Onsatko » 26 Jun 2014, 19:20

Význám talentu je v tom že takhle netiká zesíleně jen Moonfire v Lunaru, ale i Sunfire v Solaru.

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Druid Complete Summary 4.3.4

Postby Scanties » 26 Jun 2014, 19:25

Zdravim, mohl by se někdo podívat na Fungal Growth? Už jsem tu s tim otravoval hodněkrát, ale ten problém má víc lidí.
Prostě pokud je fungal growth na více targetech (30+) , tak začnu mít brutální latency, někdy i 2K ms, většinou ale mám lag do doby než to z targetu nespadne. Myslel jsem si, že je to jen z pohledu druida, ale jakmile to uděla blízko mě (klidně i enemy), tak zas mi to lagne dokud fungal growth nezmizí. Nešel by udělat nějaky jednoduchy fix na způsob jako je desecration nebo takova ta zpomalovaci trapa u hunteru? Protože tam ten slow "nepulzuje" tak v 1 sekundovem intervalu a dost možna kvůli tomu mi to tak laguje. Jakmile v AVčku nějaky DK přetahne Army of the Death přes muj fungal growth, tak je zle (to, že někdy jich dam vic na sebe to podle mě jen zhoršuje).
Problem s timhle maji asi hlavně lidi s pomalejším připojením :/
Taky mám s tímto problém, když si uděláme rozbor, tak se každou sekundu aplikuje slow na jak říkáš +30 hráčů, ještě bych přihledl k tomu, že dosta hráčů má miniony, pety a guardiny. Pak to máš +30 +++ ještě zbytek.

koketka
Posts: 6
Joined: 08 Jan 2014, 19:24

Re: Druid Complete Summary 4.3.4

Postby koketka » 27 Jun 2014, 10:38

nevím jestli to tu někde zaznělo, je toho plno v tomto topicu, ale zeptám se kdyžtak ještě jednou...
má někdo další zkušenost s tím že nefunguje feral charge cat jak má? tím myslím že nejde ve skoku/v letu postavy...dále třeba nemožnost chargnout target který je na jíné výškové úrovni než hráč a přitom nelosuje...?

uioxcdgbh877
Posts: 1081
Joined: 01 Aug 2022, 05:30

Re: Druid Complete Summary 4.3.4

Postby uioxcdgbh877 » 23 Aug 2022, 19:00

Nike Snkrs
Jordan Retro
Nike Air Max 2018
Air Jordan Retro
GGDB Shoes
Fitflop Sandals
Jordans Sneakers
Jordan 3 Retro
Jordan 4
Jordans Sneakers
Nike Outlet
Jordan 12
Air Jordan 4
Golden Gooses Sneakers
Louboutin Heels
Christian Louboutin shoes
Balenciaga Sneakers
Air Jordan 6 Rings
Jordans 2021
Christian Louboutin
Harden Shoes
Nike Air Max Women
Cheap Jordan Shoes For Men
Yeezy
Christian Louboutin Shoes
Nike Huarache
Kyrie Irving Shoes
Air Force One Shoes
Pandora Jewelry
Nike Outlet Store Online Shopping
Red Bottom Shoes
Pandora Jewelry
Air Jordan 1 Low
Moncler Store
Golden Goose
Yeezys
Jordans 4
Air Jordan Retro 12
Christian Louboutin
Jordans Retro
Nike Outlet
Jordan Retro
Nike Air Max
Adidas Yeezy
Air Jordan Sneakers
Pandora Jewelry Canada
Nike Outlet Online
Pandora Bracelets
Red Bottom for Women
Air Jordan 1 University Blue
Jordan Retro 6
Golden Goose Outlet
Pandora Jewelry
Jordan 11
Jordans
Jordan 12
GGDB Sneakers
Nike Factory
Pandora Canada
New Nike Shoes
Asics Running Shoes
Jordan 6
Jordan Shoes For Men
Jordan 11
Air Jordan 9
Balenciaga
Jordans 5
Moncler Jackets For Women
Jordans 1s
Moncler Vest
Jordan Retro 11 Mens
Jordan 1 Mid
Soccer Cleats On Sale
Moncler Coats
Air Jordan 12
Air Max 270 Women
Ferragamo Outlet
Nike Website
Valentino Shoes
Pandora Ring
Golden Goose Sneakers Men
Jordan Retro 12
ECCO Shoes
Jordan 11
Yeezy Shoes
Pandora Rings
Nike Outlet Store
Air Jordan 11
Air Jordan Shoes
Nike Factory Outlet
Jordan Retro 1
Air Jordan Sneakers
Air Jordan 11
Moncler Outlet
Nike Air Max 270
Vans
Mid Star Golden Goose
Yeezy
Moncler Jackets
Pandora
Hermes Birkin Bag
Golden Goose Outlet
Golden Goose Shoes
Jordan 11's
Adidas NMD R1
Adidas NMD
Jordan 11 Red
Jordan 6
Pandora Charms
Jordan 1s
Cheap Jordans
Air Jordan Retro 14
Air Max 98
Jordan 10
Jordan Sneakers
Air Jordan 5
Air Jordan 11
Air Max 95
Yeezy
Air Jordan
Kanken Backpack
Nike For Women
Air Jordan 3
Nike Mens Shoes
Golden Goose Sale
Jordans Retro
Jordan 4 Retro
Pandora Jewelry Official Site
Lebron James Shoes
Jordan 13 Retro
Air Jordans
Jordan Retro 8
Pandora Official Site
Nike Air Max 90
Red Bottoms Louboutin
GGDB Sneakers
Golden Goose Sneakers Sale
Air Jordan 1
Nike Shoes
Jordan 4
Jordan 1
Nike Shoes For Women
Jordan Shoes
Jordan 13s
Nike Outlet
Nike Sale
Jordan 5
Jordan 11
Nike Air Jordans
Christian Louboutin
Jordan 11s
Yeezy Shoes
Jordan 1
New Jordans


Return to “Druid”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests