Druid Complet Summary

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Temster
Posts: 4
Joined: 04 Oct 2011, 14:29

Re: Druid Complet Summary

Postby Temster » 03 Jul 2013, 23:00

Podle me se lidi srovnavaji s dmg jinych class, kdyz vlastne dmg jejich class je srovnatelny s offikem a danym eq..u priesta je dmg taky dost nahovno ale dmg veskerych spellu sedi s ofikem, to ze priest s dobrym eq vytoci min jak war v modraskach neni problem priesta ale wara. Takze tady spis cekat na opravy class ktere davaji mnohonasobne vetsi dmg nez maji davat nez nejak boostovat dmgove korektni class, i kdyz ji nemusi jit nejaky spell jak ma, treba ji jde jiny lip. Pro srovnani wari, magove a surv hunty urcite nejdou jak maji...clovek kdyz overi recount a koukne na eq lidi tak kdyz ma raid rekneme 20k a mage jede s warem kolem 30k...tak to nebude tim ze jsou mistri sveta amoleta ale ze te class jede neco lip nez ma.

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Druid Complet Summary

Postby plmnko » 04 Jul 2013, 12:00

Podle me se lidi srovnavaji s dmg jinych class, kdyz vlastne dmg jejich class je srovnatelny s offikem a danym eq..u priesta je dmg taky dost nahovno ale dmg veskerych spellu sedi s ofikem, to ze priest s dobrym eq vytoci min jak war v modraskach neni problem priesta ale wara. Takze tady spis cekat na opravy class ktere davaji mnohonasobne vetsi dmg nez maji davat nez nejak boostovat dmgove korektni class, i kdyz ji nemusi jit nejaky spell jak ma, treba ji jde jiny lip. Pro srovnani wari, magove a surv hunty urcite nejdou jak maji...clovek kdyz overi recount a koukne na eq lidi tak kdyz ma raid rekneme 20k a mage jede s warem kolem 30k...tak to nebude tim ze jsou mistri sveta amoleta ale ze te class jede neco lip nez ma.
Vsetky meleecka ktore tocia bozske dps cize rogun,war,dk,feral je len kvoli tomu ze sa daju stakovat tie auri a bufy nemam prehlad o ostatnych class ale viem roguna na 4.3.4 bola celkom burstnuta od blizzu ale aj tak si myslim ze to dps co toci teraz by mala tocit az s eq z fl epic/hero.

Mongol
Posts: 9
Joined: 08 Dec 2012, 15:53

Re: Druid Complet Summary

Postby Mongol » 05 Jul 2013, 00:03

jenze balance na cata točí snad na všech patchich jedno z top DPS, teda mel by, tady tomu tak uz neni
e: co jsem to napsal za picovinu, tyztak to smazte diky;)

jared356
Posts: 131
Joined: 26 Jan 2012, 20:04

Re: Druid Complet Summary

Postby jared356 » 05 Jul 2013, 05:49

to abysom zacal zbierat bala eq a som zvedavy ci je bala taky 'low' ako tu poniektory pisete :D ale tipujem ze to bude ako s feralom pred rokom nikto ho nehral lebo ze mal vraj slabe dps a ked som zacal v BH tocit top dps tak sa zacalo ich objavovat viac a viac :D

Temu
Posts: 603
Joined: 22 Dec 2012, 01:07

Re: Druid Complet Summary

Postby Temu » 05 Jul 2013, 10:23

to abysom zacal zbierat bala eq a som zvedavy ci je bala taky 'low' ako tu poniektory pisete :D ale tipujem ze to bude ako s feralom pred rokom nikto ho nehral lebo ze mal vraj slabe dps a ked som zacal v BH tocit top dps tak sa zacalo ich objavovat viac a viac :D
jj urcite to bylo tim, ze ty jsi zacal tocit ;)

jared356
Posts: 131
Joined: 26 Jan 2012, 20:04

Re: Druid Complet Summary

Postby jared356 » 05 Jul 2013, 10:59

tak neviem či to bolo mnou ale dovtedy som ferala videl malokedy a len tak ja som naučil dmgovat Runtyho Rytieri Svetla budu vediet a potom Cuxus atd.

Keveq
Posts: 993
Joined: 10 Nov 2012, 16:29

Re: Druid Complet Summary

Postby Keveq » 05 Jul 2013, 11:34

Cuxus feral druida pohřbil .. teď Wárruje :D

jared356
Posts: 131
Joined: 26 Jan 2012, 20:04

Re: Druid Complet Summary

Postby jared356 » 05 Jul 2013, 12:10

ach jo ta lama :D

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Druid Complet Summary

Postby plmnko » 05 Jul 2013, 23:05

tak neviem či to bolo mnou ale dovtedy som ferala videl malokedy a len tak ja som naučil dmgovat Runtyho Rytieri Svetla budu vediet a potom Cuxus atd.
Ach runty vyhasnuta hviezda. :lol:

Stopkiller
Posts: 207
Joined: 13 Feb 2013, 16:31

Re: Druid Complet Summary

Postby Stopkiller » 06 Jul 2013, 00:36

no nevim co pořád máte, ale jeto tak jak napsal temster, druid má dobrý dmg, jen např mage co točí 500k na halfusovi nebo blood dk co mi critne do 3,5k resilky za cca 60k, to si myslim je problém jinde než u druida...


Return to “Druid”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests