Feral druid

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Humunug
Posts: 92
Joined: 29 Feb 2012, 00:08

Feral druid

Postby Humunug » 01 May 2012, 11:44

Zdarec :)

Zajimal by me nejaky rozbor feral druida vim ze driv tu byl velice OP vzhledem k jeho dmg kterej mit nemel xD Presto by me zajimalo jak je na tom ted jestli funguje jak ma co u nej de a nejde

Predem dekuji nejakemu ochotnemu feralovy za rozbor :)

Trymore
Posts: 449
Joined: 19 Dec 2011, 00:39

Re: Feral druid

Postby Trymore » 01 Aug 2012, 18:48

Keď už je tu takto debata v plnom prúde, chcel by som sa spýtať, či tu funguje zvýšenie dmg Shredu cez feral mastery. Nebudem sa baviť, či má mastery zvyšovať dmg Shredu, to je jasná vec, ale či to má niekto overené. Nechcem byť nemilo prekvapený, až doexpím druida :)

kurgan
Posts: 228
Joined: 13 May 2011, 17:48

Re: Feral druid

Postby kurgan » 01 Aug 2012, 19:17

nemile prekvapeny budes, az uvidis dmg co dava rake a rip, s feralem za DMG se asi muzes rozloucit, bohuzel je hodne spatnej. Jinak nevsiml jsem si, ze by mastery nejak ovlivnovalo dmg shredu.

Trymore
Posts: 449
Joined: 19 Dec 2011, 00:39

Re: Feral druid

Postby Trymore » 01 Aug 2012, 19:21

To je klasická odpoveď priemerného hráča :) Na 85tke to prepočítam a sám si to overím. Inak dmg Rake a Rip je úplne v pohode. A ja neverím, že by bol feral na tom tak zle, preto ho expím :P

Btw neviem čo čakáte, že bude Rip hitovať ako Ignite? Jeho výhoda spočíva v tom, že ej to bleed efekt, čiže ignoruje armor a navyše tiká každé 2 sekundy.

kurgan
Posts: 228
Joined: 13 May 2011, 17:48

Re: Feral druid

Postby kurgan » 01 Aug 2012, 21:30

To je klasická odpoveď priemerného hráča :) Na 85tke to prepočítam a sám si to overím. Inak dmg Rake a Rip je úplne v pohode. A ja neverím, že by bol feral na tom tak zle, preto ho expím :P

Btw neviem čo čakáte, že bude Rip hitovať ako Ignite? Jeho výhoda spočíva v tom, že ej to bleed efekt, čiže ignoruje armor a navyše tiká každé 2 sekundy.
je videt, ze absolutne netusis, az doexpis, prepocitej si to :) (prumerny hrac, ktery vi jakou dmg daval rip/rake s mojim EQ na ofu a bohuzel vidi, jakou dava tady)

kurgan
Posts: 228
Joined: 13 May 2011, 17:48

Re: Feral druid

Postby kurgan » 01 Aug 2012, 21:34

To je klasická odpoveď priemerného hráča :) Na 85tke to prepočítam a sám si to overím. Inak dmg Rake a Rip je úplne v pohode. A ja neverím, že by bol feral na tom tak zle, preto ho expím :P

Btw neviem čo čakáte, že bude Rip hitovať ako Ignite? Jeho výhoda spočíva v tom, že ej to bleed efekt, čiže ignoruje armor a navyše tiká každé 2 sekundy.
je videt, ze absolutne netusis, az doexpis, prepocitej si to :) i kdyz ty vlastne nemas 85, tak ta dmg v pohode byt muze, protoze na low levelu jsem si nato taky nestezoval, povime si to az budes mit 85(prumerny hrac, ktery vi jakou dmg daval rip/rake s mojim EQ na ofu a bohuzel vidi, jakou dava tady - na ofu 6K tick tady 3700, no jestli je tohle spravne a vyjde ti to cislo, tak pak bys mel jit do cermatu opravovat matury z matiky)

a kdo rikal, ze je natom feral tak zle v DMG? Ja jen rikam, ze nato abyses ostatnim vyrovnal v DPS (ostatnim schopnym, ne troubum), tak nato muzes zapomenout, kdyz tvoje hlavni dmg ability davaji "dmg"

Trymore
Posts: 449
Joined: 19 Dec 2011, 00:39

Re: Feral druid

Postby Trymore » 01 Aug 2012, 22:06

Rake a rip tiká za málo? Videl som recount low pvp feral druida v raide, a rake tick cca 4k, rip cca 6k. To sa mi málo vzhľadom ku gearu rozhodne nezdá. Navyše, každý feral ktorého som videl spamuje len mangle, preto narážam na to, že ľudia (väčšina) vedia o feralovi prd.
Ale ok, beriem to, že som ešte low lvl, a na 85tke to môže vyzerať inak. Mňa ale zaujímalo, či má niekto potvrdené, ako funguje mastery vzhľadom k Shredu.

Inak na offi je iný patch, a dmg abilít sa veľmi menila...

kurgan
Posts: 228
Joined: 13 May 2011, 17:48

Re: Feral druid

Postby kurgan » 01 Aug 2012, 22:24

no prave, ze jsem dost hledal a zmeny dmg u rake (dot, initial dmg me moc nezajima) a rip jsem nikde nenasel a ani o mastery (nejake zmene ani zminka) - jen v offic patch notes tedy. (posledni zmena byla 4.0.3 - 4.0.6 kdy byla snizena dmg shredu mange a myslim ferobite o 10%)

Ano, dmg rake a rip je proste mala (jak sjem psal, pochybuju, ze je na vine jen mastery), to co ty pises by mela byt dmg jen s packou a ne raidbuff (pvp EQ ma snad stejne agi, rozdil muze byt jen v mastery nahrazenou resil).

Podle poctu, mangle, shred, swipe a ferobite davaji spravny dmg (lisici se max v radech stovek), rip a rake davaji maly. Talenty vicemene funguji spravne a u ferala si neni krom vyse zmineneho naco stezovat (me se teda obcas povede to, ze nemuzu prehodit formu, kdyz na me hunter casti scare beast, ale to bude spis chyba u me)

bohuzel proc ty bleedy jsou takove jake jsou nevim, premyslim nad tim uz nejaky cas a nic (napadlo me, jestli nato nema vliv glyph u rip a talent u rake ktere prodluzuji trvani dotky - ze by se spocitala celkova dmg a ta pak delila poctem ticku ale za prodlouzeny cas a tim padem stejna dmg vydelena vice ticky a nic)

jinak s tim manglem..no comment :-D Na takove narazim i v arene. Bohuzel, nekdo si poradit nenecha..

//edit: Prosim o smazani jednoho meho postu vyse, misto edit jsem dal Quote

Trymore
Posts: 449
Joined: 19 Dec 2011, 00:39

Re: Feral druid

Postby Trymore » 01 Aug 2012, 23:20

Ja otestujem čo sa dá až doexpím, ale zatiaľ ak môžeš, sa pozri na #4461 a napíš, čo si o tom myslíš. Mám pocit, že mi niečo uniká, ale neviem čo.

Tulash&FlashW
Posts: 708
Joined: 15 Jul 2012, 23:31

Re: Feral druid

Postby Tulash&FlashW » 02 Aug 2012, 07:47

je videt, ze absolutne netusis, az doexpis, prepocitej si to :) i kdyz ty vlastne nemas 85, tak ta dmg v pohode byt muze, protoze na low levelu jsem si nato taky nestezoval, povime si to az budes mit 85(prumerny hrac, ktery vi jakou dmg daval rip/rake s mojim EQ na ofu a bohuzel vidi, jakou dava tady - na ofu 6K tick tady 3700, no jestli je tohle spravne a vyjde ti to cislo, tak pak bys mel jit do cermatu opravovat matury z matiky)

a kdo rikal, ze je natom feral tak zle v DMG? Ja jen rikam, ze nato abyses ostatnim vyrovnal v DPS (ostatnim schopnym, ne troubum), tak nato muzes zapomenout, kdyz tvoje hlavni dmg ability davaji "dmg"
To jsi docela skromný na mě tikají bleedy od ferala i za 16k crit a to mám 4,5k resil :)


Return to “Druid”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests