Který spec má na offu největší DPS?

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.

Který spec má na offu největší DPS?

Feral
69
36%
Balance
86
45%
Resto :D
36
19%
 
Total votes: 191

TulashW
Posts: 575
Joined: 20 Sep 2009, 17:24
Contact:

Re: Který spec má na offu největší DPS?

Postby TulashW » 04 Mar 2010, 22:46

ktera class? Ze by zrovna ten feral? Hlidat si dotky na targetu, svou energy, combo pointy, spravne casovat boosty...
No jistěěěěěěěěěěěě :-) to můžu říct taky že enha si hlídá dotky,manu mealstrom pointy a správně časovat nature dmg spelly na stormstrike ;) hm? :-*

fistor
Posts: 87
Joined: 21 Sep 2009, 11:25

Re: Který spec má na offu největší DPS?

Postby fistor » 04 Mar 2010, 23:42

podle barvicek poznas co je co :)
(DMG metr z Lich Kinga guildy VODKA)
edit:
Dodavam jeste dmg metr guildy Paragon - Warlock powa :) ale Shamany nejak nevidim :D
LK je dost zavadejici boss, protoze je dos o AOE. Jediny boss, kde se to da celkem uspesne merit je jaraxxus. Pokud vam zrovna nehodi debuff se sajrajtem.

Woom
Posts: 7
Joined: 12 Oct 2009, 15:50

Re: Který spec má na offu největší DPS?

Postby Woom » 05 Mar 2010, 00:29

Pekny pekny, nezapomente ze dost zalezi na druhu boje na LK bude asi tezko valit ele sham neco poradneho kdyz musi neustale swichovat addy. Stejne jako melee daji na dummy bossech strasny kotel. Postnout dmg metry Vodky / Paragonu zavadejici - nevis kdo s kym je na cem dohodnuty kdo napriklad cely boj dostava PI , hister...
Pokud jde o druidy tak feral ma nejvetsi burst ale asi take neslozitejsi rotaci jeho vyhodou je na multitarget swipe, ktery blizz nepovazuje za AOE tudiz se jeho dmg s poctem targetu nesnizuje stejne jako dk dise.

Merit dps na jaraxxovi mno tak mozna kdyz ti bude resto sham purgovat jinak to proste ti magov vyhraji :)

Enha shaman urcite vali pekne, ale popravde na jinem bossovi nez dummy se v top 5 asi neumisti.

Belegur

Re: Který spec má na offu největší DPS?

Postby Belegur » 05 Mar 2010, 10:10

chtel bych si nekdy zkusit ferala, ale komu se to chce expit :/
Na spravnou dps rotaci i kitekatu sem zatim nejak neprisel, preci jen medved je mi porad nejak blizsi [neni tak nachylnej na low fps, ktere po vetsinu boje mam]
Jinak feral se mi expil asi nejlip, jasny ze od zacatku to moc nebavi ;)

Cukricek
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2009, 16:45

Re: Který spec má na offu největší DPS?

Postby Cukricek » 05 Mar 2010, 14:06

hele ty smajlspamer necpi se do seriozniho flame...

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Který spec má na offu největší DPS?

Postby Teu » 05 Mar 2010, 14:31

Kdo by chtěl český theorycraft na feral druida a dps rotaci viz

http://forum.blackdivision.org/viewtopi ... =29&t=3967

autorem je Temelín (Drak'thul EU), jeden z nejlepších feral dps druidů na DT (fight u LK : dps 20k (burst), 15k (normal))

Cukricek
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2009, 16:45

Re: Který spec má na offu největší DPS?

Postby Cukricek » 05 Mar 2010, 14:49

j jeho video(a) jsem daval na prvni stranku, jsou tam i dalsi, z toho se ta rotace da celkem okoukat (kdyz nebudete koukat na ty cisla co dava...)

ten guide jsem uz cetl nekde jinde (oto se to od elitestu moc neodlisuje), preju tulashovi prijemne cteni az do konce..stoji to zato

blabla
Posts: 265
Joined: 21 Sep 2009, 18:00

Re: Který spec má na offu největší DPS?

Postby blabla » 05 Mar 2010, 14:58

hele 1str = 2AP to mate az od wotlk?

jinak tam taky pise (a co jsem netusil) ze kocicka a enha maji stejne prioritni mechanismy a je videt, ze klucina vi o cem mluvi, zajimave cteni, dekuji za post!

Ashannan
Posts: 207
Joined: 20 Sep 2009, 15:08
Contact:

Re: Který spec má na offu největší DPS?

Postby Ashannan » 05 Mar 2010, 15:11

hele 1str = 2AP to mate az od wotlk?

jinak tam taky pise (a co jsem netusil) ze kocicka a enha maji stejne prioritni mechanismy a je videt, ze klucina vi o cem mluvi, zajimave cteni, dekuji za post!
1str=2ap maji druidi od dob, co hraju

Cukricek
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2009, 16:45

Re: Který spec má na offu největší DPS?

Postby Cukricek » 05 Mar 2010, 15:12

tech prioritnich class je vic, jenom jak psal u kocek a cementu je to nejvic znat (pro priklad frost DK co ignoruje proc RIME a da misto HB obliterate - a prichazi tim o sanci na dalsi HB gratis - je blb, stejne tak u killing mashine)


Return to “Druid”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests