Druid? :)

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
renekq
Posts: 284
Joined: 07 Apr 2013, 10:19

Re: Druid? :)

Postby renekq » 29 Mar 2014, 12:05

Feral je tu v top pve dps slaby. Pokud jsi hardcore hrac, jdouci po top server dps, ferala si rozhodne neber. Z ferala tu nevymacknes tolik, co by z nej melo byt mozne vymacknout. Co se top PvE tyce, tak feral na tomto serveru neni dobra volba. Nerikam, ze s nim nevytahnes 35+ a nepretocis vsechny random/casual hrace, ale rikam, ze lidi, kteri opravdu umi tocit, te pretoci na kazdem bosovi, i kdyz hrajes ferala x let, a dokazal jsi byt mezi top server dps na nekolika jinych serverech. Zde proste na top dps za ferala zapomen. Casem treba dojde na opravy a upravy vsemoznych bugu a nefunkcnosti a tato situace se zlepsi, kdo vi.

V PvP je to tu s feralem lepsi. Dalo by se rici, ze v PvP je feral easy to play hard to master a jelikoz tu neni moc hardcore PvP hracu, tak se s nim da v zacatcich dostat vysoko. Feral/Sham a Feral/Dpriest jsou bezne volby a op comba. Do 3v3 vsak neni feral zadne terno (low fast hard switch potential). No a jelikoz tu snad nehraje(nebo moc nefunguje) kvalitni Rshaman/lock, retri/unholy a dalsi komba, proti kterym nema feral+heal temer sanci(proti kvalitnim hracum), tak si uzijes dost zabavy a rat poleze nahoru.

No a neco kolem a kolem... feral je nejlepsi classa a uz od wotlku bych nehral nic jineho :D proste srdcovka. Moje zkusenosti jsou uz vsak par mesicu stare, treba se neco zmenilo, kdo vi.

Nefron
Posts: 117
Joined: 06 Sep 2012, 17:14

Re: Druid? :)

Postby Nefron » 30 Mar 2014, 01:42

Ja si teda dovolim nesouhlasit s beasstem co se tyka pve a ferala. Samozrejme ma sve chyby(asi jako kazda classa), ale pozitivnich veci oproti huntovi ma mnohem vice. V pve ma dobre dps i kdyz je pravda ze fire magy nepretoci, ale to neni podle me az tak podstatne. Nejvetsi vyhoda(aspon podle me) je jeho support raidu, myslim support celkove druida. Jako feral si nachvili muzes vzit v medovi bosse, nebo kdyz tankujete na 2 tanky a ma bosse ten druhy, tak muzes vklidu dmgovat, nehlede na to ze feral je tu nejlepsi tank. Ano obcas budes mit problem dostat se za bosse(btw u toho ragnara to jde tak, ze tank je nalevo a druid na druhe strane, ale jako heal to druidum zakazuju, protoze je chci mit u sebe na heal a ne behat po cele plosine). Za druhe druid ma skvele talenty, nazval bych to 'all in one'. Muzes byt tank, heal, melee nebo spell dps = budes mit vetsi sanci se dostavat do raidu a neprestane te to hned bavit a v neposledni rade mas combat ress. A par vet k huntovi, no ve zkratce je tu opravdu mizerny, nefungujou poradne peti a na bossech ma obcas no spis casto problemy s range, ale me do pvp bavil mnohem vice nez druid a hlavne to byl takovy easy alt, proste ma jeden equip a 3(v podstate 2 spec, protoze beast sucks) spec, ktere jsou v podstate stejne resp. nejsou tam takove rozdily jako u druida. A jen tak mimochodem tipnil bych se, ze druid pretoci huntu, ale to spis bude zalezet na hraci samotnem.
Doufam ze te bude nova postava bavit.

Nefron
Posts: 117
Joined: 06 Sep 2012, 17:14

Re: Druid? :)

Postby Nefron » 30 Mar 2014, 01:42

Ja si teda dovolim nesouhlasit s beasstem co se tyka pve a ferala. Samozrejme ma sve chyby(asi jako kazda classa), ale pozitivnich veci oproti huntovi ma mnohem vice. V pve ma dobre dps i kdyz je pravda ze fire magy nepretoci, ale to neni podle me az tak podstatne. Nejvetsi vyhoda(aspon podle me) je jeho support raidu, myslim support celkove druida. Jako feral si nachvili muzes vzit v medovi bosse, nebo kdyz tankujete na 2 tanky a ma bosse ten druhy, tak muzes vklidu dmgovat, nehlede na to ze feral je tu nejlepsi tank. Ano obcas budes mit problem dostat se za bosse(btw u toho ragnara to jde tak, ze tank je nalevo a druid na druhe strane, ale jako heal to druidum zakazuju, protoze je chci mit u sebe na heal a ne behat po cele plosine). Za druhe druid ma skvele talenty, nazval bych to 'all in one'. Muzes byt tank, heal, melee nebo spell dps = budes mit vetsi sanci se dostavat do raidu a neprestane te to hned bavit a v neposledni rade mas combat ress. A par vet k huntovi, no ve zkratce je tu opravdu mizerny, nefungujou poradne peti a na bossech ma obcas no spis casto problemy s range, ale me do pvp bavil mnohem vice nez druid a hlavne to byl takovy easy alt, proste ma jeden equip a 3(v podstate 2 spec, protoze beast sucks) spec, ktere jsou v podstate stejne resp. nejsou tam takove rozdily jako u druida. A jen tak mimochodem tipnil bych se, ze druid pretoci huntu, ale to spis bude zalezet na hraci samotnem.
Doufam ze te bude nova postava bavit.

renekq
Posts: 284
Joined: 07 Apr 2013, 10:19

Re: Druid? :)

Postby renekq » 30 Mar 2014, 09:17

Souhlasim s tebou, ze druid muze v jednech talentech jet full dps a pritom byt plnohodnotny off tank, souhlasim i s dobrym suportem jako je zrychlovani, crit buff, heal, ress, atd.
Co se ale top dps tyce, tak proste zaostava. Nerikam, ze neni pouzitelny, to vubec ne. V me guilde jsem byl vzdy na 1-3 miste v dps, ale rikam, ze pokud by se sesla parta top hardcore dps hracu na serveru, tak bude feral zahanben.

Kazda classa ma sve mouchy a u ferala jsou taky a me osobne v pve dosti stvaly. Kdyz mluvis o huntovi... je to tak a pritom by mel byt hunta na tomto patchi opravdu nechutne dps. Proste si budete muset pockat, az se vse hodi/opravi do stavu, jaky navrhl blizz. Pak bude feral(myslim hardcore dps) konkurence schopny a bude dokazat topovat i v top grupe.

A jestli ho hrat, i kdyz to neni top dps? Vzpominate na wotlk? Na zacatku wotlku to nebylo s feral dps nic zavratneho... nikdo nechtel feral dps do raidu, protoze si mysleli ze to bylo low dps... jak se ale divili, kdyz pak videli screeny z nasich real first killu(end game content), kde feral i topnul dps? Hned to zacali zkouset taky(i kdyz vetsinou marne :D). Na dalsi stranu, feral dps rotace na wotlku a tenhle easy, no-real-timing-nor-experience-needed, smejd co blizz udelal na cata se neda porovnat (na wotlku znamenalo udelat chybu v jednom feru propad az do haje, na cata je to propad o max 1k kdyz uz to da clovek vazne stupidne, navic je ta rotace easy to use, takze i clovek, ktery nikdy ferala netocil, prijde a zacne tocit prumerne dps). R.I.P best pve rotation ever!!!(wotlk +arm pene buil).

Vydrzte, treba se vse jednou opravi a feral dps se dostane na vysluni :)

Canyo
Posts: 19
Joined: 18 Jan 2014, 21:25

Re: Druid? :)

Postby Canyo » 30 Mar 2014, 10:56

Právě proto jsem se rozhodl udělat radši huntera protože hraju ještě i na wotlku a chtěl jsem jak na Cata tak na Wotlk hrát stejnou class :D A jak napsal Beaast tak na Wotlku bych rotaci v PvE nezvládal protože bych hrál druida v PvE poprvé tak jsem si vzal radši huntera.

Sice nevím do čeho jsem šel a možná budu litovat že jsem neudělal druida ale uvidíme.

Sice jste tu psali že druid se dá využít v raidu jako dps,tank,healer ale já kdybych ho jel tak bych zůstal u ferala protože ten se mě jeví jako nejlepší.

Canyo
Posts: 19
Joined: 18 Jan 2014, 21:25

Re: Druid? :)

Postby Canyo » 30 Mar 2014, 11:04

Právě proto jsem se rozhodl udělat radši huntera protože hraju ještě i na wotlku a chtěl jsem jak na Cata tak na Wotlk hrát stejnou class :D A jak napsal Beaast tak na Wotlku bych rotaci v PvE nezvládal protože bych hrál druida v PvE poprvé tak jsem si vzal radši huntera.

Sice nevím do čeho jsem šel a možná budu litovat že jsem neudělal druida ale uvidíme.

Sice jste tu psali že druid se dá využít v raidu jako dps,tank,healer ale já kdybych ho jel tak bych zůstal u ferala protože ten se mě jeví jako nejlepší.
A ještě jsem přišel na to že bych ferala nemohl hrát protože se nedokáže držet soupeřovi za zády abych mohl dát shred :D

renekq
Posts: 284
Joined: 07 Apr 2013, 10:19

Re: Druid? :)

Postby renekq » 30 Mar 2014, 12:20

Hunter je na wotlku paradni/brutalni dps a stejne tak na cata. To jak moc tu funguje hunter v pve je druha vec ale casem to prijde :)

Jinak rotaci na wotlku by ses za ferala naucil ale chtelo by to cas a hoodne trenovani spojene s mnoha faily :D V tom byla krasa wotlk ferala. Co encounter to vyzva pro hrace jak to nejlepe udelat aby tocil maximum (zlaty tupy mlaceni do patchverka tam se da v zacatcich dost naucit). Kdyz se do toho clovek konecne jednou dostal byl nezastavitelny a tocil jako dabel... do te doby ho ale nikdo nechtel do raidu :D

Canyo
Posts: 19
Joined: 18 Jan 2014, 21:25

Re: Druid? :)

Postby Canyo » 30 Mar 2014, 13:05

Jasně tak vše se dá naučit :D I za toho druida by se to dalo ale zase když jsem hrál od TBC huntera tak proč ho teď nehrát a učit se novou class což by zase nějakej měsíc trvalo :D

I tak díky všem za příspěvky.

Kragmos
Posts: 239
Joined: 04 Nov 2012, 11:05

Re: Druid? :)

Postby Kragmos » 30 Mar 2014, 13:20

Hunter je na wotlku paradni/brutalni dps a stejne tak na cata. To jak moc tu funguje hunter v pve je druha vec ale casem to prijde :)

Jinak rotaci na wotlku by ses za ferala naucil ale chtelo by to cas a hoodne trenovani spojene s mnoha faily :D V tom byla krasa wotlk ferala. Co encounter to vyzva pro hrace jak to nejlepe udelat aby tocil maximum (zlaty tupy mlaceni do patchverka tam se da v zacatcich dost naucit). Kdyz se do toho clovek konecne jednou dostal byl nezastavitelny a tocil jako dabel... do te doby ho ale nikdo nechtel do raidu :D
Som rád že niesom jediný,komu sa zdá,že na wotlku bol feral fest dobrý a fest zábavný a fakt to chcelo cit pre rotáciu u ferala,nie ako teraz na cata.
Čo sa huntra týka,hrám ho tu ako maina a aj keď mu pár vecí nefunguje ako by mali,medzi 3-4 top dps classy určite patrí.

Canyo
Posts: 19
Joined: 18 Jan 2014, 21:25

Re: Druid? :)

Postby Canyo » 30 Mar 2014, 18:02

A ja proč na mě vždy na Wotlku křičeli v raidech lowko když jsem byl s druidem :D Hold jsem točil správně, je pravda že když se zmáčklo něco blbě šlo to vždy někam jak psal Beaast :D


Return to “Druid”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests