Feral

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
avalon
Posts: 3
Joined: 11 Jun 2011, 18:38

Re: Feral

Postby avalon » 10 Dec 2013, 16:48

Nj, tu len hraci za feralov hraju na poriadnej urovni. Ukaz nam za balancaka ako sa hraje na poriadnej urovni pls a potom rozlisuj slova skill a op class/combo :D trapko.

Raptorka
Posts: 63
Joined: 01 Jul 2012, 00:23

Re: Feral

Postby Raptorka » 10 Dec 2013, 16:54

Na druhou stranu, když se to tady tak rozletělo, bych sám za sebe ( a teď si slíbím, že už sem nic nenapíšu ) řekl, že je dobře jak si tady aspoň někteří lidi hrajeme na top skillery a i když tady neběhá hodně opravdových skillerů ( nebudu jmenovat ať se vyhnu šarvátce ) jsme tu na ice, máme tady vlastní pískoviště a líbí se mi jak si na něm lidi hrajou. Už dávno jsem přestal na obranu, když jsem byl nazván noobem vytahovat ratingy a ranky na AT. A proč ? Tady jsme na ice a ne na AT, tady úspěchy na AT nikoho nezajímají hrajeme tady a ne tam.
Občas někdo na někoho vyjede a řekne mu, že je to lama, ale já to vnímám jako když někdo v rl řekne mezi slovy vole.
Na top ratu ( teda Já hraju už jen 4fun comba co se tam nedostanou ( 2v2) ), když dám někomu z top ratu loss nebo oni mě, tak mě to ani nesere. Vždy pak lognu alianci nebo ani hordu vzajemně se pochválíme a o hodnotíme hry.
Se zdejšíma top pvp lidma lidmi vycházím dobře a každé hry proti nim beru jako přátelák a doufám a moc se Těším snad na 3v3 turnaj na konci sezóny. Slibuji si od toho kopec srandy. Hrát si na blizzcon a pak ten pocit jako že jdeš někam na turnaj...moc se mi ten nápad líbí.

PS: i raproři mají své dny. Aneb. ten text je moc teplý xD
twitch.tv/raptorkacz

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Feral

Postby hlavmen » 10 Dec 2013, 18:21

Všechny classy co jsi vyjmenoval tak tu nikdo nehraje na pořadne urovni,tak co by dělali v TOP ranku..?
Proc asi nehraji na poradne urovni? Protoze pro tebe je poradna uroven to, co vidis ve vysledku (loseXwin v arene) a je tu X bugu, kvuli kterym jiz zminovane classy prostě nemuzou byt na ice dobre v PvP. Jestli to chces vyvratit, tak prosím... rad bych viděl aršemíka jak solí 2sza boomkina...
Pokud vim, tak na ofi serverech jak se hraly cata tournamenty, tak feralu bylo minimalne, pokud vubec nejaky, ale shp aj lock tam byli... na 4.1 jsem viděl jak tam hrali spicy chicken cleave, ale feral nikde ( jen proti vanguards cleave, ale stejne to losli, protoze to je holt nevybalancovana hra :D )

Matthew
Posts: 917
Joined: 14 May 2011, 15:40

Re: Feral

Postby Matthew » 10 Dec 2013, 18:27

"ako si to len mischo dovoluje rozpytvavat ferala a hladat pripadne pozitivne bugy ?" .. :D aspon tak mi pripadaju prispevky niektorych ludi., radsej som to ani necital cele. Prskate tu na neho akoby vam siel znizit dmg o 50%..to je azda zle, ze chce nieco opravit ? Nechapem naco tolkeho flamu a obhajovania..

mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Re: Feral

Postby mischo5500 » 10 Dec 2013, 19:35

Hej a este je to cry topic a bol som vyfarmeny=D (z tych feralov ma zabil 1) Hodim tu vzorec, z ktoreho by sa malo vypocitavat dmg vo forme a skuste tam dosadit hodnoty tych zbrani, co vam vychadzalo divne dmg, ze ci to sedi.

renekq
Posts: 284
Joined: 07 Apr 2013, 10:19

Re: Feral

Postby renekq » 10 Dec 2013, 19:43

V pekny flame se to opet zvrhlo. To feral or not to feral... kolik lidi tu hraje ferala na top urovni? Nikdo! Kolik lidi tu hraje cokoliv na top urovni? Nidko!

Pokud si tohle uvedomime mozna lidi prestanou nadavat jeden na druhyho jaka je lama a povysovat se nad ne. A misto toho reknou tohle a tohle je tak a tak bugly aby server slapal co nejlepe(viz armor bug kery je vcelku game breaking pokud clovek vi jak ho zneuzit coz by me teda i zajimalo).

Vite co je dobra definice top hrace wow v dnesni dobe? Hrac vydelavajici na tom ze se na nej diva mnoho jinych lidi, hrac majici sponzory. Kolik lidi zde vydelava nejake penize za ktere by se aspon uzivil? Pochybuju ze tu nekdo takovy bude. Z cehoz plyne ze tu nikdo neni natolik top aby se o tom dalo vubec polemizovat. Uzijte si kurna hru a kdyz uvidite nekoho komu to jde min jak vam spis mu poradte nez se mu vysmivat. Ego si pohonte v realu stante se mistrem olympia vyhrajte olympiadu ve hre to nic neznamena a kdyz z toho virtualniho honeni pak nemate ani penize je to jen smesne.

banmeharder
Posts: 51
Joined: 24 Nov 2013, 00:46

Re: Feral

Postby banmeharder » 10 Dec 2013, 19:50

Myslím si, že jsem nejlepší a nevyvrátíte mi to.

mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Re: Feral

Postby mischo5500 » 10 Dec 2013, 19:56

dmg=attackspeed*(dps*14-767)/14
vysledny dmg->priemer, co by ste cca mali davat autoattackom
attackspeed->rychlost utoku vo forme (cat napr. 1)
dps->dps equipnutej zbrane

Najlepsie je to potom otestovat s cim slabsou zbranou(kludne 1-2) bez statov a bez ineho equipu, kedze na nom predpokladam mate agility a podobne vecicky.
Pri tomto equipe sa najlepsie testuju pomocou combat logu/damage metra(odporucam, pekne vidite kolko damage ste dali a kolko krat) aj ability zvysujuce % weapon dmg, len si to musite vzdy priblizne preratat, kolko by ste mali davat (priemerne dps zbrane bez abilit a z toho si vypocitate % priemerne dps s tou abilitou) a je pekne vidiet, ze ci cisla sedia.
Ak to bude v poho mozte to skusit aj s equipom, ci tam bude stale priblizne rovnaka % odchylka v dps so zbranami, ktore testujete. (Vtedy je na seba najlepsie narvat cim lepsi equip, avsak rozptyl je dost velky, cize sa to blbo odhaduje)

renekq
Posts: 284
Joined: 07 Apr 2013, 10:19

Re: Feral

Postby renekq » 10 Dec 2013, 20:19

Bohuzel feral mechanika je ve zbranich trosku zaludnejsi... do urcite sily zbrane nema dmg zbrane vuuubec zadny dopad na dps ci dmg abilit. Takze testovat pouze s ohledem na tohle. To od kolika dmg se zacne projevovat zbran at si testujici dohleda to z hlavy nevim. Dale by se testovani melo provadet na targetu ktery nema vuubec zadny armor a vuubec zadne rezisty kdyz uz chcete testovat dmg.

No a nakonec feral dmg/dps tu v porovnani s jinymy servery na tomto patchi neni nadrpumerne ba podprumerne.

mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Re: Feral

Postby mischo5500 » 10 Dec 2013, 20:30

Na tu minimalnu silu zbrane som zabudol sorry.(tiez neviem z hlavy) Armor a rezisty som bral automaticky, je na to urcena specialna dummy v hlavnych mestach (ak nebola zmazana pri uprave do blizzlike podoby=D)


Return to “Druid”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron