Feral

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Feral

Postby mischo5500 » 07 Dec 2013, 21:28

No druidi a teraz sa tu pekne priznajte. Dnes som stretol v bg asi 5 feralov, kazdy z nich behal cele bg v bear forme, ktora na to neni fakt urcena, vsetci mali brutalny armor, frenzied ich vyhealoval aj pri neustalom dmg cez polovicu HP a do toho mi davali supy za stvrtinu zivota. To asi nebude normalne co?;-) Takze sa bud priznajte, alebo dalsia vec co pre server spravim bude, ze sa prehrabem vsetkymi talentami a spellmi a opravim kazdu co i len trosku pozitivne bugnutu vec, ako sa to spravilo na 4.0.6 u wara. (vtedy mu dps kleslo asi na polku)

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Feral

Postby Amaunet » 07 Dec 2013, 22:07

No druidi a teraz sa tu pekne priznajte. Dnes som stretol v bg asi 5 feralov, kazdy z nich behal cele bg v bear forme, ktora na to neni fakt urcena, vsetci mali brutalny armor, frenzied ich vyhealoval aj pri neustalom dmg cez polovicu HP a do toho mi davali supy za stvrtinu zivota. To asi nebude normalne co?;-) Takze sa bud priznajte, alebo dalsia vec co pre server spravim bude, ze sa prehrabem vsetkymi talentami a spellmi a opravim kazdu co i len trosku pozitivne bugnutu vec, ako sa to spravilo na 4.0.6 u wara. (vtedy mu dps kleslo asi na polku)
Go ahead, pls pls pls :lol:
Můžeš začít tím, že bear mastery = Savage Defense od 4.3. má absorbovat pouze physical dmg a ne spell dmg :P
http://www.wowhead.com/spell=62606#changelog
BTW: Pokud sem někdo napíše, že Savage Defense má mít 100% šanci na spuštění a ne 50% na 4.3.4, tak předem už podotknu, že ve hře skutečně má 100% chance procnout při non periodic critu. Pouze tooltip je ještě zastaralej.

Edit: Nvm jaká je formule na generování rage, ale za melee dmg dostanu 16 rage (21, když crit díky talentu Primar Fury) což nvm jestli je hodně nebo normálně. Jen mě to tak napadlo.

Kragmos
Posts: 239
Joined: 04 Nov 2012, 11:05

Re: Feral

Postby Kragmos » 07 Dec 2013, 23:07

No druidi a teraz sa tu pekne priznajte. Dnes som stretol v bg asi 5 feralov, kazdy z nich behal cele bg v bear forme, ktora na to neni fakt urcena, vsetci mali brutalny armor, frenzied ich vyhealoval aj pri neustalom dmg cez polovicu HP a do toho mi davali supy za stvrtinu zivota. To asi nebude normalne co?;-) Takze sa bud priznajte, alebo dalsia vec co pre server spravim bude, ze sa prehrabem vsetkymi talentami a spellmi a opravim kazdu co i len trosku pozitivne bugnutu vec, ako sa to spravilo na 4.0.6 u wara. (vtedy mu dps kleslo asi na polku)
No, to si tu asi písať nemal,to bude živná pôda pre hejterov ako wc misa pre baktérie :D

Johan3k
Posts: 198
Joined: 08 Jul 2013, 05:55

Re: Feral

Postby Johan3k » 07 Dec 2013, 23:20

Ak môžem, tak chcem podotknúť, že ferala v bear forme dmgujem kritom za max 2k dmg (do cat formy kritujem za 32-40k). To je možno hlavný dôvod, prečo behajú neustále v bear forme.
Last edited by Johan3k on 07 Dec 2013, 23:27, edited 1 time in total.

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Feral

Postby Robby » 07 Dec 2013, 23:25

Inak k tym warrom opravit a pokazit je rozdiel :D uz v minulom topicu o fury warrovi som pisal ze Rage Regen je presne opacne ako by mala fungovat, + to bolo na bugtrackery ale k feralom asi pred mesiacom som uz pisal Artisanovi ale ten neam cas chapem poslem to aj tebe.

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Feral

Postby Scanties » 07 Dec 2013, 23:31

Hodněkrát se mi na DK stalo, že když měl v bear formě feral na sobě 50k, i více absorbu z Necrotic Striku, tak se okamžitě healnul přes něj a ještě ho to healovalo dál.

Keveq
Posts: 993
Joined: 10 Nov 2012, 16:29

Re: Feral

Postby Keveq » 07 Dec 2013, 23:33

Když už si budeš hrát a nerfovat pozitivní bugy u ferala,koukni se prosím i na viewtopic.php?f=41&t=12780 ,bug který dost omezuje FERALA TANKA (savage defense se nestackuje = mastery se neoplatí a to by to měl být top stat po agi -.-)

SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: Feral

Postby SwaCZa » 07 Dec 2013, 23:40

Nemohu mluvit konkrétně, hodnoty % z talentů jsem nekontroloval, ale rozdíl mezi kočkou a medvědem, který má talenty na DMG redukci pro tanka, ji markantní.
Stačí si to projít:

Talenty
Thick Hide 3/3 (pasivka):
Armor z cloth/Leather +10%
Armor celkově +78%
Redukce na crit do medvěda 6%

Nature reaction (pasivka):
Redukce dmg taken v medvědovi 18%

Survi instinkt (spínačka):
50% redukce v medvědovi i kočce

Barkskin (spínačka):
20% redukce ve všech formách

Barkskin glyph:
25% redukce šance na crit do druida

Toto vše je navrch k základní bear formě co má:
zvýšení armoru z cloth/leather hader o 120%

Omfg
Posts: 70
Joined: 08 Nov 2011, 18:52

Re: Feral

Postby Omfg » 07 Dec 2013, 23:58

Jediny co mi prijde ze fakt nefunguje je ten savage defence. Ma mit sanci na proc 50% a ma 100% pri direct critu, na druhou stranu se ale nestackuje a dalsi proc prepise ten starsi absorb.
Můžeš začít tím, že bear mastery = Savage Defense od 4.3. má absorbovat pouze physical dmg a ne spell dmg :P
Spell dmg to neabsorbuje, jen physical.

K tomu ze do nich davate malo dmg tak samozrejme, je to tankovaci forma. Druidi nosi leather a ty itemy nemaj zadny tankovaci staty a presto musi vydrzet jen s formou a par talenty (swacza to tu vypsal) to samy co jini tankove v platu a haldou itemu s tank staty :)
Hodněkrát se mi na DK stalo, že když měl v bear formě feral na sobě 50k, i více absorbu z Necrotic Striku, tak se okamžitě healnul přes něj a ještě ho to healovalo dál.
Tak to nvm no mluvim tu hlavne o PvE

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Feral

Postby Amaunet » 08 Dec 2013, 00:27

Jediny co mi prijde ze fakt nefunguje je ten savage defence. Ma mit sanci na proc 50% a ma 100% pri direct critu, na druhou stranu se ale nestackuje a dalsi proc prepise ten starsi absorb.
Jn, teď jsem to testoval a spell dmg to opravdu neabsorbuje. Takže tu problém nebude no. Jen mě to tak napadlo, protože v tom druhém topicu to někdo zmínil.

Co se týká mastery, tu jsem teď testoval a absorbuje procentuálně správně, takže v ní taky problém není.

Co se týká stackování absorb amountu, nikde jsem nenašel, že to tak má být, čímž, ale netvrdím, že se nemá stackovat. Všude je jen napsáno, že se zrušíl Charge effect.


Return to “Druid”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests