Feral DPS by Wrgndruid

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Majky232
Posts: 294
Joined: 07 Jul 2011, 19:38

Re: Feral DPS by Wrgndruid

Postby Majky232 » 25 Feb 2014, 13:31

No alicz, ja som to testoval dávnejšie ešte s Amaunetom, obaja sme sa tak porýpali v druidovi že nám bolo zle :D Testovali sme prepočet weapon dmgu na ability, testovali sme ticky, či sedia vzorce a tak. A pokiaľ viem glyph na Bloodletting sa opravoval, tuším že greg nám to fixoval už si nepamätám musel by som zaloviť v jeho príspevkoch či to bol on... a Glyph of Rip to isté, pri našom testovaní fungoval správne. Neviem možno si si niečo nevšimol alebo používaš ice launcher? Síce to na dmg abilít nemá asi žiadny vplyv... ale aj tak.

alicz
Posts: 240
Joined: 03 Jan 2012, 19:30

Re: Feral DPS by Wrgndruid

Postby alicz » 25 Feb 2014, 13:38

Ne, cache mažu řučně. Já to otestuju dnes znovu a napíšu. Možná chyba může být v target dumě v SW, na wotlk se to občas stávalo. Před 14 dnama to ale co sem to testoval na target dumách nefakalo, několikrát jsem to opakoval ten test takže v tomto si sem jistý. Zkusím to i na mobkách projistotu než to napíšu.

pozn. při přeměně glyphů nedávám rlg to snad vliv mít nebude. Snad to není buglé jako skilly profesí, že se musí relogovat, ale projistotu aj to vyzkouším.

Majky232
Posts: 294
Joined: 07 Jul 2011, 19:38

Re: Feral DPS by Wrgndruid

Postby Majky232 » 25 Feb 2014, 16:19

Jasné, ak si nevyskúšal relog / cache a podobné veci tak skús ale určite ten glyph funguje :)

SwaCZa
Posts: 1086
Joined: 01 Jul 2012, 15:03

Re: Feral DPS by Wrgndruid

Postby SwaCZa » 25 Feb 2014, 16:49

Už jsem to psal do summary, ale z toho co vidím že se zde řeší, bych se přiklonil k tomu, že něco (klidně to může být ten glyph) u ferala nefunguje, protože točím méně než jsem točil na 4.0.6 s Vici/T11 eq na dummy.

alicz
Posts: 240
Joined: 03 Jan 2012, 19:30

Re: Feral DPS by Wrgndruid

Postby alicz » 25 Feb 2014, 18:10

Takže už jsem to testnul a dopadlo to následovně:

Glyph of Bloodletting - nefunkční, protože RIP prodlužuje jen shred, mangle na RIP nemá efekt což je bug. Glyph byl upraven jen na shred až s pandama co vím. ( zdroj http://wowpedia.org/Glyph_of_Bloodletting )

Glyph of Rip - ten již funguje jak má.

Majky232
Posts: 294
Joined: 07 Jul 2011, 19:38

Re: Feral DPS by Wrgndruid

Postby Majky232 » 20 Mar 2014, 05:20

No ten Glyph of Bloodletting, podľa mňa to zámerne nefunguje tá časť s mangle, lebo by to už tak "OP fekála" boostlo do PvP, že to proste neopravia. Dúfam že sa mýlim a čoskoro dostaneme fix :)

renekq
Posts: 284
Joined: 07 Apr 2013, 10:19

Re: Feral DPS by Wrgndruid

Postby renekq » 20 Mar 2014, 22:35

Dps ferala tu spadla po lepsim zprovozneni mechaniky dodge/miss/expertise.

Glyph of bloodletting byl dlouhou dobu bugly jak pozitivne tak negativne. Nez jsem odesel byl pozitivni bug odstranen a negativni bug se tam nechal(kdyz uz neco opravuju tak poradne).

Dale se nez jsem odesel dojebly bleedy(prvni tick rake daval 15 dmg misto regulerniho tiku a glyph se taky rozhasil). Ale to uz se asi resilo.

Dal tam byla kupa bugu ze kterych jsem dal vetsinu na bugtracker. Dva jsem tam nedal protoze jsem je poradne otestoval az ke konci a uz se mi nechtelo. Prvni byl pozitivni bug T12 4pc kdy tento setovy bonus fungoval i v pripade kdy feral nemel 4 casti. Na druhou stranu je T12 2pc tak spatne bugly(funkcni cca na 50%) ze se tyto dve veci kompenzuji. Horsi byl vsak haste na feralovi. Na Ice je haste naprosto k nicemu(tim padem i hit cap a dosti to znevazuje expertise) protoze je cela mechanika bugla. Funguje prepocet energy a to je vse co na haste u ferala funguje tim to hasne. + kdyz k tomu clovek pripocte bugly T12 2pc tak si zde haste T12 uber fun ferala nezahrajete. R.I.P best cata rotation(T12).

Ale casem na to treba dojde rada kdo vi.

Zaverem. Ferala jsem hral na offi a na mnoha ruznych serverech a byl jsem schopen konkurovat a drzet se v topce at uz na wotlku s arm pene buildem nebo na cata ve vsech patchich. Zde nema feral sanci konkurovat lidem kteri umi tocit. Feral vytahne 30 a clovek co to umi da 35 za hned nekolik jinych class. Samozrejme lidi kteri opravdu umi tocit neni pulka serveru ale v porovnani s pve topkou a moznosti vyuziti class je tu feral dps low.

Majky232
Posts: 294
Joined: 07 Jul 2011, 19:38

Re: Feral DPS by Wrgndruid

Postby Majky232 » 21 Mar 2014, 01:56

Bohužiaľ, je to tak. Je to smutné ale je to tak. Môžem sa opýtať, na akom serveri si hral?

renekq
Posts: 284
Joined: 07 Apr 2013, 10:19

Re: Feral DPS by Wrgndruid

Postby renekq » 22 Mar 2014, 18:47

offi: stormscale (Cata)
non offi: Molten (endgame Wotlk && Cata)

m4tes
Posts: 1
Joined: 11 Feb 2012, 18:38

Re: Feral DPS by Wrgndruid

Postby m4tes » 31 Mar 2014, 10:58

Dps ferala tu spadla po lepsim zprovozneni mechaniky dodge/miss/expertise.
Horsi byl vsak haste na feralovi. Na Ice je haste naprosto k nicemu(tim padem i hit cap a dosti to znevazuje expertise) protoze je cela mechanika bugla. Funguje prepocet energy a to je vse co na haste u ferala funguje tim to hasne.
S tím hastem souhlasím a v raidech je problém hastu z aur (http://icewow.pilsfree.net/bugzilla/show_bug.cgi?id=359). Koukněte na to a případně mě opravte. Na offi jsem nebyl a nemůžu zaručeně říct, že by to tak mělo fungovat, ale dle videa, které jsem tam linkoval, bych měl mít pravdu.

-Maf-


Return to “Druid”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests