BALANCE :O

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
dopelord
Posts: 19
Joined: 14 Dec 2014, 12:58

BALANCE :O

Postby dopelord » 09 Jun 2015, 23:57

Hoj, začnu tím že sem balance na AT(warmane) jsem klasicky narvaný hastečkem mám přes 18%.. crit ani tak moc nejedu gemuju 25-25 s intelectem a mam 22% masterku nemam skoro nic 11%.. vsichni jedou haste+crit aspoň co jsem tak viděl, tak se ptám když pojedu haste+mastery nebude to OP? přece jenom nechápu ty balance na youtube co davaj přes 100k starfirem (viz. Thyraz).. já sem nedal nad 65k snad do panaka max 80k.. když budu nabitej masterkou která dává bonus dmg do eclipsu tak mi to snad critne mnohem vic ne? :D nebo se pletu? tkže se zjednodušeně ptám
mastery>crit ?
crit > mastery?

dodatek:
co jsem četl přímo z warmane fora guide na balu tak haste cap je 12.50% ale autor guide psal že osobně má 17%+.. jestli potom není to haste zbytečný? nebo haste neni nikdy dost?:D

dodatek dodatku:
taky jsem nikde nezaregistroval co dává větší dmg houbám a jestli mají větší dmg v solar eclipse.. houbama totiž dávám strašný šupy(okolo30k)..


Píšu to na rychlo ani jsem nechtěl ať je to tak dlouhý. clkm brzo vstavám ani to posobě nebudu kontrolovat doufám že je to ve srozumitelné formě a budu si cenit plnohodnotých odpovědí k tématu.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: BALANCE :O

Postby hlavmen » 10 Jun 2015, 07:17

Hoj, tak zaprve mastery se může zdát výhodnější, ale tak nejak ji nemáš kde nabrat. Na PvP gearu mas většinou haste (které ma mimochodem jako green stat největší prioritu) a pak crit. Já mám s PvP 17% haste, 19% crit a 18% mastery. Každopádně se vyplatí jet haste i pres cap, jelikož ti to stále zrychluje cast time a různými buffy dosáhnes dalších tiku dotky.
K těm houbám - solar eclipse navyšuje dmg hub, a jelikož můžeš odpálit 3 naráz tak to je celkem silne.
Ty crity od youtuberu jsou udělané jednoduchým trikem - stackovani buffu, potek, a flask. Do lowek dáš i s vici dobre crity, ale já topuju dmg v bg aniž bych kolikrát nedal víc jak 40k.

kekkaishi
Posts: 14
Joined: 01 May 2013, 11:05

Re: BALANCE :O

Postby kekkaishi » 10 Jun 2015, 20:34

Balanc je Balanc,, proste no comment.. I Vici Balancak, ktory vie, ako to ma zahrat ti bude topovat BGcka (Kekkai - ali) 95% BG top dmg v BG nech je akekolvek

hromkocka
Posts: 468
Joined: 20 Dec 2012, 19:36

Re: BALANCE :O

Postby hromkocka » 12 Jun 2015, 12:09

Kekai je maximálně top v Grilování JašŤuric!!

xdbdhnjv
Posts: 2
Joined: 13 Apr 2023, 06:39

Re: BALANCE :O

Postby xdbdhnjv » 13 Apr 2023, 06:42

on the thought of his buddy zhuge qing, zhang chulan and feng baobao came to resolve the case with the help of "anywhere" business enterprise. how does zhang chulan display his competencies to assist the king trap the black hand backstage? what wonderful overall performance will zhuge qing, wang ye and others have? who're the people who covet the "8 wonders"? "under one guy-becoming a member of the world" may be introducedsoon!
https://www.gobloggingaboutanything.com


Return to “Druid”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests