Frost DK

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
sahin
Posts: 49
Joined: 20 Sep 2009, 19:52

Frost DK

Postby sahin » 01 Jul 2010, 02:51

Strávil jsem hodně času testováním frost DK jako dps. Ve verzy pro pve se mi povedlo asi udělat jednu z nejlepších verzí co na ICU šlo (porovnání dps na combat dummy se stejným eq Blood 1,9k, Unholy 2,3k Frost 2,9k dps), ale pro pvp jsem v koncích. Nepovedlo se mi najít žádnou kombinaci talentů, které by tu byla hratelné. Zkoušel jsem i podle offi hráčů, ale tam je problém, že využívají rotace možné až od dalšího patche a s funkčními všemi spelly atd. Tady jak verze unholy/frost a nebo frost/blood se mi nijak neosvědčili. Nemáte někdo nějaký nápad případně nějaký talent build, co by tu byl hratelný?? pozn. ty pve talenty jsou v pvp nehratelné, DK je hned mrtvý a dmg se mu rozjíždí pomalu a to je pro pvp neefektivní, s tím buildem se dá zabít snad akorát shaman nebo war a to jen díky DK bugu na tomto patchy s hitem s dual zbraněmi :) (není to bug icu ale bliizardu a opravuje ho další patch)

shadow27
Posts: 471
Joined: 20 Sep 2009, 14:40

Re: Frost DK

Postby shadow27 » 01 Jul 2010, 08:56

Ahoj.Mam frost DK s PvE talenty na DPS a jsou stejne jako u meho DK na offu,kde se mi osvedčili i v PvP...mohl bys je sem nejak postnout abych na to mrknul?Treba pomoci wowhead... :)

Slupphy
Posts: 234
Joined: 21 Sep 2009, 16:31

Re: Frost DK

Postby Slupphy » 01 Jul 2010, 08:57

Frost DK nejde hrat dobre v PvP.. Proste nema surviabilitu.. A nic s tim neudelas.. :) Na kvalitni PvP ti nezbyva nic jinyho nez Unholy, at uz s blood nebo frost sub-specem...

Dejf
Posts: 6
Joined: 09 May 2010, 10:15

Re: Frost DK

Postby Dejf » 01 Jul 2010, 08:58

A jakej to je bug? Ne ze bych mel v planu hned bugovat, ale musi se tomu stesticku naproti:D

Jinak muj nazor na pvp s DK na Icu je takovej, ze pokud nebude trochu vic fungovat Unholy, tak jedine Blood. Taky si myslim, ze do pvp je lepsi mit 1x two- hand nez 2x one-hand z toho duvodu, ze protivnik neni tak casto v melee vzdalenosti a kdyz uz si do nej muzu seknout, tak two hand udela vetsi ranu.A pro heala je vetsi prekvapeni jeden crit za 6k, nez treba dva tri mensi. No a na zaver rotace, dokud nebude fungovat talent na meneni run na death runy, tak je asi zbytecny resit nejak dps, protoze se dost casto musi improvizovat (ne ze by se na offiku nemuselo :D)

A vzkaz pro GM, uz sem si zalozil huntu (ano na jinym serveru, jsem strasne zavislej :D) a cvicim si ovladani peta, takze az se nam rozbehne server budu doufat, ze Unholy DKcku date jeho Ghoula abych mel radost :) Dženkuji

Slupphy
Posts: 234
Joined: 21 Sep 2009, 16:31

Re: Frost DK

Postby Slupphy » 01 Jul 2010, 09:00

Btw, ted jsem si to procet znovu.. rotace do pvp? Si z kama spadnul? :D

sahin
Posts: 49
Joined: 20 Sep 2009, 19:52

Re: Frost DK

Postby sahin » 01 Jul 2010, 11:18

tak bug je v talentu co dělá z některých striku dvojhit pokud mas dualy. Tzn. s obliberate mas jedním hitem 2x sanci na sepnuti trinketu a stackování a nebo z talentů 2x šanci na howling blast. U death striku to znamená, že dostaneš heal 2x a ne jen jednou. Takže frost s dualy se přes death strike healuje vice než blood. Jinak rotace jsou primárně pro pve a frost DK bez nich hrát nejde. Problém je že tady na ICU nefungují přeměny run, to ubírá hodně na dps. A frost bez rotací nikoho nesundá. Dobrý jsou a to addony, co ukazují, jaké spelly můžeš použít. Jak říkám tady na ICU nemá cenu rotace řešit.
Jinak u pve talentů asi nic lepšího vymyslet nejde, jen kdyby to někoho zajímlo tak je sem vložím http://www.wowhead.com/talent#jzZG0IxAb ... fM0hxc:kpa , je to taková ta klasika co jede na 2 nemoci. Pak se ještě da jít jen na frost fever přes glyph na howling blast, ale s tím, že tu nejede blood of the north a blood tap funguje špatně tak to nemá moc smysl.

shadow27
Posts: 471
Joined: 20 Sep 2009, 14:40

Re: Frost DK

Postby shadow27 » 01 Jul 2010, 14:57

Tak ja osobne jedu frost DPS takhle: http://eu.wowarmory.com/character-talen ... ey&group=2 a nemam s tim nejaky extra problemy :) ty tvoje maji neco do sebe,ale nevim...u DK toho taky hodne zalezi na skillu a tech addonech jak rikas...Samozrejme Death runy jsou tu problem,coz me nekdy dost stve,ale da se to vetsinou prezit...K tomu bugu-jedu jen dual a nevsiml jsem si napr. toho 2x healu z Death Striku...ale mozna to je jenom nepozornost...s PvP ti tady nakonec asi poradim bud blood a nebo cekat nez GMka vymysli dobre reseni pro unholy

sahin
Posts: 49
Joined: 20 Sep 2009, 19:52

Re: Frost DK

Postby sahin » 01 Jul 2010, 20:39

Mno mě se ty moje líbí více, ale to neznamená, že musí být lepší. Já už i tak jedu na hranici agro tanka, takže víc dmg jet už nemůžu :), snad se zlepší naši tankové a nebo s brzo spravozní talenty snižující agro :D Jinak, co jsem koukal na offi tak jediný vysoce postavný DK, který není unholy byl frost a chodil areny s frost magem. Zkoušel jsem ten jeho talent build, ale v areně jsem tak přežil asi 15s. Asi tady bude jediné na douho hratelné na pvp blood/frost taková ta klasika do BG :(

ohankham
Posts: 52
Joined: 24 Oct 2009, 21:11

Re: Frost DK

Postby ohankham » 03 Jul 2010, 00:28

Zkousel jsem frost vicero buildu (jak s blood,tak s unholy) a jak uz bylo psano,chybi survivabilita + celkem solidni missrate pokud hrajes s dw a ten dmg hodne low diky nefunkcnimu free howling blastu a death runam... bugly death coil > frost strike a death strike > obliterate no a heart strike > blood strike obv...
Nejsilnejsi a nejhratelnejsi mi v pvp prislo blood,nevim jak je to ted,ale kdyz jsem hral, 50/11/9 byl dle meho asi nejlepsi build ;)

sahin
Posts: 49
Joined: 20 Sep 2009, 19:52

Re: Frost DK

Postby sahin » 03 Jul 2010, 03:00

btw free howling blast funguje


Return to “Death Knight”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests