Frost DK (talenty)

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
poulicek97
Posts: 126
Joined: 22 Jun 2012, 19:24

Frost DK (talenty)

Postby poulicek97 » 13 Jan 2016, 00:09

Zdravím :)
Potřeboval bych poradit a popřípadě sehnat důkaz... Všude kam se podívám na frost dk 4.3 tak mají třeba s 2K haste ratingem 60 % haste (nebo i vic) já mám tady 2,6K haste ratingu a stále mám jen 32%....Zkoušel jsem hledat čim by to mohlo být a podle mě to je nefunkčností dvou talentu a to http://www.wowhead.com/spell=50887/icy-talons#changelog a http://wowwiki.wikia.com/wiki/Improved_Icy_Talons
Your own attack speed by an additional 5%
EDIT: Někdo by mohl namítnout, že Attack speed neni haste, Ale z toho co jsem našel a poté z toho pochopil tak Attack speed je haste..Attack speed je to napsané kvůli tomu , že z toho neprofituje Rune regen, což kdyby tam bylo napsané haste , tak by z toho měl profitovat i rune regen

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Připadně bugzilla je momentálně mimo provoz?

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Frost DK (talenty)

Postby plmnko » 14 Jan 2016, 17:47

A na ake DK sapo zeras PvE ci PvP ? aky mali ilvl ? Je dost mozne ze DS gear ma oproti FL odost viac boost staty. Tiez je moznost ze ice launcher to zle prepocitava tiez som to uz davnejsie riesil s nejakym devom ohladom haste/attack speedu roguny a povedali ze je to dost kvoli niecomu nepametam presne, ale kazdopadne 30 % je dost :D Este ma napadlo ked si pozeral tie staty tak si si aj pozrel ze aky maju Attack speed pri tych 60% ?


Return to “Death Knight”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests