Unholy DK opet a znovu

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
dopelord

Unholy DK opet a znovu

Postby dopelord » 05 Feb 2015, 12:15

Chtěl bych se zeptat na aktuální stav Unholy DK v pvp. Je tu o tom hodně topicu staré rok,dva a vidím že většina nahlášených bugů je již opravena, ale stále mi každý druhý na serveru potvrdil ze UH má buglej DMG a nevím co všechno. Zatím ho sice jen expím, ale kromě toho že se občas bugne ten talent který když procne tak mi DC nezere RP a talentu na death grip je to vklidu. Občas nechápu strategii gargoyla, který přestane DMGovat když umře mobka na kterou byl vyvolán. Nějak se mi nechce věřit že by na tomhle serveru byl nějaký spec nehratelný.

Předem díky za odpovědi k tématu.

Tripple

Re: Unholy DK opet a znovu

Postby Tripple » 05 Feb 2015, 15:41

Unholy dk už funguje docela schopne sú tam nejaké menšie chybky jako napr spawn Gargoyla (mal by zletieť a locknúť sa na target, tu sa len spawne a lockne na najbližší target k nemu) atď, ale skrátene povedané unholy už je na schopnej úrovni hrateľnosti jak v pvp tak v pve.

Micbjukenen

Postby Micbjukenen » 05 Feb 2015, 17:51

mna skor zaraza ze na neho neucinkuje ani spell haste totem ani melle a ranged haste vobec mu nedvihne staty nenasiel som zeby sa unholy aura nejak do toho miesala kedze frost dk chodi s unholy aurov a ma aj svoj haste buf
nasli ste nieco vy?

Tripple

Postby Tripple » 05 Feb 2015, 18:18

Micbjukenen wrote:mna skor zaraza ze na neho neucinkuje ani spell haste totem ani melle a ranged haste vobec mu nedvihne staty nenasiel som zeby sa unholy aura nejak do toho miesala kedze frost dk chodi s unholy aurov a ma aj svoj haste buf
nasli ste nieco vy?

To netuším teda ale mrknem sa na to asi, ale skúšal som s unholy lietať pri alysovi a nedostával som z kruhov melee haste ale attack speed sa mi zrýchľoval :D

Micbjukenen

Postby Micbjukenen » 05 Feb 2015, 18:21

to nejde o to ale ked mas totem tak aj ciselne to ma byt vidno a nic to neroby nevem o takom talente bufu na UH ktore by sa nemalo stacknut s totemom na haste napr melle ranged haste o 10%

/UZ SOM NASIEL PROBLEM :D je to v poriadku

sewak

Postby sewak » 06 Feb 2015, 01:07

No celkově je největší problém asi v dmg petů, ghoula energy regen nezohlednuje haste hráče, buguje se mu speed atd...vetsina je nahlasena na bugrackeru myslím..

Yelito

Postby Yelito » 01 Aug 2015, 20:44

Co je to za podivný bug, kdy DK nemůže vyvolat gargoylu protože mu napíše ,,Invalid Target'' ? Stává se to někomu taky?

Abendis

Postby Abendis » 01 Aug 2015, 20:52

Yelito wrote:Co je to za podivný bug, kdy DK nemůže vyvolat gargoylu protože mu napíše ,,Invalid Target'' ? Stává se to někomu taky?

I v případě, že máš nepřátelský target...?? Nebo pouze v případech, kdy máš v targetu sebe, nikoho, popřípadě neutral / friendly...??

Yelito

Postby Yelito » 01 Aug 2015, 21:50

Dnes na balerocovi jsem si v pohodičke začal combat, nabil si rp mel jsem 60 mačkal sem gargoylu, pisalo invalid target (v targete baleroca), cely combat jsem nemohl zapnout burst ^^

Return to “Death Knight”