Unholy dk in pvp

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Chedaar
Posts: 54
Joined: 10 Dec 2012, 17:23

Re: Unholy dk in pvp

Postby Chedaar » 19 Dec 2013, 18:49

Tak jsem to na AT testoval...a ten Heroic throw silence tam skrz AMS funguje :D Jestli to tak má být netuším :D

Keveq
Posts: 993
Joined: 10 Nov 2012, 16:29

Re: Unholy dk in pvp

Postby Keveq » 19 Dec 2013, 19:13

Heroic thrown je spell asi tak jako sapp :D

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Unholy dk in pvp

Postby hlavmen » 19 Dec 2013, 20:53

tjn heroic throw asi je fyzickej silence :D
Btw s tim solar beamem je to asi tak, že to je plošnej silence..
když s AMS vlezeš do fungal growthu nebo desecrationu, tak furt na sobě ten slow efekt mas nebo ne? :D Takze cistě teoreticky... :D

Chedaar
Posts: 54
Joined: 10 Dec 2012, 17:23

Re: Unholy dk in pvp

Postby Chedaar » 20 Dec 2013, 10:16

tjn heroic throw asi je fyzickej silence
Vidíš jak to blbě zní? :D "Fyzickej silence"? :D A když s AMS vběhnu do Solar beamu tak silence dostanuaž mi skončí ten AMS, jinak mi to píše Imunne několikrát za sebou, asi jako u Ring of Frost..fungal growth jsem nezkoušel a na desecration to myslím nefunguje..ještě vyzkouším :D

Chedaar
Posts: 54
Joined: 10 Dec 2012, 17:23

Re: Unholy dk in pvp

Postby Chedaar » 20 Dec 2013, 11:11

Takže...na Fungal Growth AMS funguje podobně jako u Ring of Frost nebo Solar beam :D Ovšem na Desecration to zase funguje jen když si zapnu AMS dřív než ten desecration dostanu, když to zapnu PO tom co mám desecration tak slow dostávám.. :D Je to zvláštní a nejsem si jistý jestli to tak vskutku má vypadat...po tom týdnu na ATčku si nejsem jistej vůbec ničím..
Pro upřesnění.. když AMS zapnu před tím co dostanu desecration tak se na zem ani neplácne, tudíž budu asi immune, ikdyž to nic takovýho nepíše

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Unholy dk in pvp

Postby Scanties » 20 Dec 2013, 11:49

Takže...na Fungal Growth AMS funguje podobně jako u Ring of Frost nebo Solar beam :D Ovšem na Desecration to zase funguje jen když si zapnu AMS dřív než ten desecration dostanu, když to zapnu PO tom co mám desecration tak slow dostávám.. :D Je to zvláštní a nejsem si jistý jestli to tak vskutku má vypadat...po tom týdnu na ATčku si nejsem jistej vůbec ničím..
Pro upřesnění.. když AMS zapnu před tím co dostanu desecration tak se na zem ani neplácne, tudíž budu asi immune, ikdyž to nic takovýho nepíše
Desecration by se neměl aktivovat, pokud má na sobě target immune na slow effecty (HoF, M'sC...). V popisu AMS není nic psáno o immune na slow effecty, kromě těch jejichž classifikace (magic, poison...) nemá jít do AMS dá např.: Crippling Poison, Slow... .

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Unholy dk in pvp

Postby hlavmen » 20 Dec 2013, 12:06

kdyz ti mage hodi frostbolt do AMS tak slow nedostanes....

Chedaar
Posts: 54
Joined: 10 Dec 2012, 17:23

Re: Unholy dk in pvp

Postby Chedaar » 20 Dec 2013, 12:46

Desecration by se neměl aktivovat, pokud má na sobě target immune na slow effecty (HoF, M'sC...). V popisu AMS není nic psáno o immune na slow effecty, kromě těch jejichž classifikace (magic, poison...) nemá jít do AMS dá např.: Crippling Poison, Slow... .
To sice napsaný není, např na hamstring imunní nebudeš, ale to je abilita... slow "Magické" povahy to ruší jen v případě že ho dostanu DO AMS, pokud před tím tak to neruší (výjimka v případě Fungal growth a možná i dalších plošných slowů..)
edit: Sorry nedočetl jsem zbytek.. :D takže tento post ignoruj :D

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Unholy dk in pvp

Postby Scanties » 20 Dec 2013, 14:35

kdyz ti mage hodi frostbolt do AMS tak slow nedostanes....
A o čem asi pojednávám, nebo jsem to snad napsal nezrozumitelně, špatně nebo moc složitě k pochopení?

Frostbolt -> damage + (effecty zpomalení o 40% (netalentnutý) = hamerful effect, který AMS absorbuje, ignoruje, nazvěme to jakoliv) = 25% do AMS bez talentů nebo 0% do AMS s talenty

Je to více srozimetlné nebo mám napsat více příkladů?

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Unholy dk in pvp

Postby hlavmen » 20 Dec 2013, 15:54

Heroic throw >damage + silence = silence, ktery AMS nezredukuje, protoze proč? Protoze to je fyzickej silence.
Strangulate mas taky spell a když to někomu hodis do AMS, tak ti to napise immunne, protoze to je spell, jenomze desecration, do ktereho vlezes se sepnutou AMS te slowne tak či tak. By mě zajimalo, jestli tu ledovou trapku od huntera taky sezere AMS :D


Return to “Death Knight”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests