Unholy Death Knight a End Game PVP

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.

Je Unholy spec dobrý v End Game PVP?

Ano.
35
81%
Ne.
8
19%
 
Total votes: 43

mosycz
Posts: 124
Joined: 06 Nov 2013, 13:50

Unholy Death Knight a End Game PVP

Postby mosycz » 06 Nov 2013, 15:10

Dobrý den,
chci se zeptat, jak je na tom aktuálně Unholy DK v High-Rating arenách a obecně v End game PVP. Ve spoustě topiců se píše, že je to nejzabugavanější spec a je nehratelný. Jenže tyto topicy jsou staršího data a např. spelly ghula už více/méně všechny fungují. Unholy DK jsem hrál na WOTLK a blood/frost mě prostě nebaví a nechci na něj přesedlávat, protože mě DK baví právě kvůli petovi, AOE DMG a slowům apod. Jinak bych hrál třeba Wara nebo Palacha. Takže hraje někdo End game PVP s unholy DK a mohl by sem o hratelnosti něco napsat, a nebo se mám rozhodnout pro něco jiného a nezatěžovat se expením až na 85 lvl abych pak zjistil, že je UH spec na nic???
Díky za Vaše odpovědi.
PS: Budu se ptát i In-Game na krčmě, ale radši se zeptám i tady.

Keveq
Posts: 993
Joined: 10 Nov 2012, 16:29

Re: Unholy Death Knight a End Game PVP

Postby Keveq » 06 Nov 2013, 19:37

hrat se to da v pohodě aj na vyšším ratu,záleží co tě baví víc,jestli frost nebo unholy :) ostatní už jsou nedůležité detaily

Lundbeck
Posts: 100
Joined: 10 Sep 2013, 11:52

Re: Unholy Death Knight a End Game PVP

Postby Lundbeck » 06 Nov 2013, 20:51

kdyz uz tu je ten topic, tak se zeptam, jaky mate makro na gnaw (stun) u peta? u petu tu tusim nefunguje zapinani/vypinani autocastu, takze se to hrozne tluce s claw...

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Unholy Death Knight a End Game PVP

Postby hlavmen » 06 Nov 2013, 21:01

/cast gnaw ? :D
jenomze vetsina hracu si zapne u claw autocast a pet nema nikdy na gnaw energy, tak potom rikaji, ze to je bugle, kdyz se ho pokousi dostat..

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Unholy Death Knight a End Game PVP

Postby Scanties » 06 Nov 2013, 21:36

Macro na Claw:

/petautocastoff Claw - Vypnutí autocastu Claw.

/petautocaston Claw - Zapnutí autocastu Claw.

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: Unholy Death Knight a End Game PVP

Postby Raynar » 07 Nov 2013, 02:16

Hodně lidí říká, že většina lidí UH nehraje kvůli bugům, což je ve většině případů pravda. Nebudu dělat, že UH bugy jsou nejdůležitější a že je má jako jediný, ale zakladatel se ptá a já tedy odpovídám a pokusím se dát toho dohromady co nejvíc. Upozorňuji, že na DKčku jsem nějakou dobu nebyl, tudíž něco může být zastaralé a pokud to tak bude, tak se předem omlouvám a prosím o upozornění.

Anti Magic Shell- Při natalentování(což je snad povinnost) má mít člověk 100% absorb po dobu 6 vteřin, ale max na 50% HP. Celý AMS se mi zdál, že funguje nějak divně. Někdy hodil 75%, někdy 100%, někdy absorboval půlku mých HP jindy zase vše po dobu 6 vteřin. Taky se mi nikdy nepovedlo AMSkem absorbovat trapku(což má jít) nebo když jsem si říkal jak jsem chytrý, když dám AMS(immune to stuns) a 5 vteřin z 6 vteřinového AMS jsem strávil ve stunu, což určitě není povzbudivé.

Peti- Všeobecně je na Icu problém s pety, jak všichni víme tak kvůli Pathfindingu, nebudu tady psát udělejte jej hned atd., ale to je taky jeden důvod proč se nehraje zrovna nejlépe. Pokud se tvůj target dostane poblíž textury, tak je snad 100% šance, že se vydá tam, kam se ještě žádný pet nevydal. Nemožnost přepínat Gargoylovy target a provedení Ghoulovy Leapy v přeměně (stojí na místě) taky úsměv na tváři nevykouzlí.

Unholy Frenzy- funguje více méně v pohodě, ale pravděpodobně díky tomu, že Glyph na Poly shodí DoTky, ale přece jen o UH Frenzy se nedá říct, že je to "obyčejná DoTka" tak i přes tento "CC rušič" je možné dostat Poly. Což taky není povzbudivé.

A pak bug, který je společný pro Rage, RP a možná i pro něci jiného. Při změně Presence je pro hru počet tvé RP "vynulován", ale ty stále vidíš tolik, kolik si měl předtím. Někomu se to může zdát jako maličkost, ale ono je to to samý, jaky kdyby casteři měli pořád ukázáno full mana.

To vše v kombinaci s několika dalšími bugy(pro všechny DK). Už vidím odpověď nejmenovaného hráče, že si ještě s více zabugovaným DKčkem tady dal 2,2k ve 2v2, ale popravdě. On je rozdíl pokud někdo chodí s DMGerem nebo healem. Heal většinu těch problémů "smaže" nebo "zmenšuje" jejich dopad.

Hrát se za UHčko dá, sice ti nebude každé číselko létat nad 20 litrů jako u Frosta, ale užiješ si mnohem více srandy i s těmito bugy.

Lundbeck
Posts: 100
Joined: 10 Sep 2013, 11:52

Re: Unholy Death Knight a End Game PVP

Postby Lundbeck » 07 Nov 2013, 03:27

/cast gnaw ? :D
jenomze vetsina hracu si zapne u claw autocast a pet nema nikdy na gnaw energy, tak potom rikaji, ze to je bugle, kdyz se ho pokousi dostat..
o energy ani tak nejde, spis o to vychytat kdy ma pet volny GBC.

a k tomu petautocaston off... to prave tusim na iCe nefunguje. resp vizualne zapne/vypne autocast ale jaksi pak neautocasti :) resp u locka to nejde, ale rekl bych ze to bude obecne u petu.

a radu mit perma vypnutej autocast na claw neberu.

mosycz
Posts: 124
Joined: 06 Nov 2013, 13:50

Re: Unholy Death Knight a End Game PVP

Postby mosycz » 07 Nov 2013, 07:01

Takže rozumím tomu správně, když řeknu že unholy dk neporazí frost/blood dk se stejným skillem? A když je unholy dk anti-caster class, tak jak na tom je třeba s mágem, nebo affli lockem (kterému nefungují asi jen dva talenty)?

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: Unholy Death Knight a End Game PVP

Postby Scanties » 07 Nov 2013, 15:15

Lundbeck, tak to tušíš blbě, protože mě to jede v pohodě.

Chedaar
Posts: 54
Joined: 10 Dec 2012, 17:23

Re: Unholy Death Knight a End Game PVP

Postby Chedaar » 07 Nov 2013, 15:46

Mosycz, vzhledem k tomu že tu talent Magic Supression funguje jen při prvním zapnutí po nahození unholy, tak je hrát proti casterům dost těžký...Chainama nedostanu tolik RP a nic jinýho dělat nemůžeš, jen ho nějak rozumně gripnout a modlit se aby si mu aspoň stihl zasadit ránu která ti dá dost RP aby si se mohl potom třeba healnout...Dokud ten talent nebude fungovat tak Unholy nemá zrovna smysl hrát, protože pak je to vše hrozně na dlouho a za tu dobu stackování už parťák v aréně umře :D


Return to “Death Knight”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests